صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط t4kin نمایش پست ها
    محمد جان فكر ميكنم اين دوستمون منظورش از بدون سامپ همون بك سامپه
    اين چيزي كه من تو پس زمينه عكسها ميبينم اينجوريه
    سمت راست بالاي عكس اكواريومها رو يه دقت كوچيك بكن

در ضمن فكر كنم بايد خاط نشان كنم اين اقا محمد ما يكي از بزرگترين اكواريومهاي ابشور خونگي رو در شرف استارت دارن
    شما هم يكم صبورتر باش رفيق
    ما اومديم فقط از هم تجربه و كمك بگيريم
    ارادتمند شما بهروز

من اگه حرف بدی زدم عذر می خوام من از صمیم قلب برای همه دوستان خوشحال میشم چه از 10 لیتر تا 1000 لیتر ، بهروز جان من کل عمرم صبور بودم دیگه از این به بعد در آب شور پست نمیزارم برای تک تک دوستان آرزو موفقیت دارم....بازم عذر میخوام من نه قصد بی ادبی داشتم و نه بی حرمتی من کوچک تک تک دوستانم هستم....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی - قناری - مرغ عشق - سره - یه زمانی گربه و عروس هلندی
    شماره عضویت
    18017
    تمام بزرگواراني كه اينجان واسه من به شخصه عزيز و قابل احترامن
    چرا نذاري عزيز
    اشتباه نكن بزرگوار
    اتفاقاً قلقلكم دادي منهم بشينم مقالات خارجي رو بخونم
    ازتون خواهش ميكنم تصميم عجولانه نگيرين
    روي اين پيرمرد رو زمين ننداز

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    من اگه حرف بدی زدم عذر می خوام من از صمیم قلب برای همه دوستان خوشحال میشم چه از 10 لیتر تا 1000 لیتر ، بهروز جان من کل عمرم صبور بودم دیگه از این به بعد در آب شور پست نمیزارم برای تک تک دوستان آرزو موفقیت دارم....بازم عذر میخوام من نه قصد بی ادبی داشتم و نه بی حرمتی من کوچک تک تک دوستانم هستم....

نه قربونت برم . نه شما حرف بدی زدی و نه من و دوستان ناراحت شدیم ...

اصلا سامپ رو بی خیال . از حالا در مورد چیزای دیگه بحث میکنیم . علی جان اگر مشکلی یا کمک و راهنمایی خواستی حتما مطرح کن . اساتید هستن راهنمایی میکنن . هیچ وقت از مشورت و همفکری غافل نشو .
    ویرایش توسط Mohammad.p : 18th October 2015 در ساعت 10:29 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    ممنونم از شما ، اما میدونید مشکل ما در ایران چیه توی هر کاری که می خوایم انجام بدیم میام یه سرچ می کنیم و فقط راهی که همه رفتن میریم و من به شخصه اصلا این کار نمی پسندم پس عقل و راهکارهای جدید چی ، یک مثال براتون بزنم ما اومدیم در ایران کار کاشت بذر انجام بدیم اونم بذر کاکتوس بعد اومدیم اول توی نت دیدیم همه فقط اومدن یه راه رفتن یعنی همه سایت ها اومدن کپی کردن از روی هم و هیچ فرقی نداره با هزینه های بالا تولید انجام میدن پیش بزرگ های این کار هم رفتیم همه گفتن آره این درست اگه جز این راهی انتخاب کنید شکست میخورید اما ما رفتیم تحقیق کردیم از روسیه تا اندونزی که گلخانه خودمون اونجاست دیدم بابا این راهی که توی ایران مرسوم کاملا غلط و اشتباه....بگذریم الان استارت کار زدیم یک ماه نشده رشد بذرهای ما چند برابر بوده در مقابل خزانه های در ایران آقا من از این ناراحتم که چرا تشویق نکنیم همدیگر این نمونه عکس ها میزارم شاید استارت خوبی توی ذهن همه بخوره....من تا الان حدود خیلی سال توی این فروم هستم خیلی سال اما هیچوقت نه بی احترامی کردم به کسی و نه ادعایی داشتم .....

دوست عزیز من قصدم ناراحت کردن کسی نبود ولی این از فیلتر سطلی داره استفاده میکنه در کنار اضافه کردن عناصر لازم. فیلتر سطلی هم یه نوع سامپ به حساب میاد. اما روشهای بدون سامپ هست مثل متد موناکو من یه جا هم الکترولیز آب رو دیدم اما روض حال حاضر که عمومیت داره متد برلینه که استفاده از لایو راک و اسکیمر از مشخصات این روشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    این هم یک نمونه دیگه از تانک های بدون سامپ

این هم یک نمونه موفق

و این هم در آخر ببینید این تانک ها یک شب به این حد نرسیده با تحقیق و راهکارهای جدید و این بگم واقعا دوست دارم روزی به این تانک ها با ثبات و عالی دست پیدا کنیم همه چیز میشه در ایران عزیزمون داشته باشیم اما با صبوری و تلاش خیلی پر حرفی کردم

عکس اول و دوم و سوم اورفلوی اکسترنال دارن که نشون میده کمد زیری سامپ وجود داره
    عکس چهارم و پنجم تانک خالیه قاعدتا نمونه موفق نیست و حتی شاید تانک قرنطینه باشه (قرنطینه ریف)
    عکس ششم اون لوله اورفلو هستش پس قاعدتا باید یا سامپ پشتی داشته باشه یا سامپ زیرین
    عکس هفتم نمای کلی از تانک جهت قضاوت نیاز است
    عکس هشتم هم اورفلو به وضوح مشاهده میشه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام علی جان :

به کجا رسیدی ؟ آقا بیا به خاطر من یه سامپ درست کن ...

( ای علی جون،یه سامپ خوب درست کن بیا اون با من )

باید با ملودی همون آهنگ بخونیش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    عکس اول و دوم و سوم اورفلوی اکسترنال دارن که نشون میده کمد زیری سامپ وجود داره
    عکس چهارم و پنجم تانک خالیه قاعدتا نمونه موفق نیست و حتی شاید تانک قرنطینه باشه (قرنطینه ریف)
    عکس ششم اون لوله اورفلو هستش پس قاعدتا باید یا سامپ پشتی داشته باشه یا سامپ زیرین
    عکس هفتم نمای کلی از تانک جهت قضاوت نیاز است
    عکس هشتم هم اورفلو به وضوح مشاهده میشه
    موفق باشید

بله شما درست میگین همه اینا سامپ دارند من اگه کاملا دقت کنید اون عکس ها اول اون فیلتر واسه همون هست نه سامپ...اون هشت عدد عکس اول همش یک تانک در سال های مختلف و فقط یا یک فیلتر هست ... و عکس 9 و 10 و 11 یک تانک هست با فیلتر ایهایم....14 و 15 فقط یک فیلتر هست داخلی....من نمیدونم شما از کجا سامپ اینا دارید می بینید عکس ها از تانک های بدون سامپ هست دوست عزیز شما من ناراحت نکردید اما لحن خوبی توی صحبتتون به کار نبردید.....من فقط و فقط خواستم چیزی بگم که شاید به درد بخوره توی این زمینه اما دیگه مهم نیست اصلا....من از تمام دوستان برای اطلاعات غلط و پوچم عذر میخوام...آقا محمد عزیز همون سامپ ها عالی هستن ایشاالله همگی موفق موفق باشید....از سال 2012 توی این فروم در همه زمینه ها فعالیت کردم از آبزیان آب شیرین تا پرندگان شکاری و قناری و گیاهان.....شب خوش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    بله شما درست میگین همه اینا سامپ دارند من اگه کاملا دقت کنید اون عکس ها اول اون فیلتر واسه همون هست نه سامپ...اون هشت عدد عکس اول همش یک تانک در سال های مختلف و فقط یا یک فیلتر هست ... و عکس 9 و 10 و 11 یک تانک هست با فیلتر ایهایم....14 و 15 فقط یک فیلتر هست داخلی....من نمیدونم شما از کجا سامپ اینا دارید می بینید عکس ها از تانک های بدون سامپ هست دوست عزیز شما من ناراحت نکردید اما لحن خوبی توی صحبتتون به کار نبردید.....من فقط و فقط خواستم چیزی بگم که شاید به درد بخوره توی این زمینه اما دیگه مهم نیست اصلا....من از تمام دوستان برای اطلاعات غلط و پوچم عذر میخوام...آقا محمد عزیز همون سامپ ها عالی هستن ایشاالله همگی موفق موفق باشید....از سال 2012 توی این فروم در همه زمینه ها فعالیت کردم از آبزیان آب شیرین تا پرندگان شکاری و قناری و گیاهان.....شب خوش
    علی جان خسته نباشی. شما درست میگی شاید اون چیزی که قراره جای سامپ رو بگیره بهتر باشه. ولی اونا باید خودشون ازمایش کنن ببینن نتیجه میده یا نه. تازه اگر هم جواب بده یه خورده زمان میبره تا راه و روشهاش وارد ایران بشه. متاسفانه ما ایرانی ها همیشه چند سال از دنیا عقب تریم.بدون سامپ مجبورید سیفون روزانه بزنید که هزینش خیلی زیاد میشه واسه همین بچه های این سایت میگن فعلا از سامپ استفاده کنین تا یه وقت تلفات ندین. ما تو این سایت دور هم جمع شدیم تا تجربه هامون رو در اختیار همدیگه بذاریم خداییش تو بین سایتهای مربوط به اکواریوم پارسی پت بهترینه.جاهای دیگه وقتی یه پست میذاری 6ماه بعد جوابتو میدن!!! تازه معلوم نیست درست باشه یا نه. این دوست عزیزمون هم با آیدی black-art یکی از حرفه ای ترین اعضای این سایته و من خیلی ممنونشم که اطلاعاتشو بی منت به ما میده. و ایشون هدفش فقط کمک به اعضای سایته نه ناراحت کردن. خیلی جاها تو همین سایت دیدم بدتر از این با هم صحبت میکنن ولی مشکلی پیش نمیاد.طبیعیه به هر حال هدف همه ما حرفه ای شدنه و اگه قراره حرفه ای بشیم باید حرف اساتیدمون رو گوش کنیم. البته علی جان شما خودتون استاد ما هستید...موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    دوست عزیز
    فیلتر سطلی یه جور سامپه. دردسر های خاص خودش رو داره اولین دردسرش هم تمیز کردنشه. امکان استفاده از اسکیمر و غیره هم نیست. همونطور که خدمتتون گفتم اسکیمر در خود تانک معمولا حباب هوا تولید میکنه که باعث بیماری ماهی ها میشه و کنترل پی هاش به دلیل کم شدن سطح تماس آب با هوا کمتر میشه و مشکلات دیگه.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)