نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17579

خاراندن طوطی

با سلام و خسته نباشد
    طوطی من بعد از آخرین حمام کردن که به صورت اتفاقی توسط همسایه حمام شد که با شامپو، بدنش و شستن خیلی خودش و می خارونه و پوسته های خشک و ریز از زیر پرو بالش میریزه فکر می کنید مریض شده چه کاری می تونم براش انجام بدم در طول روز خیلی مشغول خاروندن . خیلی متشکرم
    (البته لازم به ذکر که حدودا من این شاه طوطی و 2 هفته خریدم و صاحب قبلیش زیاد بهش توجه نداشته از نظر بهداشت و حمام و اونموقع هم خودش و می خاروند و از این پوسته های خشک هم ازش بیرون میومد بعد بردمش پیش دکتر دامپزشک و داروی ضد انگل بین بالش مالید و روز بعدش بردمش زیر دوش حمام و آب گرفتمش و بعدش خیلی بهتر شده بود و کمتر خودش و می خاروند تا وقتی که من رفتم مسافرت و شاه طوطی رو سپردم به همسایمون ولی متاسفانه بدون اجازه از من حمامش کردن گویا فقط بدنش و شامپو زدن و احساس می کنم سرما هم خورده چون دیشب که خوابیده بود احساس کردم چندبار عطسه کرد به هر حال از من به همه دوستان نصیحت که هیچوقت پرنده تون و به کسی که اطلاعاتی در این خصوص نداره نسپارید)

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam sami نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشد
    طوطی من بعد از آخرین حمام کردن که به صورت اتفاقی توسط همسایه حمام شد که با شامپو، بدنش و شستن خیلی خودش و می خارونه و پوسته های خشک و ریز از زیر پرو بالش میریزه فکر می کنید مریض شده چه کاری می تونم براش انجام بدم در طول روز خیلی مشغول خاروندن . خیلی متشکرم
    (البته لازم به ذکر که حدودا من این شاه طوطی و 2 هفته خریدم و صاحب قبلیش زیاد بهش توجه نداشته از نظر بهداشت و حمام و اونموقع هم خودش و می خاروند و از این پوسته های خشک هم ازش بیرون میومد بعد بردمش پیش دکتر دامپزشک و داروی ضد انگل بین بالش مالید و روز بعدش بردمش زیر دوش حمام و آب گرفتمش و بعدش خیلی بهتر شده بود و کمتر خودش و می خاروند تا وقتی که من رفتم مسافرت و شاه طوطی رو سپردم به همسایمون ولی متاسفانه بدون اجازه از من حمامش کردن گویا فقط بدنش و شامپو زدن و احساس می کنم سرما هم خورده چون دیشب که خوابیده بود احساس کردم چندبار عطسه کرد به هر حال از من به همه دوستان نصیحت که هیچوقت پرنده تون و به کسی که اطلاعاتی در این خصوص نداره نسپارید)
    سلام. اتفاقیه که افتاده شامپو پوست تنش رو خشک میکنه و تا بیاد خوب بشه کمی طول میکشه

اون پوسته های ریز هم تا حدودی طبیعی هست و همه طوطی ها بجز اکلکتوس ها این پودر ها و پوسته هارو دارند

اگر حس میکنید سرماخوردگی داره اول علایمش رو چک کنید. آبریزش بینی و چشمها رو داره یا نه بیحالی و پف کردن هم از نشونه هاش هست

جاش رو گرم نگه داریدتا چند روز. جاش تغیر دمای ناگهانی هم نداشته باشه

بقیه سوالاتتون در تاپیک زیر باشه

http://www.parsipet.ir/thread253-53.html#post250437

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)