صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 289
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من خیلی به شک افتادم واسه خرید جراح

اومدم یه جراح زرد بخرم دیدم خیلی گرونه و فعلا خرید های واجب دیه ای واسه تانک نیاز هست. اما به هر حال دوس دارم یه جراح باشه تو تانک. تانکه بی جراج تانک نیست

تانک من تقریبا 300 لیتر میشه و طولش هم 130 هست. می خواستم ببینم اگر من جراح هایی مثل پادر بلو، قهوه ای یا ناسو یا بلوتانگ رو توی این تانک بندازم بهشون ظلم کردم؟
    واقعا جراح دوست دارم اما اینکه اذیت بشن رو دوست ندارم
    ===

سوال بعدیم اینه که می تونم چندتا راس رو با هم بندازم؟ مثلا دراگون + دلقک + شش خط یا حالا گون های دیگه. چون از نظر رنگ بندی خیلی متفاوتن باز هم با هم درگیر میشن؟

===

آنتیاس ها ماهی های خوبی هستن واسه نگهداری؟ رنگشون خیلی خوبه
    دوست عزیز این حجم برای جراحها حجم کمیه ومناسب نیست البته این نیست که نشه ومیتونید جراح قهوه ای وزرد نگه دارید چون نسبت به بقیه نیاز به حجم کمتری دارند جراح پادربلو نسبت به بقیه خشن هست وتو این حجم نگه داشتن بادیگر جراحها تو این حجم درست نیست.. راسها معمولا رابطه خوبی با هم ندارند وتنها راس شش خط از اون راسهایی که نوشتید ریف سیف هست.
    انتیاسها نگهداریشون یکم سخته ولی اگه چندتا با هم بگیرید راحتتره ولی بنظر من یکم برای انتیاس صبر کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    راجب فرشته ها هم کمک می کنید؟ می تونم مثلا 2 3 تا رو با هم معرفی کنم؟ یا مثلا با فاصله باید باشه حتما؟ مثل کرال بیوتی + میدنایت + خال مشکی
    اگر نمیشه و فقط یه دونه میتونم نگهداری کنم صبر می کنم بعد از حرفه ای تر شدن یه فلیم میگیرم
    اگرم میشه همه رو نگه داشت که چه بهتر. چون حجمی هم نیاز ندران

الان با این توضیحات قصد خرید اینارو دارم حالا نه یک دفعه ولی این ها تو ذهنم هست
    جراح قهوه ای و زرد و تومینی + گرین ماندرین + یه مدل نیزه ماهی + فرشته ماهی. فعلا اینا تو ذهنم هست دیگه چیزی الان یادم نمیاد
    ===

ستاره آبی یا قرمز می تونم بگیرم الان؟ PH و دمای تانک ثابت هست
    ویرایش توسط Evanescence : 27th December 2015 در ساعت 10:05 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    راجب فرشته ها هم کمک می کنید؟ می تونم مثلا 2 3 تا رو با هم معرفی کنم؟ یا مثلا با فاصله باید باشه حتما؟ مثل کرال بیوتی + میدنایت + خال مشکی
    اگر نمیشه و فقط یه دونه میتونم نگهداری کنم صبر می کنم بعد از حرفه ای تر شدن یه فلیم میگیرم
    اگرم میشه همه رو نگه داشت که چه بهتر. چون حجمی هم نیاز ندران

الان با این توضیحات قصد خرید اینارو دارم حالا نه یک دفعه ولی این ها تو ذهنم هست
    جراح قهوه ای و زرد و تومینی + گرین ماندرین + یه مدل نیزه ماهی + فرشته ماهی. فعلا اینا تو ذهنم هست دیگه چیزی الان یادم نمیاد
    ===

ستاره آبی یا قرمز می تونم بگیرم الان؟ PH و دمای تانک ثابت هست
    دوست عزیز اگه میخواید اکتون را ریف کنید فقط میتونید فرشته خال مشکی را نگه دارید چون اون دوتا احتمال داره به مرجانها وبیمهرگان اسیب برسونند ولی اگه میخواید فقط ماهی نگه دارید میشه اون دو مورد را هم نگه دارید.ستاره هم فعلا نگیرید تا شرایط اک را بتونید در حد نرمال نگه دارید اگه میدونید شرایط اکتون تغیر نداره میتونید با در نظر داشتن شرایط درست جابجایی خریداری کنید البته ستاره ها نیاز به سخره های زیاد دارند تا بتونند از جلبکهای اونها تغذیه کنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    سلامی دوباره

دل رو زدم به دریا و یه جراح زرد و یه قهوه ای به عنوان اولین و آخرین جراح های تانک خریدم که ایشالا جمعه از تهران میارمشون

جراح زرد 140 و قهوه ای 45 تومن.

سوالم اینه که خیلی جاها دیدم این ماهی ها سریع سفیدک میزنن و دما رو تا 28 برای بهبودشون بالا میبرن. اما همین الان تانک من دمای 28 درجه هست. مشکلی پیش نمیاد که؟

سوال بعدیم اینه که من الان گرانول فرمول 1 و 2 اوشن + پولکی آرتمیا اوشن رو دارم در حال حاضر. جراح ها با همین ها تغذیه میشن؟ روی خود سنگ ها که مواد به نظرم زیاد هست برای خوردن. اما در کل این 3 تا کافیه براشون؟
    البته عصاره سیر سیچم رو هم خریداری کردم برای تقویت ماهی ها. فقط مونده مولتی ویتامین که نخریدم هنوز
    ویرایش توسط Evanescence : 29th December 2015 در ساعت 11:38 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    سلامی دوباره

دل رو زدم به دریا و یه جراح زرد و یه قهوه ای به عنوان اولین و آخرین جراح های تانک خریدم که ایشالا جمعه از تهران میارمشون

سوالم اینه که خیلی جاها دیدم این ماهی ها سریع سفیدک میزنن و دما رو تا 28 برای بهبودشون بالا میبرن. اما همین الان تانک من دمای 28 درجه هست. مشکلی پیش نمیاد که؟

سوال بعدیم اینه که من الان گرانول فرمول 1 و 2 اوشن + پولکی آرتمیا اوشن رو دارم در حال حاضر. جراح ها با همین ها تغذیه میشن؟ روی خود سنگ ها که مواد به نظرم زیاد هست برای خوردن. اما در کل این 3 تا کافیه براشون؟
    البته عصاره سیر سیچم رو هم خریداری کردم برای تقویت ماهی ها. فقط مونده مولتی ویتامین که نخریدم هنوز
    قیمت خیلی خوبی خریدید . مشهد جراح زرد زیر ۲۰۰ تومن نیست . خوشحال میشم زمانی که به تانک وارد شدن ازشون عکس بذارید دوست عزیز

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلامی دوباره

دوست عزیزدلیلی نداره حتما سفیدک بزنند اگرم زدند بدونید هیچ چیز خاصی نیست وفقط به فکر غذا دادن بهشون باشیدوسعی کنید چند روزی دستکاری اک نکنید تا به اک عادت کنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    بعد از یه هفته روشن شدن سیستم نور سنگ ها و شن ها شروع کردن به قهوه ای شدن . این به خاطر فاصله است؟ یا انقدر زود مهتابی های ماهیران تاثیر گذاشته؟ یا اصن طبیعیه؟ یا جریان آب کمه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز فعلا عادیه وجلبکها خیلی بیشتر هم میشه .. ولی جریان تو اکتون باید ۲۰تا۴۰برابر باشه ،، در مورد نور همونجور که قبلا هم گفتم شما حداقل دو تا از سفیدهاش را باید برداریدوبجاش اگه گیسمان میخواید بزاریدیکی اکتنیک ویکی پرپل بزارید وکم کم که مرجانهای حساستر وارد اکتون میشن بقیه را هم عوض کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    سلام بچه ها. داشتم عکس های مارون های طلایی رو توی اینترنت نگاه میکردم دیدم رنگ طلاییشون خیلی پر رنگ تر از مارون ماله منه

مشکلی هست؟ یا عادیه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    سلام بچه ها. داشتم عکس های مارون های طلایی رو توی اینترنت نگاه میکردم دیدم رنگ طلاییشون خیلی پر رنگ تر از مارون ماله منه

مشکلی هست؟ یا عادیه؟

نه عادیه . ماهی به ماهی فرق میکنه . طلایی مارون شما از خیلی از مارون گلدهایی که من دیدم تازه بیشتره خیلی خوشگله . لذتش رو ببرید

صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)