صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.4031 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر یکی از همسایه هامون شرایط نگه داری بلبل خرما رو نداشت با قفس به من داد، حالا این زبون بسته تو قفسش چوب‌ برای نشستن نداشت همش رو ظرف غذا قرار می‌گرفت، من برای امتحان یه چوب نی گذاشتم ولی می‌ترسید ازش نمی‌رفت روی چوب چون از جوجگی آموزش ندیده حالا برای اینکه به چوب تو قفسش عادتش بدم بشینه چه راه کاری دارید ممنون از پاسخ گوییتون.
    سلام
    راه کار خاصی نداره چوب نی رو داخل قفس قرار بدید تا پرنده به اون عادت کنه و ترسش بریزه که نهایتا 2 روز طول میکشه و عادت میکنه
    فقط چوب زبر و برنده نباشه که به پای پرنده آسیب برسونه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    28256
    سلام خسته نباشید لطفا سریع جواب بدید.من دوتا بلبل خرما نر بچه گرفتم که متاسفانه بعد از چند هفته نمیتونستن راه برن با بال زدن راه میرفتن و پاهاشون زیر خودشون جمع بود. دوتا دامپزشکی بردم.یکیشون ویتامین داد ولی هیچی نشد و بعدی آزمایش کرد مدفوع جوجه رو.بعدش بردم دانشگاه دامپزشکی تهران.اونجا جوجه ها رفتن زیر یه جور دستگاه بخار بعدش تا یه هفته حالشون بهتر بود میتونستن راه برن هفته بعد دوباره رفتن زیر دستگاه بخار ولی ایندفعه فرقی به حالشون نکرد.تازه بدتر هم شدن.متاسفانه جوجه بزرگه روز بعدش مرد.خیلی ناراحت شدم...😢تا الان اون یکی جوجه هم نمیتونه راه بره.آیا پمادی وجود داره برای بهتر شدنش.وقتی که به پاش دست میزنم یا دست منو نوک میزنه یا پای خودشو. لطفا کمک کنید میترسم دیگه نتونه راه بره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    28256
    لطفا زود جوابمو بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    31480
    سلام و خسته نباشید
    من یک بلبل خرما دوساله دارم یک مدت به شدت افسرده بود رفتم یه بلبل کوچیک دوماه گرفتم که تنها نباشه از وقتی بلبل کوچیکه اومده این خیلی شاداب و سرحال شده واقعا تاثیر خوبی داشت

ولی بلبل دوماه که گرفتم دستی نیست متاسفانه الان هم کوچیک ترین سنی که بود دوماه بود که گرفتم دیگه اصلا کوچیکتر نبود وگرنه تازه از تخم در اومده میگرفتم تا کاملا دستی باشه
    اصلا نمیشه نزدیکش شد همش خودشو به در و دیوار قفس میزنه
    وقتی آوردمش توی پرنده فروشی میزدنش بقیه بلبل ها و پر خون بود اولاش غذا هم نمی‌خورد و نمی‌خوابید ولی الان خواب و خوراکش درست شده با بلبل بزرگم هم کاملا مشغولن همش بپر بپر میکنن

چیکار کنم دستی بشه؟ میگن با دستت غذا بده بهش ولی الصلا نمیشه نزدیکش شده خودشو میزنه به قفش نوکش زخم میشه و خون میاد
    تقریبا سه هفته و خورده ای هست آوردمش
    حتی دلم هم نمیاد برش گردونم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)