نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    arous,fench,morgh eshgh,ghanari
    شماره عضویت
    18065

راهنمایی در مورد غذا دادن به جوجه عروس

سلام به همه دوستان به خاطر اینکه سوالم خیلی حیاتیه میرم سراصل مطلب.من یه جوجه عروس 25 روزه گرفتم که تا حالا پدر و مادرش بهش غذا میداده حالا از وقتی اوردمش خونه به هیچ عنوان سرلاک نمیخوره !!! من به زوز سرنگ یه 10 سی سی بهش دادم ولی نمیدونم چرا مثل توی فیلما با اشتها غذا نمیخوره مییترسم اتفاقی واش بیفته نمیدونم بهش چی بدم که مقوی باشه اخه تا حالا سرلاک نخورده والدینش بهش غذا میدادن،رفتم یه پرنده فروشی وال کردم گفت تا 45 روزگی فقط سرلاک بده بهش به زور،مگه میشه آخه نمیخوره که.دوستان خواهشا سریعتر منو راهنمایی کنید اخه دلم به حالش میسوزه گناه داره
    ممنون

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr-ha نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان به خاطر اینکه سوالم خیلی حیاتیه میرم سراصل مطلب.من یه جوجه عروس 25 روزه گرفتم که تا حالا پدر و مادرش بهش غذا میداده حالا از وقتی اوردمش خونه به هیچ عنوان سرلاک نمیخوره !!! من به زوز سرنگ یه 10 سی سی بهش دادم ولی نمیدونم چرا مثل توی فیلما با اشتها غذا نمیخوره مییترسم اتفاقی واش بیفته نمیدونم بهش چی بدم که مقوی باشه اخه تا حالا سرلاک نخورده والدینش بهش غذا میدادن،رفتم یه پرنده فروشی وال کردم گفت تا 45 روزگی فقط سرلاک بده بهش به زور،مگه میشه آخه نمیخوره که.دوستان خواهشا سریعتر منو راهنمایی کنید اخه دلم به حالش میسوزه گناه داره
    ممنون
    سلام، این سنی که جدا کردید اصلا سن مناسبی برای سرلاک دادن نیست. یا باید15 روزگی.جدا میکردید یا بعد از دونخور شدن.
    بعد از چند روز راحت تر سرلاک میگیره،تا حدود 45 روزگی باید سرلاک بدید و از 40روزگی غذاهای نرم هم بصورت کمکی باید بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    arous,fench,morgh eshgh,ghanari
    شماره عضویت
    18065
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام، این سنی که جدا کردید اصلا سن مناسبی برای سرلاک دادن نیست. یا باید15 روزگی.جدا میکردید یا بعد از دونخور شدن.
    بعد از چند روز راحت تر سرلاک میگیره،تا حدود 45 روزگی باید سرلاک بدید و از 40روزگی غذاهای نرم هم بصورت کمکی باید بدید
    ممنون از پاسختون،حقیقتش من دفعه اولمه ولی اخه فروشنده که بهم چیزی نگفت گفت باید بهش سرلاک بدم،حالا باید چند وعده و چند سی سی بهش بدم تا اتفاقی نیفته؟؟؟دیروز رفتم یه ست سرم گرفتم و سه سانت از شیلنگش بریدم و وقتی میخوام بهش غذا بدم شیلنگ داخل گلوش میبرم به نظرتون این کارم مشکلی واسش پیش نخواهد اورد؟؟؟؟خیلی نگرانشم
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    در مورد غذا نخوردن بعد چند روز بهتر میشه
    سرلاک هم باید مخصوص طوطی باشه اگه میخواید سرلاک دیگه ای بدید تاپیک پایین رو بخونید
    http://www.parsipet.ir/thread15575.html
    تاپیک زیر رو تاجایی که میتونید بخونید اطلاعات زیادی داره سوال هم اگه دارید تو همون تاپیک بپرسید
    http://www.parsipet.ir/thread6725-90.html#post256151

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)