صفحه 70 از 107 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 1069

موضوع: فایتر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    کدری اب بیشتر به غذا دهی مربوط میشه عامل دیگه ای نمی تونه داشته باشه
    بله سعی کنید در این مدت سیفون رو مرتب داشته باشید تا اب کیفیت خودشو حفظ کنه
    ممنون سعید جان دیروز سیفون زدم آب کاملا شفاف شد . منتها نر و ماده دیگه زیاد مثل قبل باهم جنگ ندارن فقط دیروز (روز اول و دوم ) باهم خیلی دعوا داشتن الان نر و ماده سرحال هستن ولی باهم دعوا نمیگرن به شدت دیروز ولی باز هم دعوا میگیرن گاهی نزدیک میشن. دیشب هم داشتم سیفون میزدم دیدم نر کنار لیوانی که ماده توشه حباب ساخته منتها بعد از سیفون یه حباب هم نساخته . مشکلی نیست ؟

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

ممنون سعید جان دیروز سیفون زدم آب کاملا شفاف شد . منتها نر و ماده دیگه زیاد مثل قبل باهم جنگ ندارن فقط دیروز (روز اول و دوم ) باهم خیلی دعوا داشتن الان نر و ماده سرحال هستن ولی باهم دعوا نمیگرن به شدت دیروز ولی باز هم دعوا میگیرن گاهی نزدیک میشن. دیشب هم داشتم سیفون میزدم دیدم نر کنار لیوانی که ماده توشه حباب ساخته منتها بعد از سیفون یه حباب هم نساخته . مشکلی نیست ؟
    خواهش می کنم
    جفتها هر چی به زمان تخم ریزی نزدیکتر میشن این حالت تهاجمی در اونها کمتر خواهد شد در زمانی که در کنار هم قرار می دید ممکنه برای چند لحظه به تعقیب کردن همدیگه بپردازن ولی بعد از مدتی کمتر خواهد شد تا تخم ریزی صورت بگیره و مجددا درگیری ها شروع خواهد شد
    بهتره گوشه ای از تانک تیکه ای پلاستیک قرار بدید تا نر زیر پلاستیک اقدام به ساختن حباب کنه اینجوری هم حبابها ماندگار تر خواهد بود تعداد بیشتر ساخته خواهد شد هم نر برای جفت گیری ترغیب خواهد شد و بعد از سیفون حبابها از بین نمی رن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    جفتها هر چی به زمان تخم ریزی نزدیکتر میشن این حالت تهاجمی در اونها کمتر خواهد شد در زمانی که در کنار هم قرار می دید ممکنه برای چند لحظه به تعقیب کردن همدیگه بپردازن ولی بعد از مدتی کمتر خواهد شد تا تخم ریزی صورت بگیره و مجددا درگیری ها شروع خواهد شد
    بهتره گوشه ای از تانک تیکه ای پلاستیک قرار بدید تا نر زیر پلاستیک اقدام به ساختن حباب کنه اینجوری هم حبابها ماندگار تر خواهد بود تعداد بیشتر ساخته خواهد شد هم نر برای جفت گیری ترغیب خواهد شد و بعد از سیفون حبابها از بین نمی رن
    lممنون ولی مجبور شدم کل آب تانک رو عوض کنم که حباب ها هم باهاش از بین رفت . راستی یه سوال دیگه فایتر نر ممکنه اسپرم آزاد کنه توی آب ؟ اسپرمی که به وضوح قابل رویت باشه ؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    نقل قول نوشته اصلی توسط مبین فضل پور نمایش پست ها
    من یه جفت دیگه گرفتم نره حباب سازی رو انجام داده ماده هم یک انشعاب سفید از زیر شکمش دا ره وقتی کنار ماده رو کنار نره می اندازم اولش خیلی دنبال هم می کردن ولی فردا ش ماده بیحال یک گوشه نشسته ونره کاریش نداره غذا هم می خورنولی ماده خیلی بی حاله کج میمونه ولی وقعی اروم به شیشه ضربه زدم به حالت عادی بر می گرده باز بعد از چند دقیقه بیحال میمونه نره کاریش نداره ایا جفت شدن ؟می خواد اسپری تقویتی به اب بزنم تو اینترنت خوندم برای تخم ریزی لازمه در ضمن از قبل دوستم ماهی رو غذا داده وهمدیگرو میدیدند

سلام
    اینکه می فرمایید یک انشعاب سفید از زیر شکمش خارج شده یعنی چی داداشم؟
    لطفا یک عکس بذارید تا دوستان نظر بدن

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط مبین فضل پور نمایش پست ها
    من یه جفت دیگه گرفتم نره حباب سازی رو انجام داده ماده هم یک انشعاب سفید از زیر شکمش دا ره وقتی کنار ماده رو کنار نره می اندازم اولش خیلی دنبال هم می کردن ولی فردا ش ماده بیحال یک گوشه نشسته ونره کاریش نداره غذا هم می خورنولی ماده خیلی بی حاله کج میمونه ولی وقعی اروم به شیشه ضربه زدم به حالت عادی بر می گرده باز بعد از چند دقیقه بیحال میمونه نره کاریش نداره ایا جفت شدن ؟می خواد اسپری تقویتی به اب بزنم تو اینترنت خوندم برای تخم ریزی لازمه در ضمن از قبل دوستم ماهی رو غذا داده وهمدیگرو میدیدند
    سلام

اسپری تقویتی !!!!

دوست عزیز ماده شما در حال تخمسازیه و این رفتار کاملا طبیعیه ( کج بودن روی آب . بی حرکت بودن و ... ) البته زمانی باید ازا ین قبیل رفتارها نگرانی نداشته باشید که نر ماده بخوبی تقویت شده باشن و با هم مشکل ناسازگاری نداشته باشن

زمانی که شما نر ماده کنار هم قرار میدین کوچیکترین تغییراتی در آب نباید ایجاد کنید به دلیل لانه حبابی فایتر و کلا ماهی های لانه حباب ساز به آرامی و امنیت محیط حساس هستن به همین خاطر از ایجاد استرس باید خودداری کنید

کیفیت آب باید با رعایت غذادهی حفظ کنید تا نباز به سیفون و تعویض نباشه مورد کدری آب هم تا حالا من بهش برخورد نکردم ممکنه از غذادهی یا نوع غذا باشه

lممنون ولی مجبور شدم کل آب تانک رو عوض کنم که حباب ها هم باهاش از بین رفت . راستی یه سوال دیگه فایتر نر ممکنه اسپرم آزاد کنه توی آب ؟ اسپرمی که به وضوح قابل رویت باشه ؟؟
    اسپرم بلافاصله بعد از خالی کردن تخمها توسط ماده آزاد میشه و در اون حدی نیست که آب کدر و نمایان باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    ممنون آقا بهنام ولی من بارها دیدم توی آب که تازه سیفون شده بعد از مدتی کدر میشه یا حتی توش موادی مثل اسپرم شناور هست .یادمه قبلا نر قرمزی که داشتم آب کدر میشد همش توی آب این ماده غلیظ اسپرم مانند بود . با این نر جدیدی که گرفتم باز امروز دو تا رشته نیم سانتی توی آب دیدم که شناور بود . پس به نظرتون چیه ؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12573
    ممنون آقا بهنام ولی من بارها دیدم توی آب که تازه سیفون شده بعد از مدتی کدر میشه یا حتی توش موادی مثل اسپرم شناور هست .یادمه قبلا نر قرمزی که داشتم آب کدر میشد همش توی آب این ماده غلیظ اسپرم مانند بود . با این نر جدیدی که گرفتم باز امروز دو تا رشته نیم سانتی توی آب دیدم که شناور بود . پس به نظرتون چیه ؟
    سلام دوست من
    آیا مطمئن هستید که اسپرم باشن؟
    مدفوع کش دار و حباب دار نیستن؟
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام دوست من
    آیا مطمئن هستید که اسپرم باشن؟
    مدفوع کش دار و حباب دار نیستن؟
    موفق باشید
    سلام دوستم
    مطمین نیستم اسپرم باشن . ولی دیگه مدفوع نیست اینو مطمینم . فرض کن توی آب یه رشته نیم سانتی پراکنده و شیری رنگ توی آب شناوره و غلیظ مانند . هر دوتا ماهی نر اینطوری بودن هم قبلی هم الان البته فعلا که بعد از تمیز کردن چیزی ندیدم .
    ممنون

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12573
    سلام دوستم
    مطمین نیستم اسپرم باشن . ولی دیگه مدفوع نیست اینو مطمینم . فرض کن توی آب یه رشته نیم سانتی پراکنده و شیری رنگ توی آب شناوره و غلیظ مانند . هر دوتا ماهی نر اینطوری بودن هم قبلی هم الان البته فعلا که بعد از تمیز کردن چیزی ندیدم .
    ممنون

باشه داداش
    خوشحالم که مدفوع نیستن
    چون می تونست علایم ابتلا به انگل روده ای باشه
    موفق باشی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    باشه داداش
    خوشحالم که مدفوع نیستن
    چون می تونست علایم ابتلا به انگل روده ای باشه
    موفق باشی
    مرسی داداش . اسپرم کجا مدفوع کجا زمین تا زیر زمین فرق دارن . اگه تونستم عکس میذارم ...
    موفق باشید

صفحه 70 از 107 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)