نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری، فنچ
    شماره عضویت
    17301

فروش فنچ گلدین

سلام به دوستان شیرازی. یک جفت فنچ گلدین نر بدن سبز، صورت قرمز رو برا فروش دارم.
    سالم و سرحال و با بهترین دانه ها و ویتامین ها تغذیه شده. آماده جفت.
    قیمت هم 200 هزار تومان.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17151
    با اجازه مدیر بخش
    دوست عزیز (قوانین بخش را مطالعه بفرمایی) شرایط ارسال به شهرستان را هم بیان کنید تا تایپک کامل و مشخص گردد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری، فنچ
    شماره عضویت
    17301
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjs2690 نمایش پست ها
    با اجازه مدیر بخش
    دوست عزیز (قوانین بخش را مطالعه بفرمایی) شرایط ارسال به شهرستان را هم بیان کنید تا تایپک کامل و مشخص گردد.
    عکس، قیمت و شرایط که توضیح داده شده. اساسا اعتقادی به ارسال هر نوع موجود زنده ندارم! هر کس خواست در شیراز در خدمتم. هرچند ذکر دلیل فروش هم به نظرم ضرورتی نداره و چیزی که مهمه اینه که یه نفر تصمیم گرفته چیزی که متعلق به خودش هست رو به فروش برسونه! اما جهت اطلاع دوستان دلیل فروش گلدین، ازدیاد تعداد قناری هام هست و اینکه دیگه فرصتی برا رسیدگی به این پرنده رو ندارم.
    از دوستان هر کس خواست تا امروز در خدمتم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17151
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
    عکس، قیمت و شرایط که توضیح داده شده. اساسا اعتقادی به ارسال هر نوع موجود زنده ندارم! هر کس خواست در شیراز در خدمتم. هرچند ذکر دلیل فروش هم به نظرم ضرورتی نداره و چیزی که مهمه اینه که یه نفر تصمیم گرفته چیزی که متعلق به خودش هست رو به فروش برسونه! اما جهت اطلاع دوستان دلیل فروش گلدین، ازدیاد تعداد قناری هام هست و اینکه دیگه فرصتی برا رسیدگی به این پرنده رو ندارم.
    از دوستان هر کس خواست تا امروز در خدمتم.
    اول سلام خدمت شما
    دوست عزیز اعتقادات و نظرات شخصی جنابعالی بسیار بسیار محترم برای من و مسلماً برای تمام اعضای سایت می باشد.
    ولی دوست گرامی مقراراتی در سایت توسط مدیریت محترم سایت قرار داده شده که تک تک اعضا موظف هستند رعایت کنند(از جمله من و شما)
    شاید بعضی از این مقررات برای یک کاربر اهمیت زیادی نداشته باشه ولی با رعایت آنها ، شخص اول به خود بعد به مدیریت محترم و بعد هم به تمام اعضا احترام میگذارد.
    چنانچه با کمی تامل و کلی نگری تک تک ما متوجه مفید بودن ابن قوانین و مقررات خواهیم شد.
    با تشکر
    ویرایش توسط mjs2690 : 2nd June 2015 در ساعت 08:25 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    اول سلام خدمت شما
    دوست عزیز اعتقادات و نظرات شخصی جنابعالی بسیار بسیار محترم برای من و مسلماً برای تمام اعضای سایت می باشد.
    ولی دوست گرامی مقراراتی در سایت توسط مدیریت محترم سایت قرار داده شده که تک تک اعضا موظف هستند رعایت کنند(از جمله من و شما)
    شاید بعضی از این مقررات برای یک کاربر اهمیت زیادی نداشته باشه ولی با رعایت آنها ، شخص اول به خود بعد به مدیریت محترم و بعد هم به تمام اعضا احترام میگذارد.
    چنانچه با کمی تامل و کلی نگری تک تک ما متوجه مفید بودن ابن قوانین و مقررات خواهیم شد.
    با تشکر
    سلام خدمت دوست قانونمدار و محترم پارسی پتی

شما که مدیر نیستید چرا هی مدام اسپم ارسال میکنید و به بقیه تذکر میدید؟ این دفعه چندمه که شما دارید دقیقا مثل یک مدیر تذکر میدید به کاربران بخش خرید و فروش...در ضمن این رفتار شما هم عجیبه که از یه طرف درخواست قبول سرپرستی رایگان خوکچه هندی در این تاپیک رو میدید :

http://www.parsipet.ir/thread33314.html#post253447

بعد خیلی سریع تو تاپیک خرید فنچ ظاهر میشید. قبلا هم که تو تاپیک زاغ و تاپیک های خرید و فروش آکواریوم و حیوانات بودید.

شما که قانون رو میدونید و بقیه رو تشویق به رعایت میکنید، این قانون پارسی پت رو هم بدونید بد نیست:

بخش خرید و فروش حیوانات مجاز و قانونی پارسی پت فقط مخصوص کاربران فعال این انجمن است.دلالي و کاسبي و خرید و فروش تجاری حیوانات و پرندگان و آکواریوم ، گذاشتن شماره تلفن ، ايميل و آي دي برای تمامی اعضاء اکيدا ممنوع ميباشد
    ویرایش توسط بابک آژیده : 2nd June 2015 در ساعت 09:27 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17151
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست قانونمدار و محترم پارسی پتی

شما که مدیر نیستید چرا هی مدام اسپم ارسال میکنید و به بقیه تذکر میدید؟ این دفعه چندمه که شما دارید دقیقا مثل یک مدیر تذکر میدید به کاربران بخش خرید و فروش...در ضمن این رفتار شما هم عجیبه که از یه طرف درخواست قبول سرپرستی رایگان خوکچه هندی در این تاپیک رو میدید :

http://www.parsipet.ir/thread33314.html#post253447

بعد خیلی سریع تو تاپیک خرید فنچ ظاهر میشید. قبلا هم که تو تاپیک زاغ و تاپیک های خرید و فروش آکواریوم و حیوانات بودید.

شما که قانون رو میدونید و بقیه رو تشویق به رعایت میکنید، این قانون پارسی پت رو هم بدونید بد نیست:

بخش خرید و فروش حیوانات مجاز و قانونی پارسی پت فقط مخصوص کاربران فعال این انجمن است.دلالي و کاسبي و خرید و فروش تجاری حیوانات و پرندگان و آکواریوم ، گذاشتن شماره تلفن ، ايميل و آي دي برای تمامی اعضاء اکيدا ممنوع ميباشد
    1-دوست گرامی شما با اجرای قانو ن مخالفی!؟(فکر نکنم)اگر کار من مشکلی داشته باشه مطمئناً توسط مدیران محترم به من تذکر داده میشد.)
    2-دوست عزیز من فقط تذکر دادم که شرایط ارسال به شهرستان را بفرمایند همین!(حالا شما چطور برداشت کردی که من خوکچه را میخوام نمیدونم!!)
    3-به نظر شما ما باید فقط مصرف کننده سایت باشیم فقط از مدیران محترم توقع سرویس دادن باشیم؟؟!!بهتر نیست جایی که میتوانیم به آنها یاری بدهیم؟!
    4-راستی شما هم که مدیر نیستید(ایشاالله به همین زودیا میشی) که تذکر دادید!!(این همون حس یاری به مدیران هست) ولیی من با احترام تمام در خدمتتون هستم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    1-دوست گرامی شما با اجرای قانو ن مخالفی!؟(فکر نکنم)اگر کار من مشکلی داشته باشه مطمئناً توسط مدیران محترم به من تذکر داده میشد.)
    2-دوست عزیز من فقط تذکر دادم که شرایط ارسال به شهرستان را بفرمایند همین!(حالا شما چطور برداشت کردی که من خوکچه را میخوام نمیدونم!!)
    3-به نظر شما ما باید فقط مصرف کننده سایت باشیم فقط از مدیران محترم توقع سرویس دادن باشیم؟؟!!بهتر نیست جایی که میتوانیم به آنها یاری بدهیم؟!
    4-راستی شما هم که مدیر نیستید(ایشاالله به همین زودیا میشی) که تذکر دادید!!(این همون حس یاری به مدیران هست) ولیی من با احترام تمام در خدمتتون هستم.

۱.مدیران حتما ندیدند شما اسپم میدی...هر گونه پیگیری باید در پیام خصوصی باشه. یک بار دیگه قوانین رو بخونید
    ۲.حتما شما راست میگید و هیچ منظوری از درخواست شرایط ارسال نداشتید و اصلا هم خوکچه ها رو نمیخواستید!!!!!
    ۳.چرا خوبه که یاری برسونید به مدیران ولی اول خودتون قونین رو رعایت کنید .... بعدا تازه اگر قوانین اجازه داد یاری برسونید. تا جایی که میدونم کاربران نباید پست اسپم بدن تو بخش خرید و فروش. حالا به هر دلیلی که میخواد باشه!
    ۴.ممنون من حوصله مدیریت ندارم ...
    ویرایش توسط بابک آژیده : 2nd June 2015 در ساعت 10:17 AM

کاربر ساده

شماره عضویت
    3254
    سلام
    دوست عزیز میشه چندتا عکس بیشتر از فنچ هاتون بذارین؟ اطمینان میدین که با هم جفت هستن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خرگوش ، باجی ، فنچ ، قمری الماسی ( چینی )
    شماره عضویت
    17817
    نقل قول نوشته اصلی توسط 00311 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز میشه چندتا عکس بیشتر از فنچ هاتون بذارین؟ اطمینان میدین که با هم جفت هستن؟
    با سلام دوست عزیز

• هماهنگی و پیگیری های لازم بین فروشنده و خریدار فقط از طریق پیام خصوصی امکانپذیر خواهد بود . پس از بحث کردن و اظهار نظر درباره ی قیمت و سایر شرایط فروش در تاپیک خودداری کنید.

ویرایش توسط rezaZZ : 15th June 2015 در ساعت 12:03 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری، فنچ
    شماره عضویت
    17301
    سلام. فروخته شد.

تاپیک به درخواست استارتر بسته شد
    ویرایش توسط hamed220 : 15th June 2015 در ساعت 08:46 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)