صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: گلخانه (.....)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    سلام
    زیبا و قشنگ ساختید مبارک باشه لذت بردم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پلنگ
    شماره عضویت
    17392
    مبارک باشه ، خیلی عالی شده.

اون آکواریومه چی توش بود ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSHI نمایش پست ها
    مبارک باشه ، خیلی عالی شده.

اون آکواریومه چی توش بود ؟
    ممنونم دوست عزیز اون تانک هم پلنت هستش که دارم یا کودهای مختلف تست میکنم ببینم چه جوابی میده....یه چیزی مثل آزمایشگاه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط AquaTech نمایش پست ها
    سلام.متراژ گلخانه شما حدودا چقدر هست؟ من فکر کنم با توجه به مساحتی که دیده میشه هرمترمربع گلخانه شما باید بیش از 50 هزارتومان هزینه برداشته باشه؟درسته؟
    گلخانه های صنعتی با مساحت های بالا،و سازه لوله فلزی گالوانیزه با تمام امکانات سرمایشی و گرمایشی و تحویل کامل متری 50هزارتومان تا 110هزارتومان بسته به نوع کشت متفاوت هستند.
    چوب همیشه جز، گرانترین ها میباشد.به نظرم شما کامل با قوطی 2*2 درست میکردید ارزانتر و مقاومتر میشد.و البته آهن همیشه قیمتشو داره و قابل بازیافت میباشد.پلی کربن بهترین گزینه میباشد چون عایق حرارتیه و همچنین
    نور کمتری نسبت به شیشه از خودش عبور میده و برای گیاهان زینتی بهتره و سبک و بی خطره.
    اگر میزان هزینه کل را محاسبه کنید و میزان هزینه را درهر مترمربع برای ما بنویسید ممنون میشم.
    سلام ببخشید دیر جواب میدم مدتی نبودم و درگیر کارهایی بودم.... والا حدودا با تمامی لوازم ها 1 میلیون تموم شد.....هر متر مربع حساب نکردم و کلا 16 متر هستش این گلخونه...چون کنار حیاط خونه بود زیبایی و لوکس بودن چوب خیلی بهتره....پلی کربنات هم با تحقیق و گفت و گو با دوستان خوبم دیدم از شیشه خیلی بهتر هستش و منم تصمیم گرفتم بخرم .....من خودم کار اصلی طراحی هست و با الهام گرفتن از گلخونه های دیگه موفق شدم بسازم.....حالا اگه وقت کنم روش پیوند زدن کاکتوس و کاشت بذر و همیچنین گرده افشانی براتون میزارم.....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گوشتخوار
    شماره عضویت
    12546
    چه حیاط خوشگلی ....

و بخصوص گلخانه زیبا ....

همکار قدیمی انجمن گیاهان و باغ های شیشه ای

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    14687
    سلام.خوبید؟ چه خبر از گلخانه شما؟ الان به چه صورت هست؟ برای ما تصاویری جدید بزارید تا دوستان همه ببینند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط AquaTech نمایش پست ها
    سلام.خوبید؟ چه خبر از گلخانه شما؟ الان به چه صورت هست؟ برای ما تصاویری جدید بزارید تا دوستان همه ببینند
    سلام دوست عزیز همه کاکتوس ها انتقال پیدا کردن به جایی دیگر... کل سیستم تغییر دادم و در حال کشت بذر کاکتوس هستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    این مراحل کاشت بذر کاکتوس هست که من شروع کردم ....چند وقتی درگیر کارهام هستم وگرنه خیلی دوست دارم بیام فعالیت داشته باشم کاکتوس های وارداتی آوردیم برای فروش تعداد محدود که خداروشکر خوب جواب داده در ایران ....و سعی داریم با کشت وسیع کاکتوس صادرات انجام بدیم انشاالله و سعی داریم ایران عزیز در کل دنیا معرفی کنیم در فروش کاکتوس های کلکسیونی انشاالله

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    پيوند ادونيوم

پيوند ادونيوم بر روي خود ادونيوم انجام ميشود و دليل ان بهبود بخشيدن به رشد و زيبايي و درست كردن بونساي و همچنين تغيير رنگ گلها هست مثلا با پيوند پايه ادونيوم صورتي و پيوندك قرمز تند رنگهاي گل به قرمز و لبه هاي سفيد و سياه در مي ايد كه بسيار زيبا ميشوند .

و يكي از رايج ترين و راحت ترين پيوند ها در اسياي شرقي است كه به راحتي طبق اموزش تصويري اين كار رو مي تونيد در منزل انجام دهيد .

براي انجام پيوند كافيه با برش يك ادونيوم مثل تصوير زير و برش انتهائي ان به شكل v و برش فوقاني پايه (ادونيوم اصلي ) به شكل مجدد V پيوندك رو در شكم پايه قرار داده و محكم ببنديد و تمام جوانب نظافت و استريل بودن لوازم كار رو رعايت كنيد و پس از بستن براي رطوبت بيشتر به مدت ده تا پانزده روز با پلاستيك روي ان را بپوشانيد و البته قسمتي براي رد و بدل هوا باز باشد تا پيوندك جوش بخورد .
    به همين سادگي .....

با توجه به سخنان جناب جعفرزاده این مقاله جمع آوری شده

نوع دیگر پیوند آدونیوم

دوستان عزیز و در آخر تصویر کامل

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)