صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 46
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10238
    بابک جان ایول
    که دستشون را رو کردی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوست عزیزم، هدفم صرفا اطلاع رسانی بود. انصافا خدا رو خوش نمیاد که مردم جنس تقلبی رو که برای تولید کننده هزار تومان هم آب نخورده ۴۰ و ۵۰ هزار تومان به اسم یک برند تجاری خریداری کنند....نمیدونم تولید کنندش کیست ولی مبلغش که مشخصه کیست!

نکته خنده دار!!! فروشنده این محصولات تهدید به شکایت کرده!!!!! خیلی جالبه! جنس تفلبی به مردم بفروشی، اصرار به ژاپنی بودن بکنی، بیانیه و دفاعیه در رابطه با محصول در شبکه های اجتماعی منتشر بکنی و آخر سر هم سعی کنی از راه حل قانونی برای فروش جنس غیر قانونی استفاده کنی!!!!

دوستان میتونید از این طریق با مراجع ذیصلاح در تماس باشید و اطلاع رسانی کنید تا هر چه سریع تر این برند تقلبی از بازار محو بشه و بقیه مردم دچار ضرر و زیان نشن و مهم تر از همه کسانی که باعث و بانیش بودند جوابگوی مردم باشن :
    ویرایش توسط بابک آژیده : 16th July 2015 در ساعت 09:32 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ ● گربه
    شماره عضویت
    17957
    به دوستانم که آکواریوم داشتن اطلاع رسانی کردم.خوشبختانه ، اطلاع رسانی جناب آژیده جون چند ماهی رو نجات داد.
    آقای آژیده بنده کمال قدردانی رو از شما دارم. تا اونجایی که بتونم به دوستانم اطلاع رسانی میکنم تا جلوی فروش محصولات تقلبی گرفته بشه.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 17th July 2015 در ساعت 10:06 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    سلام.دوستانی که از این محصول استفاده کردند و ضرر و زیان دیدند.یا دوستانی که یقین دارند محصول تقلبیه میتونیم با هم هماهنگ کنیم و در یک روز خاص همه با هم شکایت کنیم.این اقایون از پول من و شماست که الان پولدار شدن و خدارو هم بنده نیستن.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    سلام.دوستانی که از این محصول استفاده کردند و ضرر و زیان دیدند.یا دوستانی که یقین دارند محصول تقلبیه میتونیم با هم هماهنگ کنیم و در یک روز خاص همه با هم شکایت کنیم.این اقایون از پول من و شماست که الان پولدار شدن و خدارو هم بنده نیستن.

یقین داشته باشید که تقلبیست...

دیگه همه میدونن که تقلبیست ولی مسئله اینه که عده ای حزب باد هستند!!! هر جایی منافعشون باشه همونجان. باید دید منافعشون امروز کجاست. اگر هنوز اونجا باشه، لازم باشه شکایت که نمیکنند هیچ، از دزدی و ... هم دفاع میکنند. خجالت آوره ... مثلا ماه رمضان بود!!! همه دنبال اینن که بهتر بشن تو این ماه...اما افسوس که عده ای هم دنبال فروش جنس تقلبی بودن در این ماه...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    سلام به دوستان و اساتید
    یه تشکر ویژه از بابک اژیده واسه معرفی کردن این محصول تقلبی و تولید کننده اش.
    خیلی وقته که پست نمیذارم و فقط تو این فروم و بقیه فروم مطالب دوستان رو میخونم. جالبترین نکته که متوجه شدم چند وقتیه نوچه های این اقا کلا تو سایت پست نمیذارن و خدا رو شکر بارشونو از اینجا بستن و رفتن.
    همون کسایی که تا دیسکس میخریدن میگفتن از فلانی خریدیم و واسمون مخصوص از نادیسکس فرستاده. دو تا اسم جدید هم میبافتن یا یه سوپر اول نژاد دیسکس میذاشتن و گریدا همه از aa گذشته بود و به aaa رسیده بود!!!
    حالا چرا تو این سایت فعالیت نمیکنن و صداشون در نمیاد؟!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    عید همه دوستان مبارک

خبر های خوبی دارم ....هر چند با اینکه چندین بار صراحتا ازشون سوال کردیم و خواستار پاسخ رسمی از سمتشون بودیم، هیچ جوابی در نهایت ارسال نشد، ولی طبق آخرین اخبار رسیده از نواب - حوالی خیابان مرتضوی!!! جنس های ریورتون در حال جمع شدن از مغازه فروشنده مذکور (همونی که دفاع میکرد) هست.

نمیدونیم سازنده اصلی محصول کیست ولی حد اقل یکی از بزرگ ترین پخش کنندگانش وادار به جمع آوری محصول شده که خودش یک خبر خوب محسوب میشه.

و اینکه میدونم سخت بود و با این کار عملا اعتراف کردی که در تمام این چند سال داشتی محصول تقلبی میفروختی و ازش دفاع هم میکردی، ولی باز هم ماهی رو (به جز دیسکس) هر وقت بگیری تازست...حتی اگر پلیگ داشته باشه!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    سلام دوستان.بنده شکایت خودمو ثبت کردم و کد رهگیری دریافت شد.از دوستانی که ضرر و زیان دیدند تقاضا میکنیم تا شکایت خودشونو ثبت کنن.به جای نق زدنهای بی فایده.امثال این اقا باید ریششون کنده بشه.یکبار جلوی یکشون گرفته بشه.بقیه اقایون کلاهبردار حساب کار دستشون میاد.پولی که با این زحمت در میاد و خرج عشقمون میشه نباید ریخت تو جیب امثال اینها.تا مدل ماشینهاشون و قیمت ماشینهای اخرین مدلشون بالاتر بره.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام ماشالله چه غوغایی کردی استاد ..... یادم میاد سال پیش در این مورد با یابک آژيده عزیز حرف زدم . فروشنده تی در ارومیه میشناسم که بازار اینجا رو دردست داره و سنگ این شرکتو به سینه میزد با قیمتهای خیلی بابا محصولات رو میفروخت و وقتی جواب نمی گرفت دلیل رو کم اطلاعی و نحوه غلط استفاده از دارو میدونست ولی از اون جالب تر ملت خوش بینم هستند . با اینکه من میگفتم تقلبی هست ولی باز میخریدمد خداییش برخی ملت تاهستند این تقلبها پایانی نخواهند داشت .
    ممنون بابک عزیز از دقتت و حس مسوولیتی که داری

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)