صفحه 16 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 162
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    دوستان تماس گرفتم با ماهيران و نداشت.خير سرش مثلا نمايندگي شرمت ايهام توي ايرانه.از كجا ميشه تهيه كرد عصايي و ابشاري رو؟؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20771
    با سلام خدمت دوستان لطفا بهم یه مدل یا مارک فیلتر سطلی عالی معرفی کنید فقط اگه روزی چیزی ازش خراب شد تو بازار گیر بیاد کم صدا و عالی باشه حجم اکواریوم 400 لیتر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    با توجه به اینکه هیچ کدامشون ایرانی نیستند، همچین تضمینی در مورد قطعاتشون هم وجود نداره دوست عزیز. به هر حال انواعی که ماهیران میاره معمولا با لوازم یدکی هست یا حد اقل هر از گاهی لوازمش رو هم میارن. چه فیلتر های سطلی ایهایمشون و چه انواع چینی.

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20771
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    با توجه به اینکه هیچ کدامشون ایرانی نیستند، همچین تضمینی در مورد قطعاتشون هم وجود نداره دوست عزیز. به هر حال انواعی که ماهیران میاره معمولا با لوازم یدکی هست یا حد اقل هر از گاهی لوازمش رو هم میارن. چه فیلتر های سطلی ایهایمشون و چه انواع چینی.

موفق باشید
    ممون بابت پاسخ ولی اگر یه مدل خاصی رو بهم معرفی میکردید ممنون میشدم چینی نمیخوام باشه توی رنج 300 تا 400 تومن حجم اکواریوم روهم که گفتم 400 لیتر.
    و یه چیز دیگه توی شهر ما ماهیران نمایندگی نداره ایا خرید اینترنتی داره؟؟؟ اگه میشه یه سایتی رو بهم معرفی کنید بتونم خرید اینترنتی کنم ازش ممنون میشم

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminkavirzadeh نمایش پست ها
    ممون بابت پاسخ ولی اگر یه مدل خاصی رو بهم معرفی میکردید ممنون میشدم چینی نمیخوام باشه توی رنج 300 تا 400 تومن حجم اکواریوم روهم که گفتم 400 لیتر.
    و یه چیز دیگه توی شهر ما ماهیران نمایندگی نداره ایا خرید اینترنتی داره؟؟؟ اگه میشه یه سایتی رو بهم معرفی کنید بتونم خرید اینترنتی کنم ازش ممنون میشم
    سلام
    اگر قصد استفاده از برندهای چینی رو ندارین ، بهترین و معتبر ترین برندموجود در بازار ایهایم ( EHEIM )میباشد. برای تانک شما مدل 2215 مناسبه.
    نمایندگی ماهیران توی تهران هم کار خاصی انجام نمیده و بیشتر وارد کننده و فروشنده هستند تا نمایندگی . پشتیبانی خیلی ضعیفی دارند. در سایتهای اینترنتی هم بعید میدونم بتونید پیدا کنید و بهتره از طریق یه آشنا از فروشگاههای تهران تهیه کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20771
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    اگر قصد استفاده از برندهای چینی رو ندارین ، بهترین و معتبر ترین برندموجود در بازار ایهایم ( EHEIM )میباشد. برای تانک شما مدل 2215 مناسبه.
    نمایندگی ماهیران توی تهران هم کار خاصی انجام نمیده و بیشتر وارد کننده و فروشنده هستند تا نمایندگی . پشتیبانی خیلی ضعیفی دارند. در سایتهای اینترنتی هم بعید میدونم بتونید پیدا کنید و بهتره از طریق یه آشنا از فروشگاههای تهران تهیه کنید.
    یه دوتا سایت پیدا کردم فقط اینکه میشه بفرمایید فرق مدل 2215 با مدل 2217 چیه و قیمت هایی که این سایت گذاشه برای 2215 400هزارتومن و برای 2217 523 هزارتومن ایا قیمت هاش معقول؟؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminkavirzadeh نمایش پست ها
    یه دوتا سایت پیدا کردم فقط اینکه میشه بفرمایید فرق مدل 2215 با مدل 2217 چیه و قیمت هایی که این سایت گذاشه برای 2215 400هزارتومن و برای 2217 523 هزارتومن ایا قیمت هاش معقول؟؟
    تفاوت این دو مدل در قدرت موتور و میزان حجم گردش آب در یک ساعت و حجم ظرف و مدیای داخل آن میباشد.
    برای تانک شما 2215 کفایت خواهد کرد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21214
    سلام من آکواریومم( 45*70*150)است که براش یه فیلتر 2217 خریدم ولی این اصطلاحا بابت جریان آب و بیولوژیکی بودن (منظور فیلتر)
    چون خیلی رو تمیز بودن و شفاف بودن آب حساسم میخواستم بدونم بهترین کار برا داشتن یک فیلتر مکانیکی چه فیلتری یا اسطلاحا بجز سیفون کردن وغذا چه کار کنم
    از وقتی که برای دادن جواب میزارید ممنون

مدیر انجمن آکواریوم و ماهیان زینتی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    502
    نقل قول نوشته اصلی توسط @مجتبی نمایش پست ها
    سلام من آکواریومم( 45*70*150)است که براش یه فیلتر 2217 خریدم ولی این اصطلاحا بابت جریان آب و بیولوژیکی بودن (منظور فیلتر)
    چون خیلی رو تمیز بودن و شفاف بودن آب حساسم میخواستم بدونم بهترین کار برا داشتن یک فیلتر مکانیکی چه فیلتری یا اسطلاحا بجز سیفون کردن وغذا چه کار کنم
    از وقتی که برای دادن جواب میزارید ممنون
    سلام
    شما فيلتر خوبي رو براي اكواريم تون انتخاب كرديد براي شفاف بودن اب بهتربن كار از پدهاي پشم شيشيه سفيد داخل فيلتر استفاده كنيد كه باعث ميشه اب اكواريم كريستالي بشه كه اكثر خرازي ها هم دارن و در كنار اش سيفون هفته اي انجام بدين ديگه احتياج به كار خاصي نيست

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21214
    تشکر از حسن نظرتون
    منظورتون این که اون فیلتر سفید فابریک خود فیلتر رو بیشتر کنم درسته چون به نظرم کار این سفیده همینه

صفحه 16 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)