صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    همکار قدیمی انجمن جوندگان و خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    همستر ، لاک پشت ، ماهی ، خرگوش ، مرغ عشق ، گنجشک
    شماره عضویت
    16313

مناسب ترین گیاهان آکواریوم پلنت

سلام دوستان
    اگر اشتباه تاپیک باز کردم عذر میخوام اما خیلی جستجو کردم اما بهترین گزینه برای ارسال مطلب و اینجا دیدم
    من یک تانک‌حدود ۵۰ سانت طول میخوام بگیرم برای تکثیر گیاهان خاص
    این و بگم همه نوع شرایط آکواریوم پلنت و میدونم و تازه کار نیستم
    اما کمکی که‌میخوام از دوستان این آک فقط برای تکثیر گیاه و حلزون کیلر هست چون آک اصلیم پر حلزون کیلر شده
    مبخوام بدونم طول ۵۰ عرض ۳۰ و ارتفاع ۷۰ خوبه
    و چه گیاهانی سود بیشتری دارن برای تکثیر یعنی میارزه روش سرمایه گذاری کنم
    دلیل این کارم تنها و تنها اینه چون میخوام ممر درامدی داشته باشم برای کمک بیشتر به حیوانات ، واقعیت هزینه های نگهداری از حیوانات خیلی بالا رفته و من میخوام کار حمایتی خودم و وسعت بدم و بتونم گربه ها و سگ های محله رو همه رو عقیم سازی کنم برای همین نیاز به اینه از هر راهی کمک خرجی جمع بشه
    برای همین دنبال گیاهی خاص که زود فروش بره و رشد خوبی هم داشته باشه هستم
    چه صاف و صادقانه گفتم خودم موندم [emoji6] [emoji6] [emoji2]
    ویرایش توسط sisil : 21st July 2015 در ساعت 10:48 PM

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    دوستان راهنمایی بفرمایید ممنون میشم دوستان حرفه ای در زمینه ی گیاهان آکواریوم پلنت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر اشتباه تاپیک باز کردم عذر میخوام اما خیلی جستجو کردم اما بهترین گزینه برای ارسال مطلب و اینجا دیدم
    من یک تانک‌حدود ۵۰ سانت طول میخوام بگیرم برای تکثیر گیاهان خاص
    این و بگم همه نوع شرایط آکواریوم پلنت و میدونم و تازه کار نیستم
    اما کمکی که‌میخوام از دوستان این آک فقط برای تکثیر گیاه و حلزون کیلر هست چون آک اصلیم پر حلزون کیلر شده
    مبخوام بدونم طول ۵۰ عرض ۳۰ و ارتفاع ۷۰ خوبه
    و چه گیاهانی سود بیشتری دارن برای تکثیر یعنی میارزه روش سرمایه گذاری کنم
    دلیل این کارم تنها و تنها اینه چون میخوام ممر درامدی داشته باشم برای کمک بیشتر به حیوانات ، واقعیت هزینه های نگهداری از حیوانات خیلی بالا رفته و من میخوام کار حمایتی خودم و وسعت بدم و بتونم گربه ها و سگ های محله رو همه رو عقیم سازی کنم برای همین نیاز به اینه از هر راهی کمک خرجی جمع بشه
    برای همین دنبال گیاهی خاص که زود فروش بره و رشد خوبی هم داشته باشه هستم
    چه صاف و صادقانه گفتم خودم موندم [emoji6] [emoji6] [emoji2]
    سلام
    شمایی که تازه کار نیستی بستر و نور مورد استفادتون رو بگین
    ارتفاع 70 زیاده نفوذ نور به داخل سخت میشه به نظرم من طول 50 عرض 35 و ارتفاع40 مناسبه
    گیاهان گرونتر رشد دیرتر و. تکثیر سختتری دارن و بالعکس در ضمن شما با یک آکواریوم نمیتونی در آمدی کسب کنی نهایتا ماهی 100 تومن عایدتون بشه
    ولی گیاهان پر فروش و پر طرفدار در ایران خزه ها و شیویدی و دم گربه ای و کریپتون هاو آنابیاس و خانواده روتالا ها هستن که قیمت کم و رشد خوبی دارن به نظر من دو نوع رو نهایتا انتخاب کنید که تیراژتون بره بالا و گونه های مختلف نور و بستر و co2 متفاوتی میخوان پس بهتره رو یک یا دو نوع گیاه کار کنید و نوع گیاه رو بگین تا آکواریوم مناسب رو بهتون پیشنهاد بدم
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط karshenas نمایش پست ها
    سلام
    شمایی که تازه کار نیستی بستر و نور مورد استفادتون رو بگین
    ارتفاع 70 زیاده نفوذ نور به داخل سخت میشه به نظرم من طول 50 عرض 35 و ارتفاع40 مناسبه
    گیاهان گرونتر رشد دیرتر و. تکثیر سختتری دارن و بالعکس در ضمن شما با یک آکواریوم نمیتونی در آمدی کسب کنی نهایتا ماهی 100 تومن عایدتون بشه
    ولی گیاهان پر فروش و پر طرفدار در ایران خزه ها و شیویدی و دم گربه ای و کریپتون هاو آنابیاس و خانواده روتالا ها هستن که قیمت کم و رشد خوبی دارن به نظر من دو نوع رو نهایتا انتخاب کنید که تیراژتون بره بالا و گونه های مختلف نور و بستر و co2 متفاوتی میخوان پس بهتره رو یک یا دو نوع گیاه کار کنید و نوع گیاه رو بگین تا آکواریوم مناسب رو بهتون پیشنهاد بدم
    موفق باشید

سلام ممنون از راهنمایی تون
    والا دیدم آک خیلی کوچیکی هست برای همین تصمیم گرفتم یک آک با طول ۱۴۰ و عرض ۳۰ و ارتفاع ۵۰ بگیرم تا بتونم تنوع بیشتری بدم و علاوه بر گیاه بتونم حلزون کیلر و شریمپ های خاص و گوپی البته از نوع با ارزش تر داخلش بریزم تا سوددهی بالاتر بده
    درباره بستر و کود و این قضایا هنوز تصمیم نگرفتم ، اما بیشتر مد نظرم با توجه به ابعاد آک گیاهانی که پرسود باشن هست
    یکی از فروشندگانی که ازش خرید میکنم گفتن چمن و گیاهانی مثل خزه و این قضایا خیلی برد و فروش نداره و دردسر داره به جاش از گیاهانی دیگه استفاده کنم
    حالا حداقل ۵۰ نوع گیاه هست موندم چه کنم
    اینجور با موادی که من تعبیه کردم یک آک پلنت در این حد حداقل با نور ال ای دی مخصوص مهتابی ۱۸ تایی ، برای هر ۴ لیتر و فیلتر سطلی آلمانی و کود ADAو غیره حدودا میشه یک میلیون و سیصد
    حالا شما بودجه ما رو فرض کن 1500
    فقط و فقط این آک برا بازدهی ش میخوام و بس میشه راهنمایی کنین چیا بگیرم خوبه ؟
    دوستان اینهمه متخصص تو این سایت هست خب اساتید نظر بدن دیگه انقدر پرسیدم
    دوست عزیز سپاس بابت اینکه تاپیک ما رو خوندی شما [emoji257]

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    دوستان لطفا تاپیک بنده رو ببندید هیچ کسی جوابی نمیده اصلا ببخشید اما باید برای سفارش وسایلش اقدام کنم که عجله دارم وگرنه تاپیک نمیزدم راهنمایی بخوام

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    سلام ممنون از راهنمایی تون
    والا دیدم آک خیلی کوچیکی هست برای همین تصمیم گرفتم یک آک با طول ۱۴۰ و عرض ۳۰ و ارتفاع ۵۰ بگیرم تا بتونم تنوع بیشتری بدم و علاوه بر گیاه بتونم حلزون کیلر و شریمپ های خاص و گوپی البته از نوع با ارزش تر داخلش بریزم تا سوددهی بالاتر بده
    درباره بستر و کود و این قضایا هنوز تصمیم نگرفتم ، اما بیشتر مد نظرم با توجه به ابعاد آک گیاهانی که پرسود باشن هست
    یکی از فروشندگانی که ازش خرید میکنم گفتن چمن و گیاهانی مثل خزه و این قضایا خیلی برد و فروش نداره و دردسر داره به جاش از گیاهانی دیگه استفاده کنم
    حالا حداقل ۵۰ نوع گیاه هست موندم چه کنم
    اینجور با موادی که من تعبیه کردم یک آک پلنت در این حد حداقل با نور ال ای دی مخصوص مهتابی ۱۸ تایی ، برای هر ۴ لیتر و فیلتر سطلی آلمانی و کود ADAو غیره حدودا میشه یک میلیون و سیصد
    حالا شما بودجه ما رو فرض کن 1500
    فقط و فقط این آک برا بازدهی ش میخوام و بس میشه راهنمایی کنین چیا بگیرم خوبه ؟
    دوستان اینهمه متخصص تو این سایت هست خب اساتید نظر بدن دیگه انقدر پرسیدم
    دوست عزیز سپاس بابت اینکه تاپیک ما رو خوندی شما [emoji257]
    من شاگردم نیستم ولی وقتی دارم جواب میدم دیگه چرا تاپیکو ببندن
    شریمپ های خاص که والا تکثیر سختی دارن و راسته کارتون نیستن و مشتریش کمه من 2 سااله دارم پرورش میدم باز بعضی گونه هام تلفات میخوره
    بنظرم شریمپ چری فایر بریزین ارزون و راحت و پر مشتری دونه ای 1500 میشه راحت فروخت
    250 تومن فیلتر سطلیتون،500 تومنada،نورتونم 025-300 میشه ال ای دی بزنین،کود مایع هم 60 تومن مولتی برایتول،200 تومن co2 و معلقات
    میمونه آکواریوم و گیاها و میگو و گوپی که با هم نمیشه یکیشو انتخاب کن گوپی بچه میگو رو میخوره
    شما تا گیاهتو مشخص نکنی من نمیتونم راهنمایی کنم شما 4 نوع گیاه انتخاب کن تا من بگم بهتون به چی نیاز دارین چون یک گیاه نور کم میخواد یکی زیاد یکی co2 میخواد یکی نمیخواد و . . .
    بعدشم چرا از فروشنده میپرسید؟ من یچیزی میگم میدونم خودم چی به جیه اکثر فروشنده ها دنبال بز خری هستن
    نهایتا شما ماهی 200 تومن برداشت داشته باشی نهایتش اینه بیشتر از این شدنی نیس با این مشخصات

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط karshenas نمایش پست ها
    من شاگردم نیستم ولی وقتی دارم جواب میدم دیگه چرا تاپیکو ببندن
    شریمپ های خاص که والا تکثیر سختی دارن و راسته کارتون نیستن و مشتریش کمه من 2 سااله دارم پرورش میدم باز بعضی گونه هام تلفات میخوره
    بنظرم شریمپ چری فایر بریزین ارزون و راحت و پر مشتری دونه ای 1500 میشه راحت فروخت
    250 تومن فیلتر سطلیتون،500 تومنada،نورتونم 025-300 میشه ال ای دی بزنین،کود مایع هم 60 تومن مولتی برایتول،200 تومن co2 و معلقات
    میمونه آکواریوم و گیاها و میگو و گوپی که با هم نمیشه یکیشو انتخاب کن گوپی بچه میگو رو میخوره
    شما تا گیاهتو مشخص نکنی من نمیتونم راهنمایی کنم شما 4 نوع گیاه انتخاب کن تا من بگم بهتون به چی نیاز دارین چون یک گیاه نور کم میخواد یکی زیاد یکی co2 میخواد یکی نمیخواد و . . .
    بعدشم چرا از فروشنده میپرسید؟ من یچیزی میگم میدونم خودم چی به جیه اکثر فروشنده ها دنبال بز خری هستن
    نهایتا شما ماهی 200 تومن برداشت داشته باشی نهایتش اینه بیشتر از این شدنی نیس با این مشخصات

مرسی از پاسختون
    پس اجازه بدید من اون بستر و لامپ و مواردی که شما گفتید و خودم تحقیق کردم دربارش و یک بررسی کنم
    میان گیاهان هم ده نوع انتخاب کردم همه رو‌با هم میذارم اینجا تا ببینم کدوم بهتر هست و راهنمایی کنید
    من یک آک خیلی ساده دارم که راحت دارم شریمپ های مختلف پرورش میدم چری فایر ، رد ریلی ، بلو و غیره
    اطلاعات کاملتری براتون میذارم تا بشه بیشتر برنامه ریزی کرد روش
    ممنون از کمکتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    مرسی از پاسختون
    پس اجازه بدید من اون بستر و لامپ و مواردی که شما گفتید و خودم تحقیق کردم دربارش و یک بررسی کنم
    میان گیاهان هم ده نوع انتخاب کردم همه رو‌با هم میذارم اینجا تا ببینم کدوم بهتر هست و راهنمایی کنید
    من یک آک خیلی ساده دارم که راحت دارم شریمپ های مختلف پرورش میدم چری فایر ، رد ریلی ، بلو و غیره
    اطلاعات کاملتری براتون میذارم تا بشه بیشتر برنامه ریزی کرد روش
    ممنون از کمکتون
    خواهش میکنم
    شریمپ بلو و چری و فایر و ریلی و اورنج و یلو راحتن ، بلک کینگ کنگ و بلو فانتاستیک و رد کریستال و بی شریمپ ها یکم سختن بقیه آب خوردنه
    موفق باشید

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    دوستان لطفا تاپیک بنده رو ببندید هیچ کسی جوابی نمیده اصلا ببخشید اما باید برای سفارش وسایلش اقدام کنم که عجله دارم وگرنه تاپیک نمیزدم راهنمایی بخوام
    سلان دوست عزیز
    درباره بازار خدمت شما عرض کنم . اونی که مغاز داره چون خاک مغاز خورده دوست همیشه جنس و مفت بخر اونهم دلایلی میاره ( اجاره . قبض . مالیات ... )
    بهتر جنس تون توی دست به مشتری بفروشید ولی از مغازه دارهاهم غافل نشید . همیشه مرتب طبلیقات اینترنتی داشته باشید.
    سه گروه جنس تولید کنید . 1 ارزان . 2 متوسط . 3 گران . بستگی نوع کالا داره
    بالاترین عرصه . کیفیت بالا قیمت پایین و اطمینان پیدا کردن مشتری .سعی کنید هیچ وقت مشتری رو رد نکنید از فروش کمترین جنس هم غافل نشید شاید همون مشتری یکی از بهترین مشتری شما شد .
    . شما همیشه باید یک قدم از بازار جلوتر باشید ( باتحقیقات از مغازهداران و تولید کنندگان ) جنسی که توی بازار داره کم میشه شما رونه بازار کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20894
    باسلام خدمت دوستان گلم من میخوام یک اکواریوم پلنت راه اندازی کنم میخواستم ببینم سایز۵۰در۴۳در۳۰ازاین اکواریومهای اماده شیشه خم مناسب هست برای خزهای مقاوم واگرهست لطفن راهنماییم کنین ازشروع تابتونم چجوری راه اندازیش کنم ممنون .

Sent from my G630-U20 using Parsipet mobile app

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)