صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46
    همکار قدیمی انجمن جوندگان و خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    همستر ، لاک پشت ، ماهی ، خرگوش ، مرغ عشق ، گنجشک
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    شما که دیدید به محض استفاده ماهی هاتون میمیرن خوب چرا استفاده کردید پس! متاسفام بابت این اتفاق ولی به هر حال دیر نیست. عوضش کنید
    هر برندی که واقعی باشه خوبه!!!! ارزان ترین هاشون که فکر میکنم برای تانک شما هم مناسب باشه، تترا هست. ماهیران

موفق باشید
    من نمیدونستم که به خاطر این هست حتی رفتم گفتم به آکواریوم فروش ه که چرا اینجوری سفید میشن و بهترین ماهیام رفتن ، گفت نمیتونه از این باشه ، این ژاپنی ه برا تانک دیسکس م استفاده میکنم ، محصولات ریور عالی ن
    وقتی استفاده کردم تقریبا دو هفته بعد ماهیام رفتن
    مرسی از راهنمایی تون
    فردا با مدارک شما میخوام برم همین فروشنده که گفت عالیه اگر نمیدونسته حالیش کنم بفهمه دیگه نفروشه
    اگر خودش و گول میزده که ماها نمیفهمیم که خدا جوابش و بده
    ولی اسم این مردک و آورد که شرکت وارد کننده ش معتبره و فلان و بهمان ، پشت محصولاتش یک آدرس چرند ژاپنی هم داده با دو تا خط یکی فکس یکی تلفن اصلی ، انگار ایرانه که فقط دو خط بگیرن هر شرکتی بشینن محصول بفروشن واقعا که پست فطرن !!!!!!!!
    خدا رحم کرد بهم سه نوع دیگه مولتی داد دوباره میخواستم مصرف کنم که این تاپیک و دیدم تازه قرار بود اونا رو تو تانک دو متری دیسکس هام بریزم که خطر بزرگ از سرم گذشت چون عاشق دیسکس هام م
    ماهی های دیگه و شریمپ هام همه به فنا میرفتن
    مرسی از اطلاع رسانیتون

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    از این داستان ها زیاد بوده و هست یه مدت یه بنده خدایی لوفاکو با رنگ کننده ها رنگ می کرد می ریخت تو بسته بندی هایی به شکل محصولات شرکت Azoo حالا بماند که چقد ماهی تلفات داد 1 نفر از سالن دار های همدان سر عمل این اقا. خیلی برام جالبه بدونم ترکیبات این محصولات چی هست به اختمال زیاد که تو یه جای بدون کیفیت بسته بندی می شه . با چند نفر از دوستانم که متاسفانه از این محصولات استفاده کرده بودن هم صحبت کردم که متاسفانه از 4 مورد 3 مورد منجر ه تلفات سنگین در دیسکس شده بود در یک مورد هم چون دوز پایین دارو در سطح وسیع اب بوده فقط به چند تا از ماهیاش اسیب زده بود خدارو شکر یه سیفون 95 % کارشو حل کرد. متاسفانه همین افراد هستن که بازارو خراب می کنن که دیگه کسی به فروشنده ها اعتماد نداره. امیدوارم که حداقل از این کارشون دست بر دارن .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    من نمیدونستم که به خاطر این هست حتی رفتم گفتم به آکواریوم فروش ه که چرا اینجوری سفید میشن و بهترین ماهیام رفتن ، گفت نمیتونه از این باشه ، این ژاپنی ه برا تانک دیسکس م استفاده میکنم ، محصولات ریور عالی ن
    وقتی استفاده کردم تقریبا دو هفته بعد ماهیام رفتن
    مرسی از راهنمایی تون
    فردا با مدارک شما میخوام برم همین فروشنده که گفت عالیه اگر نمیدونسته حالیش کنم بفهمه دیگه نفروشه
    اگر خودش و گول میزده که ماها نمیفهمیم که خدا جوابش و بده
    ولی اسم این مردک و آورد که شرکت وارد کننده ش معتبره و فلان و بهمان ، پشت محصولاتش یک آدرس چرند ژاپنی هم داده با دو تا خط یکی فکس یکی تلفن اصلی ، انگار ایرانه که فقط دو خط بگیرن هر شرکتی بشینن محصول بفروشن واقعا که پست فطرن !!!!!!!!
    خدا رحم کرد بهم سه نوع دیگه مولتی داد دوباره میخواستم مصرف کنم که این تاپیک و دیدم تازه قرار بود اونا رو تو تانک دو متری دیسکس هام بریزم که خطر بزرگ از سرم گذشت چون عاشق دیسکس هام م
    ماهی های دیگه و شریمپ هام همه به فنا میرفتن
    مرسی از اطلاع رسانیتون
    سلام دوست عزیز
    من جای شما بودم تا سر حد جونمم که میشد با این آدمای پست مبارزه میکردم و 100% شکایت میکردم تا به نتیجه برسم.
    خدا رو شکر من از این محصول ژاپنی استفاده نکردم وگرنه الان دادگاه بودم.

هر چرندیاتی که دلشون میخواد به خلق اله میفروشن بخاطر جیب خودشون دیگه براشون مهم نیست که چی به سر ماهی های مردم میاد.

خدا نمیگذره شما هم نگذر از حقت.

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام اگر ایشون با توجه براینکه میدونه محصول کاملا تقلبی به دست خریدار میده . بهتر نیست به بازرسی اتحادیه یا بازرسی دامپزشکی اطلاع داده شود . یا به بازرسی کل کشورو یا تغزیرات حکومتی اداره بازرگانی اطلاع داده ( تلفن 124 ) برنده تقلبی بنام کشور دیگه ای تولید بدون پایه و اساسی دارا هست . کمترین جرایم شامل توجه داشته باشه . اولیل کار پلم مغازه . دوم پرداخت ضرر و زیان مصرف کنندگان . سوم جریمه یا روان زندان ( مبنی بر مستندات پرونده )

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    سلام بر تمام عزیزان و استاتید
    مطلبی که میخوام بیان کنم شاید ربطی به این محصول نداشته باشه ولی خیلی وقت هست که ذهنم رو مشغول کرده از مدیران بویژه آقای آژیده میخوام که در صورت صلاحدید این مطلب رو به جای مربوط به اون منتقل کنند
    اما موضوعی این هست که بنده به عنوان کسی که سالهاست علاقه مند به دیسکس هستم و دیسکس بازی من مربوط میشه به خیلی قبل تر از اونی که آقای آژیده توی نواب مغازه داشتند منظور همون مغازه ای هست که بعدها تبدیل شد به مغازه اقای تقریری چه به رسه به اینکه این شخص توی نواب حضور پیدا کنه واگر دوستی البوم عکسهای دیسکسهای من رو نگاه کنه فکر کنم حداقل قبول داشته باشه که بنده به دیسکس خیلی علاقه داشتم و تمام سعی و تلاشم رو میکردم که دیسکسهام در مناسبترین شرایط و کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین و زیباترین شکل خود برسند و برای رسیدن به این مهم از هیچ کاری و روشی دریغ نکردم از سیفون 100 در 100 چند بار در یک روز بگیرید تا پرورش کرم خاکی و ارتمیا
    حال موضوع این هست که بنده تا کنون نتونستم دیسکسهای سایز 2.5 الی 3 اینچی که از ایشون خریداری کردم اون جوری که دلم می خواد و مثل دیگر دیسکس هام سایز کنم و یا حتی دیسکسی که ایشون ادعا کرده یک ماه قرنطینه شده است به محض ورود به تانک من بیمارشده و دیگر دیسکسهام رو هم بیمار کرده و باعث تلفات بسیار غم انگیزی برای بنده شده است و هنگامی که به ایشون رجوع می کردم علت را به شرایط نامساعد تانک من نسبت می دادند و شروع به تجویز داروهای اختراع شده توسط خودشون می کردند
    البته یادآور میشم که سالهاست یعنی از زمانی که ایشون از برادرشون جدا شده اند به هیچ وجه از ایشون دیسکس خرید نکردم چه برسه که بخوام از محصولاتی که ایشون معرفی میکنه استفاده کنم
    و فکر میکنم خالی از لطف نباشه که یک نظر سنجی برای روشن شدن افکار عزیزان برگزار شه و در اون این چند سوال جهت نظر سنجی و اطلاع از تجربه های دوستان مطرح بشه

1. از سرعت رشد دیسکسهای خریداری شدن از مغازه ایشون راضی هستند ؟
    2. چه تعداد از دوستان به خاطر تجویز داروی ایشون دچار تلفات شده اند؟
    3. ایا میشه به دیسکس های قرنطینه شده ایشون 100% اطمینان کرد و اونها رو مستقیم وارد تانک اصلی کرد؟

ارادتمند همگی - امیر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام اگر ایشون با توجه براینکه میدونه محصول کاملا تقلبی به دست خریدار میده . بهتر نیست به بازرسی اتحادیه یا بازرسی دامپزشکی اطلاع داده شود . یا به بازرسی کل کشورو یا تغزیرات حکومتی اداره بازرگانی اطلاع داده ( تلفن 124 ) برنده تقلبی بنام کشور دیگه ای تولید بدون پایه و اساسی دارا هست . کمترین جرایم شامل توجه داشته باشه . اولیل کار پلم مغازه . دوم پرداخت ضرر و زیان مصرف کنندگان . سوم جریمه یا روان زندان ( مبنی بر مستندات پرونده )
    سلام جناب خلیلی

بله حق با شماست و مملکت قانون داره، اگر کسی واقعا پیش رو بگیره میتونه حقش رو هم بگیره، قوانین شفاف و دقیقی در این رابطه وجود داره. این دیگه به خریداران بستگی داره که تا چه حد بخوان پیگری کنند. هدف اصلی بنده از ایجاد این تاپیک اطلاع رسانی بود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    سلام بر تمام عزیزان و استاتید
    مطلبی که میخوام بیان کنم شاید ربطی به این محصول نداشته باشه ولی خیلی وقت هست که ذهنم رو مشغول کرده از مدیران بویژه آقای آژیده میخوام که در صورت صلاحدید این مطلب رو به جای مربوط به اون منتقل کنند
    اما موضوعی این هست که بنده به عنوان کسی که سالهاست علاقه مند به دیسکس هستم و دیسکس بازی من مربوط میشه به خیلی قبل تر از اونی که آقای آژیده توی نواب مغازه داشتند منظور همون مغازه ای هست که بعدها تبدیل شد به مغازه اقای تقریری چه به رسه به اینکه این شخص توی نواب حضور پیدا کنه واگر دوستی البوم عکسهای دیسکسهای من رو نگاه کنه فکر کنم حداقل قبول داشته باشه که بنده به دیسکس خیلی علاقه داشتم و تمام سعی و تلاشم رو میکردم که دیسکسهام در مناسبترین شرایط و کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین و زیباترین شکل خود برسند و برای رسیدن به این مهم از هیچ کاری و روشی دریغ نکردم از سیفون 100 در 100 چند بار در یک روز بگیرید تا پرورش کرم خاکی و ارتمیا
    حال موضوع این هست که بنده تا کنون نتونستم دیسکسهای سایز 2.5 الی 3 اینچی که از ایشون خریداری کردم اون جوری که دلم می خواد و مثل دیگر دیسکس هام سایز کنم و یا حتی دیسکسی که ایشون ادعا کرده یک ماه قرنطینه شده است به محض ورود به تانک من بیمارشده و دیگر دیسکسهام رو هم بیمار کرده و باعث تلفات بسیار غم انگیزی برای بنده شده است و هنگامی که به ایشون رجوع می کردم علت را به شرایط نامساعد تانک من نسبت می دادند و شروع به تجویز داروهای اختراع شده توسط خودشون می کردند
    البته یادآور میشم که سالهاست یعنی از زمانی که ایشون از برادرشون جدا شده اند به هیچ وجه از ایشون دیسکس خرید نکردم چه برسه که بخوام از محصولاتی که ایشون معرفی میکنه استفاده کنم
    و فکر میکنم خالی از لطف نباشه که یک نظر سنجی برای روشن شدن افکار عزیزان برگزار شه و در اون این چند سوال جهت نظر سنجی و اطلاع از تجربه های دوستان مطرح بشه

1. از سرعت رشد دیسکسهای خریداری شدن از مغازه ایشون راضی هستند ؟
    2. چه تعداد از دوستان به خاطر تجویز داروی ایشون دچار تلفات شده اند؟
    3. ایا میشه به دیسکس های قرنطینه شده ایشون 100% اطمینان کرد و اونها رو مستقیم وارد تانک اصلی کرد؟

ارادتمند همگی - امیر
    سلام

اگر این همه سال دیسکس نگهداری کردید پس دیگه خودتون بهتر میدونید که اولا اصلی ترین دلیل قرنطینه دیسکس های وارداتی ویروس پلیگ هست و بعد از اون و با فاصله بسیار زیاد بیماری های دیگه مشکل ساز هستند. پس اگر دلیل قرنطینه رو پلیگ در نظر بگیریم، این دیگه بسیار پیش افتادست و نیازی به تاکید نداره که پلیگ بعد از درمان (در واقع اتمام دوره بیماری به کمک درمان های جانبی) تا ۶ ماه میتونه ناقل باشه. البته من میدونم که اون دوستمون هم خوب این موضوع رو میدونه و به دروغ به شما گفته که مشکل تانک خودتون بوده و ... ولی به هر حال خودتون با این تجربه زیاد نباید به حرف ایشان و امثال ایشان (به طور کلی هیچ مغازه داری) اطمینان کنید.

در مورد لاغر شدن و رشد و ... هم کلکسیون آنتی بیوتیک هایی که دیسکس ها رو توش شست و شو میدن!!! دلیل این مشکل هست.

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 15th July 2015 در ساعت 06:36 PM

همکار قدیمی انجمن جوندگان و خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    همستر ، لاک پشت ، ماهی ، خرگوش ، مرغ عشق ، گنجشک
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان پژوهان نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من جای شما بودم تا سر حد جونمم که میشد با این آدمای پست مبارزه میکردم و 100% شکایت میکردم تا به نتیجه برسم.
    خدا رو شکر من از این محصول ژاپنی استفاده نکردم وگرنه الان دادگاه بودم.

هر چرندیاتی که دلشون میخواد به خلق اله میفروشن بخاطر جیب خودشون دیگه براشون مهم نیست که چی به سر ماهی های مردم میاد.

خدا نمیگذره شما هم نگذر از حقت.
    سلام و درود بر شما
    بله من هم وقتی این تاپیک و خوندم دقیقا همین حالی که گفتید شدم ، برای همین فردا صبح میرم ببینم این آقای فروشنده خبر داشته یا نه
    چون حتی میگفت من برای تانک های خودم زدم خیلی عالی بوده
    خودش دیسکس داره تخصصی کار میکنه
    اسمش و الان نمیارم شاید واقعا اشتباهی سوتفاهمی رخ داده
    ولی حتما میفهمم قضیه چی بوده
    فردا در همین جا اطلاع رسانی میکنم
    من بدبخت کلی ماهی خوشکل از دست دادم بخدا ذهنم نرفته بود سر این آخه کود مایع که ۴۵ تومان خریدم اونم ژاپنی به گفته خودشون چطور فکرم میرسید اونم دو هفته بعد استفاده
    آقای آژیده میدونن رو پت هام چقدر حساس م با دونه دونه ماهی ام که رفتن دق خوردم و اشک ریختم
    تا اینکه یک مدت گفتم جمع میکنم همه آکواریوم هام و تمام
    اما سر اتفاقی نتونستم برسم به کوددهی و حدود یک ماه ندادم اما هم گیاهام سرحال بودن هم ماهی های زبون بسته بیچاره
    خدا نگذره ازشون من که نمیگذرم پیگیرم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما
    بله من هم وقتی این تاپیک و خوندم دقیقا همین حالی که گفتید شدم ، برای همین فردا صبح میرم ببینم این آقای فروشنده خبر داشته یا نه
    چون حتی میگفت من برای تانک های خودم زدم خیلی عالی بوده
    خودش دیسکس داره تخصصی کار میکنه
    اسمش و الان نمیارم شاید واقعا اشتباهی سوتفاهمی رخ داده
    ولی حتما میفهمم قضیه چی بوده
    فردا در همین جا اطلاع رسانی میکنم
    من بدبخت کلی ماهی خوشکل از دست دادم بخدا ذهنم نرفته بود سر این آخه کود مایع که ۴۵ تومان خریدم اونم ژاپنی به گفته خودشون چطور فکرم میرسید اونم دو هفته بعد استفاده
    آقای آژیده میدونن رو پت هام چقدر حساس م با دونه دونه ماهی ام که رفتن دق خوردم و اشک ریختم
    تا اینکه یک مدت گفتم جمع میکنم همه آکواریوم هام و تمام
    اما سر اتفاقی نتونستم برسم به کوددهی و حدود یک ماه ندادم اما هم گیاهام سرحال بودن هم ماهی های زبون بسته بیچاره
    خدا نگذره ازشون من که نمیگذرم پیگیرم
    حتما نتیجش رو بزارید خانم sisil . ما که پاسخی از سمتشون دریافت نکردیم

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام به همه دوستان,
    من اوایل که بااین محصول اشنا شدم چندین محصولش را برای نمونه از ایران پلنت(اقای نورانی)که ایشون ادعا میکردکه واردکننده ریورتون هست گرفتم البته تلفنی سفارش دادم وبرام فرستادن ,وقرار بود اگه پسندم شد درخواست کلی بدم وقتی از محصولات استفاده کردم تا جایی که یادم هست به تلفاتی نخوردم ولی هیچ اثری هم در محصولاتش ندیدم بجز از یکی از محصولش که هنوز هم داخل یکی از اکها هست ولی کارکردش عادی بود ونسبت به قیمتش نمیارزید,
    برای همین بیخیال این محصول شدم,
    بعدا با یکی از فروشنده های همین جا که صحبتش شد گفت که گفته میشود این محصول قلابی هست وقتی بارکدش را زدیم دیدیم که هیچ نشانی نمیزند,
    حالا که شما اقای اژیده این مستندات را اوردید,برام جالب وعجیبه که چگونه ایشون این همه مدت این محصول را میفروشد وهیچ مسؤولی این موضوع را پیگیری نکرده باشد,در صورتی که این محصول به همه کشور ارسال شده,وملیاردها به فروش رفته در صورتی که نه تنها تقلبی وفایده ای ندارد بلکه اینجور که دوستان میگویند مضرهم هست,

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)