نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: جوک حیوانات

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گوشتخوار و عروس هلندی
    شماره عضویت
    17693

جوک حیوانات

يه کلاغ و يه خرس سوار هواپيما بودن کلاغه سفارش چايي ميده چايي رو که ميارن يه کميشو ميخوره باقيشو مي پاشه به مهموندار
    مهموندار ميگه چرا اين کارو کردي؟
    کلاغه ميگه دلم خواست پررو بازيه ديگه پررو بازي! چند دقيقه ميگذره باز کلاغه سفارش نوشيدني ميده باز يه کميشو ميخوره باقيشو ميپاشه به مهموندار
    مهموندار ميگه : چرا اين کارو کردي؟
    کلاغه ميگه دلم خواست پررو بازيه ديگه پررو بازي !
    بعد از چند دقيقه کلاغه چرتش ميگيره
    خرسه که اينو ميبينه به سرش ميزنه که اونم يه خورده تفريح کنه ...
    مهموندارو صدا ميکنه ميگه يه قهوهبراش بيارن قهوه رو که ميارن
    يه کميشو ميخوره باقيشو ميپاشه به مهموندار مهموندار ميگه چرا اين کارو کردي؟
    خرسه ميگه دلم خواست پررو بازيه ديگه پررو بازي
    اينو که ميگه يهو همه مهموندارا ميريزن سرش و کشون کشون تا دم درهواپيما ميبرن که بندازنش بيرون خرسه که اينو ميبينه شروع به داد و فرياد ميکنه
    کلاغه که بيدار شده بوده بهش ميگه: آخه خرس گنده تو که بال نداري مگه
    مجبوري پررو بازي دربياري!!!!!!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گوشتخوار و عروس هلندی
    شماره عضویت
    17693
    یه روز یه نفر میره پرنده فروشی میگه: این طوطی چنده؟

فروشنده: میگه ۲ میلیون!

طرف میگه: مگه چی بلده؟؟؟؟

فروشنده:دیوان حافظ !

طرف میبینه یه طوطی دیگه هست میگه: این چنده؟

فروشنده: ۳ میلیون

طرف میگه: چه خبره باباااا ؟؟؟؟

فروشنده:این مثنوی معنوی بلده با دیوان حافظ

طرف میبینه اون بالا یه طوطی لاغر مردنی پرش ریخته داره می میره.

میگه: اون چند؟ فروشنده میگه: ۵ میلیون !!!!

طرف میگه: مرتیکه چه خبره این چیا بلده؟؟!!!

فروشنده: نمیدونم والا فقط میدونم این ۲ تا بهش میگن استاد!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خرگوش ، باجی ، فنچ ، قمری الماسی ( چینی )
    شماره عضویت
    17817
    یک روز یک پشه ***** میخوره مست میکنه میره دم کارخونه پیف پاف میگه نفس کش بیا بیرون •••••••••••جوک حیوانات•••••••••••به خروس میگن مرغ چندحرف داره: میگه قربونش برم حرف نداره•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••میدونی کدوم جونور زودتر از همه زن میگیره ؟ حلزون چون هم خونه داره هم ماشین •••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یه خره داشته میرفته چشمش به یه اسب میفته با حسرت میگه!!!! ای کاش تحصیلاتمو ادامه میدادم•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••از یه مار میپرسن نظرت راجع به عشق و عاشقی چیه؟ میگه پدر عشق و عاشقی بسوزه….من یک سال به پای دختر همسایه نشستم بعد فهمیدم شلنگ بوده•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••خروسه رو دیوار نشسته بود ماشین مرغ فروشی رد میشه میگه اخ جون سرویس دخترا•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••روباهی به زاغی گفت : چه دمی ، چه سری ، عجب پایی ! زاغ عصبانی شد و گفت : بی‌تربیت ! خجالت بکش . اون موقع من کلاس اول بودم. حالا شوهر دارم•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••چند توله سگ برای باباشون تولد میگیرن روی کیک تولد مینویسن پدر سگ تولدت مبارک•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یه روزسه تا مرغ رو درمدرسه ی مرغ ها می گیرن می برن دفتر. به اولی میگن تو چکار کردی؟ میگه من ادامس خوردم. به دومی میگن تو چکارکردی؟ میگه من شلوغ کردم. به سومی میگن تو چکارکردی؟ میگه من عکس خروس تو جیبم بود•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یه روز یه گنجشکه می خوره به یه موتوریه میوفته زمین بلند می شه می بینه که تو قفسه, به خودش می گه :اههههههههههههه موتوریه مرده!!!•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••طرف داشته با خره فوتبال بازی میکرده.بهش میگن چرا با خر بازی میکنی؟ میگه همچینم خر نیست. ۳ به ۱ جلوئه!•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یک مورچه و یک زرافه باهم ازدواج می کنند شب عروسی مورچه گم می شه بعد از یک هفته پیداش می شه بعد زرافه بهش می گه : این همه مدت کجا بودی ؟ مورچه می گه : تو راه بودم که بیام بوست کنم•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••به پشه می گن : چرا زمستون پیداتون نیست ؟؟؟ می گه : نه اینکه تابستونا خیلی برخوردتون خوبه•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••دو تا جوجه عاشق همدیگه می شن . همش با هم بودن . اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! . نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یک روز یه گوسفنده با مامان باباش دعواش میشه میره سر کوچه تاکسی بگیره ، میگه : کشتارگاه ، کشتارگاه•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یک بابایی یه ماهی تو پاکت دستش بوده، رفیقش میبیندش، ازش می‌پرسه: جریان ‌این ماهیه چیه؟ میگه: ‌دارم برای شام می‌برمش خونه. ماهیه میگه: مرسی من شام خوردم، منو ببر سینما!•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••تمساحه میره گدایی،‌ میگه:‌به من بدبختِ مارمولک کمک کنید•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••یه سیب زمینی قل میخوره میره تو لونه ی جوجه تیغی جوجه تیغی هم داد میزنه آخ جون داداشی از سربازی برگشته !•••••••••••جوک حیوانات•••••••••••عنکبوته اکس میخوره، قالی می بافه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خرگوش ، باجی ، فنچ ، قمری الماسی ( چینی )
    شماره عضویت
    17817
    به یک پاندا میگن بزرگترین آرزویی که داری چیه میگه عکس رنگی بگیرم
    ♦♦♦♦♦♦♦♦♦جوک حیوانات♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
    قورباغه وزنبور با هم ازدواج میکنند قورباغه میگه قوقوقوقوقوقوربونت برم زنبور میگه وظ وظ وظ وظ وظ وظ وظیفته
    یک کلاغ با یه زرافه عروسی می کنه بچشون کلافه می شه!
    یه روز یه بابا میره ماهی بگیره تور رو می اندازه تو دریا هرچی می کشه درنمی اید میره زیره اب می بینه ماهی ها تور را بستن دارن والیبال بازی می کنند!!
    یه بنده خدایی داشته شنای قورباغه میرفته، لک‌لک میاد می‌خوردش
    خرگوشه تو جنگل میمونه رو میبینه میگه:‌ به به آقا میمونه! چی کارا میکنی؟!‌ میمونه میگه: هیچی! این ورو نگاه میکنیم، اون ورو نگاه میکنیم،‌ آقا شیره و خانواده‌اش رو افشاگری میکنیم! این حرف میرسه به گوش شیره، میگه: الان میرم حسابشو می‌رسم!‌ میره پیش میمونه میگه: به به آقا میمونه! چی کارا میکنی؟! میمونه میفهمه هوا پسه، میگه:‌ هیچی قربان، ‌اینورو نگاه میکنیم،‌ اونور رو نگاه میکنیم،‌ چرت و پرت میگیم!
    هر وقت یه سوسک تو دستشویی دیدی با دمپایی فورا” نکوب رو سرش بی توجه از بغلش رد شو این کارت از صدتا فحش ….. براش بدتره !!
    به بزه می گن چرا زنگولت صدا نمی کنه؟ می گه گذاشتمش رو ویبره!
    یه روز یه سوسکه از فا ضلاب میاد بیرون میگه به امید یه هوای تازه تر

اگه یه قورباغه با یه طوطی ازدواج کنه حاصل چی میشه؟ جواب: قوطی

روزی فیلی زخمی شد و او را برای جراجی به اتاق عمل بردند ، پس از عمل ، دکتر از اتاق خارج شد و با تعجب دید که مورچه ای جلوی در اتاق قدم می زند ، دکتر جلو رفت و پرسید : این جا چه می خواهی؟ مورچه جواب داد : آقای دکتر! این مجروح دوست من است ، آمده ام که اگر لازم شد برای آقا فیله خون بدهم.
    فیلی و مورچه ای در زمستانی با هم ازدواج کردند وقتی از باشگاه بیرون آمدند فیل جلو راه می رفت و مورچه به دنبال او پا جای پای فیل می گذاشت. به برفها که رسیدند همین طور که مورچه می رفت افتاد توی جا پای فیل و فریاد زد : آه ! بسوزد پدر عشق! افتادم تو دام عاشقی..
    یه روز فیلی داشت راه می رفت و پایش روی مورچه ای رفت و مورچه با خوشحالی گفت : آخی ، قولنجم شکست.
    گرگه بعد از کلی جستجو آی دی شنگول و منگول رو گیر میاره ، بعد از چت کردن باهاشون قرار میزاره. وقتی می ره سر قرار می بینه چوپان دروغگو اومده!
    یه روز از یک گربه چینی میپرسن اسمت چیه میگه میونگ
    آیا میدانستید که بزبزه قندی اولین بز دیابتی تاریخ است !
    یه دفعه دو تا هزار پا همدیگر رو بغل میکنن میشن زیپ
    اگه دیدی یه سوسک پشت و رو افتاده و داره دست و پا می زنه، فکر نکن با دمپائی زدنش… داره به قیافه تو می خنده
    خر و گاو دعواشون میشه خره میره رو دیوار مینویسه گاو خر است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)