صفحه 94 از 107 نخستنخست ... 4475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 931 به 940 از 1069

موضوع: فایتر

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delafonte نمایش پست ها
    متاسفانه سوالمو بد پرسیدم.قبلا یه فایتر داشتم که غذا پولکی نمیخورد.فایتریم که الان دارم غذا پولکی نمیخوره.مشکل از سلیقه فایتراس یا غذا یا کلا فایترا اینجورین؟
    سلام

شما چند وعده و در هر وعده چه تعداد غذا میدین؟

دمای آب چند درجس؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فایتر و ایشالله در آینده سنگال
    شماره عضویت
    17269
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    سلام

شما چند وعده و در هر وعده چه تعداد غذا میدین؟

دمای آب چند درجس؟
    دمای آب بیستو هفت هشت درجس.روزانه سه وعده غذای انرژی ماهیران میدم.در هر وعده ۴ دونه که ماهیم فورا میخورتشون.البته میدونم این غذا مارک خوبی نیستو یه غذای خوب باید واسش بخرم.
    ویرایش توسط Delafonte : 7th April 2015 در ساعت 11:34 PM

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    دمای آب بیستو هفت هشت درجس.روزانه سه وعده غذای انرژی ماهیران میدم.در هر وعده ۴ دونه که ماهیم فورا میخورتشون.البته میدونم این غذا مارک خوبی نیستو یه غذای خوب باید واسش بخرم.
    علاوه بر اینکه این غذا مناسب نیست . تعداد وعده ها و میزان غذادهیتون هم زیاده و مشکل ماهیتون به همین دلیله , تغذیه زیاد بخصوص این غذا که بشدت آب آلوده میکنه.

تعداد وعده ها به یک الی دو وعده و میزان غذادهی به یک الی دو دونه در هر وعده کاهش بدین و قبل از مصرف پنج الی هفت دقیقه در چند قطره آب غذا بخیسونید بعد به ماهی بدین

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فایتر و ایشالله در آینده سنگال
    شماره عضویت
    17269
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    علاوه بر اینکه این غذا مناسب نیست . تعداد وعده ها و میزان غذادهیتون هم زیاده و مشکل ماهیتون به همین دلیله , تغذیه زیاد بخصوص این غذا که بشدت آب آلوده میکنه.

تعداد وعده ها به یک الی دو وعده و میزان غذادهی به یک الی دو دونه در هر وعده کاهش بدین و قبل از مصرف پنج الی هفت دقیقه در چند قطره آب غذا بخیسونید بعد به ماهی بدین

موفق باشید.

حجم تانک فایترم در حدود یازده لیتره و امکان فعالیت بیشتر ماهی نسبت به اکثر فایترا که در جاهایی کوچیکتری نگه داری میشن هست.میتونم بیشتر بش غذا بدم؟

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    حجم تانک فایترم در حدود یازده لیتره و امکان فعالیت بیشتر ماهی نسبت به اکثر فایترا که در جاهایی کوچیکتری نگه داری میشن هست.میتونم بیشتر بش غذا بدم؟
    ظرفیت معده فایتر به همین اندازس.بزرگی و یا کوچکی مخزن تاثیری نداره تنها تفاوت در مخزن های با حجم کمتر بدلیل اینکه فاکتورهای آب سریع تغییر میکنن ماهی زودتر درگیر بیماری و مشکلات میکنه, تغذیه زیاد در هر حجم و ابعادی برای فایتر مضر و از دلایل اصلی مرگ زودرس فایتره
    ویرایش توسط b.pakray : 8th April 2015 در ساعت 02:15 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام من این ماده رو امروز با هزار سختی پیدا کردم اصلا ماده پیدا نمیشه همین یکی رو از توی 20تا مغازه تونستم پیدا کنم خوشرنگ نیست اما از هرچی بهتره عکسشو ببینید که واقعا ماده هستش و سالمه؟خوبه تحرکش و فقط شکمش خیلی ورم داره پشتش هم یه نقطه سفید بیرون اومده چون ماده پیدا نکردم مجبوور شدم بخرم اگه بیماری داره برای شکمش بگید واسش دارو تهیه کنم خوب شه جفت بندازمش

اینم یه نر جدید هستش دیروز خریدم تحرکش خوبه خوب میخوره و بازی میکنه اما برای نرهای دیگه گردنشو باز نمیکنه اونا میان طرففش حالت تهاجمی میگیرن این بی اهمیت رد میشه حتی به ماده هم توجه نداره میره طرفش اما حالت تهاجمی نمیگیره برعکس ماده به نظرتون طبیعی هستش؟

اینم اون دوتا نر دیگه که دارم به نظر شما کدومشونو جفت بندازم با ین ماده بد رنگ که بچه ها خوشرنگ باشن

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام من این ماده رو امروز با هزار سختی پیدا کردم اصلا ماده پیدا نمیشه همین یکی رو از توی 20تا مغازه تونستم پیدا کنم خوشرنگ نیست اما از هرچی بهتره عکسشو ببینید که واقعا ماده هستش و سالمه؟خوبه تحرکش و فقط شکمش خیلی ورم داره پشتش هم یه نقطه سفید بیرون اومده چون ماده پیدا نکردم مجبوور شدم بخرم اگه بیماری داره برای شکمش بگید واسش دارو تهیه کنم خوب شه جفت بندازمش

اینم یه نر جدید هستش دیروز خریدم تحرکش خوبه خوب میخوره و بازی میکنه اما برای نرهای دیگه گردنشو باز نمیکنه اونا میان طرففش حالت تهاجمی میگیرن این بی اهمیت رد میشه حتی به ماده هم توجه نداره میره طرفش اما حالت تهاجمی نمیگیره برعکس ماده به نظرتون طبیعی هستش؟

اینم اون دوتا نر دیگه که دارم به نظر شما کدومشونو جفت بندازم با ین ماده بد رنگ که بچه ها خوشرنگ باشن

سلام
    تبریک می گم اتفاقا ماده زیبایی هست
    ورمشکم و بیرون زدگی اون لوله سفید رنگ نشانه این هست که ماهی ماده به احتمال زیاد ماهی ماده شروع به تخم سازی کرده و اماده برای جفت خوردن وتخم ریزی
    باید سریعتر اقدام برای جفت انداختن ماهی باشید در صورتی که زمان زیادی از وجود تخم در شکم ماهی بگذره احتمال سفت شدن تخمها و در نتیجه عفونت خواهد شد
    ماهی ها رو قبل از کنار هم گذاشتن به خوبی تغذیه کنید تا ماهی مقوی باشه
    حجمی که الان داخلش هستند نه برای تکثیر مناسب هست و نه برای نگه داری خود ماهی بهتره دنبال جای بهتری براشون باشید
    مهمترین تذکری که باید داده بشه قرار دادن ماهی ها در کنار هم و در دید بودن توسط هم دیگه این عامل باعث ضعیف شدن ماهی میشه ماهی های نر بهتره دید به هم نداشته باشند وحتی ماده هم تا قبل جفت انداختن جدا نگه داری کنید
    در مورد نر جدیدتون هم نر زیبایی هست اجازه بدید تا به محیط جدید عادت کنه و به خوبی تغذیه کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک می گم اتفاقا ماده زیبایی هست
    ورمشکم و بیرون زدگی اون لوله سفید رنگ نشانه این هست که ماهی ماده به احتمال زیاد ماهی ماده شروع به تخم سازی کرده و اماده برای جفت خوردن وتخم ریزی
    باید سریعتر اقدام برای جفت انداختن ماهی باشید در صورتی که زمان زیادی از وجود تخم در شکم ماهی بگذره احتمال سفت شدن تخمها و در نتیجه عفونت خواهد شد
    ماهی ها رو قبل از کنار هم گذاشتن به خوبی تغذیه کنید تا ماهی مقوی باشه
    حجمی که الان داخلش هستند نه برای تکثیر مناسب هست و نه برای نگه داری خود ماهی بهتره دنبال جای بهتری براشون باشید
    مهمترین تذکری که باید داده بشه قرار دادن ماهی ها در کنار هم و در دید بودن توسط هم دیگه این عامل باعث ضعیف شدن ماهی میشه ماهی های نر بهتره دید به هم نداشته باشند وحتی ماده هم تا قبل جفت انداختن جدا نگه داری کنید
    در مورد نر جدیدتون هم نر زیبایی هست اجازه بدید تا به محیط جدید عادت کنه و به خوبی تغذیه کنید
    این تنگ کافیه یا برم بزرگترشو بخرم؟

اگه کافی نیست یه آکواریوم 30 سانتی بخرم کافیه یا بزرگتر باشه؟
    چندروز قبل از جفت انداختن آب سبز درست کنم؟برای تغذیه بچه ها(توی سایت خوندم به بچه ها آب سبز میدن)

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119

سلام

ماده شما یک ماده هالف مون با رگه هایی دم ریش و الگوی رنگی دراگون که جز رنگبندی های بسیار زیبا و خاص و با ارزش در فایترهاست

دلیل تورم شکم تحریک و تخمسازی مادس که مدت زمان زیادی از تخمسازی ماده شما گذشته و بهتره هرچه زودتر شرایط تکثیر فراهم کنید. نکته ای که باید مد نظر قرار بدین بزرگ بودن ماهی نر نسبت به مادس چون ماده شما کاملا آمادس نیاز به یک نر سرحال و درشت جثه داره در صورتی که نر بخوبی وظایفش انجام نده امکان زدنش توسط ماده وجود داره.

ماهی نر جدید شما ازنظر جثه مناسبه اما از نظر نژادی به ماده نمیخوره و بهمین خاطر بهتره در صورت قرار دادن در کنار ماده حتما رفتارها زیر نظر داشته باشید.

دلیل رفتار فایتر نر جدید . گارد نگرفتن و بی توجهی به فایترهای دیگر شما همونطور که سعید عزیز فرمودن , ضعیف بودن
    نر شماست بدلیل نگهداری نامناسب در مغازه های آکواریومی و همچنین ورود به محیط جدیده که به مرور زمان با وفق پیدا کردن به محیط جدید این مشکل حل میشه البته به شرط فراهم کردن شرایط ایده آل ( دمای ماسب . تغذیه مقوی . آب تمیز )

در خصوص دو نر دیگه نر دم ریش آبی رنگ , نسبت به سایر نرهاتون مناسب تره برای جفت اندازی با این ماده البته به شرط بزرگتر بودن نر ( توی عکس ماهی نر کوچکتر ماده به نظر میرسه که ممکنه تو تصویر کوچکتر به نظر رسیده ) حتما مخزن هردو کنار هم قرار بدین و از کوچکتر نبودن نر اطمینان پیدا کنید.

تقویت نرها قبل از قرار دادن در مخزن تخمریزی حتما انجام بدین که انشالله روند تکثیر بدون مشکل و با موفقیت طی بشه.

موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    این تنگ کافیه یا برم بزرگترشو بخرم؟

اگه کافی نیست یه آکواریوم 30 سانتی بخرم کافیه یا بزرگتر باشه؟
    چندروز قبل از جفت انداختن آب سبز درست کنم؟برای تغذیه بچه ها(توی سایت خوندم به بچه ها آب سبز میدن)
    این تنگ اصلا مناسب تکثیر نیست

شما به یک مخزن با ابعاد بزرگتر نیاز دارید ( آکواریوم 30 سانتی کاملا مناسبه ) تا بتونید بخاری برای تنظیم دما قرار بدین . دما از فاکتورهای مهم در تکثیره فایتره

در خصوص آب سبز بنده توصیه نمیکنم اما دوستانی که بصورت اصولی استفاده کردن میتونن کمک کنن. در روزهای اولیه اگر نگرانی بابت خورده نشدن آرتمیا توسط لاروها وجود داره میتونید زرده تخم مرغ بدین که هم زرده و هم آب سبز در صورت مصرف باید با دقت خیلی زیاد انجام بشه در صورت مصرف زیاد سریعا باعث آلودگی آب و تلفات لاروها میشه.

آب سبز و زرده تنها در روزهای اولیه نهایت تا پنج روز میتونید استفاده کنید بعد از این مدت حتما باید آرتمیا در غذایی لاروها قرار بدین

موفق باشید

صفحه 94 از 107 نخستنخست ... 4475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)