صفحه 88 از 107 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1069

موضوع: فایتر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    خیلی تلاش کردم عکس خوب بگیرم اما دیگه با دوربین گوشی بهتر از این نشد!

اینم عکس از بالا

اینم آکواریوم بچه ها (16 لیتری)

فایتر نر من نژاد Double tail هست...رنگشم قرمزه....نژاد ماده رو نمیتونم تشخیص بدم! رنگش آبی تیره و سرخابیه
    میخوام بدونم بچه ها نژاد و رنگشون چه جوری میشه؟؟؟ بیشتر مثل ماده میشن یا نر؟؟؟

تو عکس سوم جلوی سنگ سمت چپ یه دونه نر داره رد میشه! فکر کنم این سایزش بیشتر مشخصه...بقیه نر ها هم تقریبا همین اندازه هستن
    ویرایش توسط sepide de : 20th October 2014 در ساعت 03:14 PM

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide de نمایش پست ها

اینم عکس از بالا

اینم آکواریوم بچه ها (16 لیتری)

فایتر نر من نژاد Double tail هست...رنگشم قرمزه....نژاد ماده رو نمیتونم تشخیص بدم! رنگش آبی تیره و سرخابیه
    میخوام بدونم بچه ها نژاد و رنگشون چه جوری میشه؟؟؟ بیشتر مثل ماده میشن یا نر؟؟؟

تو عکس سوم جلوی سنگ سمت چپ یه دونه نر داره رد میشه! فکر کنم این سایزش بیشتر مشخصه...بقیه نر ها هم تقریبا همین اندازه هستن
    بچه ماهی هاتون تعدادیشون به سایز غذاهای پودری رسیدن و بهتره که آرتمیا فعلا قطع نکنید .در کنار غذای پودری ( به میزان خیلی کم ) همچنان آرتمیا تازه هچ شده هم بهشون بدین

تزئینات به کل خارج کنید

بخاری توی مخزن قرار دادین؟ دمای آب مخزن چند درجس؟

در بچه ها هم تعدادی به نر میرن و تعدادی به ماده و درصد خیلی کم هم رنگ های متفاوت از پدر مادر در میان و تعداد ماده ها در بچه ها نسبت به نرها بیشتره معمولا

موفق باشید
    ویرایش توسط b.pakray : 20th October 2014 در ساعت 04:33 PM

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلام آقا بهنام...
    بچه ماهی های من حدود 1 ماهشون شده.....شما گفته بودین که از هفته پنجم میتونم غذای خشک یا منجمد بدم.....خب الان چه غذایی براشون مناسبه؟؟؟
    غذای پدر و مادرشون مارک ocean هست یه بار پودرش کردم ریختم تو تانک اما بچه ها نخوردن!! همه رو جمع کردم با توری....غیر از لارو آرتمیا تنها چیزی که میخورن زرده تخم مرغه که اونم خیلی آب رو کثیف میکنه.......فکر کنم مجبورم برم آرتمیای خشک شده بخرم-درسته؟؟؟؟
    سلام

دوست عزیز و گرامی لطف کنید در پستهای خودتون شخص خاصی رو مخاطب قرار ندهید.
    اگر اصرار دارین میتوانید از طریق پیغام خصوص سوالات خودتون را پیگیری کنید.
    ویرایش توسط Romans : 20th October 2014 در ساعت 05:10 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772

سلام
    شما چطوری توی این سن نر یا ماده بودن ماهی هارو تشخیص دادید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    نقل قول نوشته اصلی توسط fisher man نمایش پست ها
    سلام
    شما چطوری توی این سن نر یا ماده بودن ماهی هارو تشخیص دادید؟
    از فرم دهنشون و باله ها و دمشون -کلا قیافشون فرق داره!!! ماده ها دهنشون به سمت بالاست,شکمشونم متورم تره خیلی هم کمرنگ ترن...معمولا دم کوچیکتری هم دارن
    اینا تجربه های شخصی خودمه همراه با راهنمایی های آقا بهنام
    البته خیلی هم تو اینترنت سرچ کردم عکس بچه فایتر نر و ماده رو دیدم واسه همین راحت تر تشخیص میدم...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    سلام

برای بار دوم فایتر ها بچه دار شدن و از دیروز بچه ها از تخم در امدن چند تای زودتر و الان بعضی هاشون دارن شنا میکنن ولی زرد زیر شکمشون هنوز هست ولی اب سبز که درست کردم خراب شد و قارچ زده بود مثل دفعه قبلی الان نمیدونم باید بهشون چی بدم زرد تخم مرغ دادم دفعه پیش نابود شدن

الان نمیدونم این چند روز اول بهشون چی بدم یکی از دوستان نوشته بود قرص جلبک از داروخانه گرفته بود نمیدونم منم برم ببینم از اونا هست بهش بدم یا اینکه کرفس بگیریم کمی بجشونم اونو بهشون بدم

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsoongar نمایش پست ها
    سلام

برای بار دوم فایتر ها بچه دار شدن و از دیروز بچه ها از تخم در امدن چند تای زودتر و الان بعضی هاشون دارن شنا میکنن ولی زرد زیر شکمشون هنوز هست ولی اب سبز که درست کردم خراب شد و قارچ زده بود مثل دفعه قبلی الان نمیدونم باید بهشون چی بدم زرد تخم مرغ دادم دفعه پیش نابود شدن

الان نمیدونم این چند روز اول بهشون چی بدم یکی از دوستان نوشته بود قرص جلبک از داروخانه گرفته بود نمیدونم منم برم ببینم از اونا هست بهش بدم یا اینکه کرفس بگیریم کمی بجشونم اونو بهشون بدم

سلام

آب سبز شما حتما باید اصولی و سر یک مدت زمان مشخص بسازید از مدت زمانش بگذره قابل استفاده نیست زودتر از زمانش هم استفاده بشه بازم تاثیری جز تلفات نداره
    قرار دادن کرفس و کاهو ... روی سطح آب جز آلودگی و تلفات نتیجه نداره

قرص جلبک هم اطلاعی ندارم

شما برای 4 الی 5 روز اول میتونید همون زرده بدین منتهی با رعایت میزان و حفظ کیفیت آب و تنها در مکانی که لاروها جمع هستن و در همه مخزن پخش نکنید

زرده تخم مرغ آب پز کنید و روی یک توری با منفذ ریز یا صافی بریزید و با انگشت فشار بدین تا از منفذها خارج بشن مواد خارج شده به اندازه خیلی کم اندازه یک نخود در قسمت تجمع لاروها بریزید

نمونه صافی که میتونید استفاده کنید ( هرچه منفذها ریزتر بهتر )

برای حفظ کیفیت آب هم یک بیوفیلتر با فشارخیلی کم و ملایم بدون کوچکترین تلاطم قرار بدین

موفق باشید
    ویرایش توسط b.pakray : 22nd October 2014 در ساعت 11:21 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    سلام

امروز کمی بهشون زرده تخم مرغ دادم ولی اینبار مثل دفعه قبلی کلی بهشون ندادم اب کثیف بشه

زرده تخم مرغ رو ریختم تو کمی اب بعد کامل لحش کردم با سرنگ اب رو کشیدم همراه زرده تخم مرغ هر جا بچه ماهی بود کمی اونجا ریختم زیاد هم کثیف نشد ولی در عوض دیدم همشون غذا خوردن

بیوفیلتر هم گذاشتم ولی برای اینکه زیاد تلاطم نباشه ار بیو فیلتر بزرگ استفاده کردم که کمی از سطح اب من بزرگتره برای همین تلاطم هم نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    از فرم دهنشون و باله ها و دمشون -کلا قیافشون فرق داره!!! ماده ها دهنشون به سمت بالاست,شکمشونم متورم تره خیلی هم کمرنگ ترن...معمولا دم کوچیکتری هم دارن
    اینا تجربه های شخصی خودمه همراه با راهنمایی های آقا بهنام
    البته خیلی هم تو اینترنت سرچ کردم عکس بچه فایتر نر و ماده رو دیدم واسه همین راحت تر تشخیص میدم...
    سلام
    فایتر نر و ماده تو اندازه سر یه تفاوتهایی دارن ولی تو این سن تقریبا غیر ممکن هست تشخیصشون
    شما تا به حال چند بار این ماهیو تکثیر کردید و به سن بلوغ رسوندید؟ می خوام بدونم از گفته هاتون مطمان هستید یا جایی خوندید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    سلام الان بچه فایتر های من 17 روزه هستن و خیلی بزرگ شدن ولی یه مشکلی که هست چند روز پیش چندتایشون مردن امروز به دهن چندتاشون نگاه کردم اونای که بزرگ شدن نمیدونم چی شده دهن بعضی هاشون اصلا بسته نمیشه تو یه مطلب خوندم که بعضی از بچه ماهی ها دهنشون کامل رشد نمیکنه نمیدونم مطلب چقدر درسته اگر امکانش هست راهنمایی بکنید

صفحه 88 از 107 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)