نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351

نگهداری توله سگ هاسکی در آپارتمان

با سلام خدمت دوستان عزیز

تمامی مطالب موجود راجب این موضوع رو خوندم , می دونم که نمیشه انرژی باید تخلیه کنه گرم نباید باشه محل زندگی و ... .

اما بحث اینجاست که دوتا از سگ های هاسکی دوستان جفت خوردن و مشکل در جا برای نگهداری داریم, من وظیفه دارم یک دونه از این سگ ها رو نگهداری کنم , اما فکر می کنم نمیشه بیشتر از 5 6 ماه نگهداری کرد اینجا و باید برای اون یک باغ پیدا کنم , اگر قبول نکنم این سگ فروخته میشه , به کی فروخته میشه و کجا میره خدا میدونه ترجیح میدم خودم بالا سرش باشم , نیاز به راهنمایی دوستان دارم .

آیا این توله هاسکی بخاطر کوچیک بودنش در تولگی میتونه تو خونه نگهداری بشه ؟
    آیا تخلیه انرژی اون با کشتی گرفتن و بازی کردن و پیاده روی حل میشه ؟
    آیا اسباب بازی برای اینکه حوصله اش سر نره مفیده ؟
    آیا اگر دوتا باشند کنترل اونها راحت تره یا سخت تر ؟
    بین نر و ماده بودن فرقی داره در این شرایط ؟

هر راهکاری به ذهنتون میرسه که بشه این 6 7 ماه رو این سگ رو در خونه نگهداری کرد بگید لطفاً , اگر اینجا عادت کنه مشکلی نیست اینجا بمونه اما میدونم که هرچقدر بزرگتر بشه به جای بزرگتری نیاز داره و بهتره که اون رو به یک باغ ببرم و یک روز در میون بهش سر بزنم , باید آدم مطمعاً پیدا کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    دوستان و اساتید لطفاً تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار بدید , ممنون میشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    دوستان وجود یک گربه در کنار سگ میتونه کاری کنه حوصله اش سر نره ؟ هیچ کس هیچ نظری نداره ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin barzegar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

تمامی مطالب موجود راجب این موضوع رو خوندم , می دونم که نمیشه انرژی باید تخلیه کنه گرم نباید باشه محل زندگی و ... .

اما بحث اینجاست که دوتا از سگ های هاسکی دوستان جفت خوردن و مشکل در جا برای نگهداری داریم, من وظیفه دارم یک دونه از این سگ ها رو نگهداری کنم , اما فکر می کنم نمیشه بیشتر از 5 6 ماه نگهداری کرد اینجا و باید برای اون یک باغ پیدا کنم , اگر قبول نکنم این سگ فروخته میشه , به کی فروخته میشه و کجا میره خدا میدونه ترجیح میدم خودم بالا سرش باشم , نیاز به راهنمایی دوستان دارم .

آیا این توله هاسکی بخاطر کوچیک بودنش در تولگی میتونه تو خونه نگهداری بشه ؟
    آیا تخلیه انرژی اون با کشتی گرفتن و بازی کردن و پیاده روی حل میشه ؟
    آیا اسباب بازی برای اینکه حوصله اش سر نره مفیده ؟
    آیا اگر دوتا باشند کنترل اونها راحت تره یا سخت تر ؟
    بین نر و ماده بودن فرقی داره در این شرایط ؟

هر راهکاری به ذهنتون میرسه که بشه این 6 7 ماه رو این سگ رو در خونه نگهداری کرد بگید لطفاً , اگر اینجا عادت کنه مشکلی نیست اینجا بمونه اما میدونم که هرچقدر بزرگتر بشه به جای بزرگتری نیاز داره و بهتره که اون رو به یک باغ ببرم و یک روز در میون بهش سر بزنم , باید آدم مطمعاً پیدا کنم

سلام رفیق، چطور مطوری؟ من تجربه زیادی در خصوص سگ ندارم ولی از اونجایی که متاسفانه کسی جوابت رو نداده، نظرم رو میگم

۱.بله میتونی توله هاسکی رو در منزل نگهداری کنی...
    ۲.بله میتونی با روش هایی مثل به قول خودت کشتی گرفتن!! و بازی کردن وپیاده روی و ... سرش رو گرم کنی. فقط یادت باشه تا دوره کامل واکسن هاش رو دریافت نکرده به هیچ وجه من الوجوه بیرون نبرش....دیستمپر و پاروو و .... بگیره به دردسر بزرگی میفتی. دیستمپر بگیره میشه گفت که ۹۹.۹۹۹۹۹٪ میمیره...پس مواظب باش.
    ۳.اسباب بازی هم مفیده براش
    ۴.اگر ۲ تا باشن قطعا رسیدگیش سخت تره ولی برای خودش بد نیست چون بهش خوش میگذره!!!
    ۵.با توجه به اینکه توله هستند فرقی در نر و مادگیش برای شما وجود نداره، در آینده اگر قراره کنار هم باشن جدای اینکه شرایط نگهداری و ... ممکنه کمی فرق کنه، ولی مهم ترین مشکل جفت خوردنشون با همه. به نظر شخصی من به هیچ عنوان نزارید ۲ سگ خواهر و برادر جفت بخورن...

و در نهایت اینکه همانطور که خودت گفتی جاشون باید سرد باشه. کلا کار عادلانه ای نیست که تو گرمای تابستون شمال له له بزنن!

موفق باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin barzegar نمایش پست ها
    دوستان وجود یک گربه در کنار سگ میتونه کاری کنه حوصله اش سر نره ؟ هیچ کس هیچ نظری نداره ؟
    گربه قاطی کنه چشم و چال سگ رو داغون میکنه....به هر حال خیلی ها نگهداری میکنند. بستگی به گربه داره. باید کاملا اهلی باشه و با سگ بزرگ شده باشه. در غیر این صورت اگر حتی یک لحظه بترسه، با پنچه هاش خطر جدی برای سگ محسوب میشه.بار ها پیش اومده که بزرگ ترین سگ ها هم توسط گربه دچار آسیب دیدگی های شدید در ناحیه چشم شدند...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    سلام ,مرسی بابک جان ما هم میگذرونیم , بد ؛خوب ؛ خلاصه میگذره اما بیشتر بد میگذره ,شما خوبی بابک جان ؟

پس شکر پس توله رو میشه نگهداری کرد اینجا , خیلی خبر خوبی بود اتفاقاً امروز رفتم برای خرید اسپلیت 19000 که این کوچولو گرمش نشه , ممنونم که جواب دادی دادا , پس گربه رو بیخیال میشیم :D گفتم شاید هم بازی خوبی بشن اما اینکه ممکنه به سگ آسیب برسونه بنابر این جایز نیست , کوچولو ها که به دنیا اومدن عکس میزارم :D
    باز هم تشکر :X

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)