صفحه 16 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 289
    همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام
    معمولا زیر شیشه هایی که بعنوان تسمه دورتادور تانک چسبیده میشه و جاهاییش که با چسب پر نشده باشه تغییر رنگ میده و علتش وجود جلبک هست
    چیز نگران کننده ای نیست در صورت لزوم با مسواک تمیز کنید
    موفق باشید

اون دستگاه هم جالب بود ولی بعید میدونم کارایی بالایی داشته باشه
    ولی میشد با یه فن ساده هم میزان رطوبت خونه را کم کرد البته با توجه به شرایط ساختمان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    دوستان من میگویی که انداختم الان بعد یه هفته کاملا کوچیک و ریز شده! انگار که تجزیه شده باشه! این چه معنی میده؟ طبیعی هست؟
    تست آمونیاک و نیتنریت ندارم اما نیترات کاملا پایین هست روی 1

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    دوستان من میگویی که انداختم الان بعد یه هفته کاملا کوچیک و ریز شده! انگار که تجزیه شده باشه! این چه معنی میده؟ طبیعی هست؟
    تست آمونیاک و نیتنریت ندارم اما نیترات کاملا پایین هست روی 1
    من تا حالا چنین چیزی نشنیدم که میگو کوچک بشه
    مطمئنی پوست میگو نیست ، میگوها وقتی پوست میندازن پوستش دقیقا مثل خودشه ولی کبی رنگ

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    فکر کنم منظور ایشون میگوی خوراکی هست که برای استارت سیکل استفاده کردن
    وقتی نیترات بالا نرفته یعنی شما هنوز سیکلت کامل نیست
    بهتره آب تانک را ببری جایی که تست آمونیاک و نیتریت دارن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    میگم احتمال داره من بعد این یک و نیم ماهی که لایو راک اضافه کردم نیتریت و آمونیاک بالا رفته باشه و به خاطر اینکه من تستر نداشته باشم متوجه نشده باشم و الان اومده باشه پایین؟
    چون این مدت شوهر خالم هم عمرش رو داد به شما، درگیر این ماجرا بودیم و تو این مدت هم نیترات رفته باشه بالا و خودش هم کم کم اومده رسیده به 1

البته من همه تستر ها رو تا آخر این هفته تهیه می کنم. فقط گفتم ببینم این احتمال می تونه وجود داشته باشه یا نه.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    میگم احتمال داره من بعد این یک و نیم ماهی که لایو راک اضافه کردم نیتریت و آمونیاک بالا رفته باشه و به خاطر اینکه من تستر نداشته باشم متوجه نشده باشم و الان اومده باشه پایین؟
    چون این مدت شوهر خالم هم عمرش رو داد به شما، درگیر این ماجرا بودیم و تو این مدت هم نیترات رفته باشه بالا و خودش هم کم کم اومده رسیده به 1

البته من همه تستر ها رو تا آخر این هفته تهیه می کنم. فقط گفتم ببینم این احتمال می تونه وجود داشته باشه یا نه.
    سلام
    خدا بیامرزش
    آب رو ببر بیرون تست آمونیاک ، نیتریت و نیترات بزن
    اگه آمونیاک و نیتریت صفر بود و نیترات قابل اندازه گیری بود سیکل طی شده

Send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    سلام دوستان. من خیلی راجب سیستم نور سوال می کنم واقعا عذر می خوام. هر بار یه چیز جدید پیدا می کنم نظرم عوض میشه

یه شخصی رو پیدا کردن توی مشهد. ال ای دی میسازه. یک متری. Epiled یک وات و سه وات. که میگه از 8000 تا 22000 کلوین میتونه درست کنه، چیپست هم تایوانی و قیمت هم بهم 500 تا 600 گفته و دو سال هم ضمانت.
    مارک ال ای دی ارزشش رو داره بگیرم؟ اگر آره برای نگهداری ریف چند کلوین مناسب هست؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام دوستان. من خیلی راجب سیستم نور سوال می کنم واقعا عذر می خوام. هر بار یه چیز جدید پیدا می کنم نظرم عوض میشه

یه شخصی رو پیدا کردن توی مشهد. ال ای دی میسازه. یک متری. Epiled یک وات و سه وات. که میگه از 8000 تا 22000 کلوین میتونه درست کنه، چیپست هم تایوانی و قیمت هم بهم 500 تا 600 گفته و دو سال هم ضمانت.
    مارک ال ای دی ارزشش رو داره بگیرم؟ اگر آره برای نگهداری ریف چند کلوین مناسب هست؟
    سلام
    تو ایران فقط epiled طیف کامل نور رو داره و ال ای دی دیگه ای نمیتونی پیدا کنی که طیف کامل رو داشته باشه ، این رو میتونی با سرچ و زنگ زدن به نمایندگیهای فروش ال ای دی پرس و جو کنی ، این ال ای دی نسبتا ال ای دی خوبیه و ادیسون هم از چیپ همین شرکت استفاده میکنه
    بهترین نور 14500 کلوینه برای آب شور و نور آبیش هم باید فرکانسش 440 باشه و بهتره در کنار ال ای دی از یه مهتابی اکتنیک و یه مهتابی سولار مرغوب استفاده کنید

Send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    دوستان من بعد از اینکه اسکیمر رو خارج از سامپ گذاشتم و ارتفاعش رو بالاتر بردم تا یه مدت خیلی خوب توی کاپش لجن جمع میشد و کف کاملا خشکی ایجاد می کرد.
    اما یه بار بعد از اینکه کاپ رو باز کردم و شستم، بدونه این که تغییری توی سطحش ایجاد بشه دیگه مثل اول کف خشک بهم نمیده و حباب هاش خیلی تر هستن و اون لجن اول رو خارج نمیکنه

اسکیمر هم مارکو 250 هست
    به نظرتون مشکل از کجاست؟ اگه خود اسکیمر مشکل داشت از همون اول لجن جمع نمیکرد. الان نمیدونم چرا کفش دیگه خشک نیست.
    توی این مدت هم هیچ مواد یا موجود زنده ای به آب اضافه نشده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    دوستان من بعد از اینکه اسکیمر رو خارج از سامپ گذاشتم و ارتفاعش رو بالاتر بردم تا یه مدت خیلی خوب توی کاپش لجن جمع میشد و کف کاملا خشکی ایجاد می کرد.
    اما یه بار بعد از اینکه کاپ رو باز کردم و شستم، بدونه این که تغییری توی سطحش ایجاد بشه دیگه مثل اول کف خشک بهم نمیده و حباب هاش خیلی تر هستن و اون لجن اول رو خارج نمیکنه

اسکیمر هم مارکو 250 هست
    به نظرتون مشکل از کجاست؟ اگه خود اسکیمر مشکل داشت از همون اول لجن جمع نمیکرد. الان نمیدونم چرا کفش دیگه خشک نیست.
    توی این مدت هم هیچ مواد یا موجود زنده ای به آب اضافه نشده
    سلام
    اسکیمرهای ماکرو اکثرا این مشکل رو دارند وقتی که خوب کارشون رو انجام میدن و راه افتادن تا میای تمیزش کنی و دوباره وصلش کنی میبینی مثل قبل نیست یا بعضی مواقع بعد از اینکه دوباره میای نگاش کنی آب ازش سرریز میشه!
    لازمه هر بار بعد از نظافت کاپ مجددا تنظیم بشه و بعد از تنظیم مجدد معمولا ۲۴ ساعت طول میکشه تا دوباره شروع به کار کرده و کف خشک ایجاد کنه.
    موفق باشید.

صفحه 16 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)