نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    17139

خرگوشم هر ماه ریزش مو داره

خرگوشم هر ماه ریزش مو داره
    دلیل خاصی داره؟
    بعد جای خاصیم نداره پشت حیاط ازاده با یه نر
    همشم سبزی میدم اب نمیخوره فقط چایی شیرین دوستداره
    هرچی میدونید بگید دیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196
    دوست عزیز اگه نگهداری از حیوان خانگی براتون جذابه و به حیوانات علاقه دارید پس باید قبل از خرید اطلاعات بگیرید و بعد هم تشریف ببرید پیش دامپزشک تا براتون توضیح بده شرایط صحیح و تغذیه مناسب را.
    قسمت عمده جیره غذایی خرگوش علوفه خشک مثل یونجه و تیموتی است. سبزی -کاهو هویج جعفری و... برای خرگوش خیلی خطرناکه. تحقیق کنید.
    همچنین جفت نگه داشتن هم الکی به ازدیاد خرگوش های بدبخت کمک می کنه. چون همین الان شما دوتاشونو بدبخت کردید.
    ریزش مو هم می تونه برای گرم شدن هوا یا باردار بودن ماده باشه - چون خرگوش ماده موهای خودشو می کنه تا لانه درست کنه.

همکار قدیمی انجمن جوندگان و خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    همستر ، لاک پشت ، ماهی ، خرگوش ، مرغ عشق ، گنجشک
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_naji نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه نگهداری از حیوان خانگی براتون جذابه و به حیوانات علاقه دارید پس باید قبل از خرید اطلاعات بگیرید و بعد هم تشریف ببرید پیش دامپزشک تا براتون توضیح بده شرایط صحیح و تغذیه مناسب را.
    قسمت عمده جیره غذایی خرگوش علوفه خشک مثل یونجه و تیموتی است. سبزی -کاهو هویج جعفری و... برای خرگوش خیلی خطرناکه. تحقیق کنید.
    همچنین جفت نگه داشتن هم الکی به ازدیاد خرگوش های بدبخت کمک می کنه. چون همین الان شما دوتاشونو بدبخت کردید.
    ریزش مو هم می تونه برای گرم شدن هوا یا باردار بودن ماده باشه - چون خرگوش ماده موهای خودشو می کنه تا لانه درست کنه.

دوست گرامی
    با اصل مطلب شما مبنی بر اطلاعات جمع آوری کردن و یونجه غذای اصلی خرگوش هست موافقم ، ولی سبزی که قسمتی ش شامل جعفری و هویج میشه اصلا خطرناک نیست و جز غذایی خرگوش هست
    ۸۰ درصد غذای خرگوش یونجه و علوفه خشک هست ولی باید در طول روز هم از سبزیجات و میوه جات استفاده کنه
    کاهو هم بخاطر اینکه اسهال میکنه خرگوش رو باید کم داده بشه ولی جز ش باشه در روز یک برگ اگر علاقه داره وگرنه در هفته ۳ وعده ، اشتباه این خانم این هست فقط از سبزیجات تنها استفاده میکنن و البته چایی شیرین و از این نوع غذاها که بسیار خطرناک هست ، اگر یونجه رو نمیتونن تهیه کنن از پت شاپ ها ، از گاوداری های تمیز و یا از باغ بچینن خشک کنن بدن به حیوون
    ریزش مو بخاطر گرمای فصل نیست هر سه ماه بطور طبیعی ریخته میشه و در زمان بارداری هم ریزش مو نداره خرگوش بلکه خودش موهای دست و پا و سینه و پهلوهاش رو برای ساخت لونه میکنه ،
    ریزش موی بیش از اندازه دلایل مختلفی مثل :
    قارچ ، نرسیدن هوا و آفتاب به پوست خرگوش ، کمبود ویتامین و مواد معدنی بدنش و دلایل دیگه که حتما باید دامپزشک ببینه و معاینه کنه مخصوصا اینکه طفلک باردار هم هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    دوست گرامی
    با اصل مطلب شما مبنی بر اطلاعات جمع آوری کردن و یونجه غذای اصلی خرگوش هست موافقم ، ولی سبزی که قسمتی ش شامل جعفری و هویج میشه اصلا خطرناک نیست و جز غذایی خرگوش هست
    ۸۰ درصد غذای خرگوش یونجه و علوفه خشک هست ولی باید در طول روز هم از سبزیجات و میوه جات استفاده کنه
    کاهو هم بخاطر اینکه اسهال میکنه خرگوش رو باید کم داده بشه ولی جز ش باشه در روز یک برگ اگر علاقه داره وگرنه در هفته ۳ وعده ، اشتباه این خانم این هست فقط از سبزیجات تنها استفاده میکنن و البته چایی شیرین و از این نوع غذاها که بسیار خطرناک هست ، اگر یونجه رو نمیتونن تهیه کنن از پت شاپ ها ، از گاوداری های تمیز و یا از باغ بچینن خشک کنن بدن به حیوون
    ریزش مو بخاطر گرمای فصل نیست هر سه ماه بطور طبیعی ریخته میشه و در زمان بارداری هم ریزش مو نداره خرگوش بلکه خودش موهای دست و پا و سینه و پهلوهاش رو برای ساخت لونه میکنه ،
    ریزش موی بیش از اندازه دلایل مختلفی مثل :
    قارچ ، نرسیدن هوا و آفتاب به پوست خرگوش ، کمبود ویتامین و مواد معدنی بدنش و دلایل دیگه که حتما باید دامپزشک ببینه و معاینه کنه مخصوصا اینکه طفلک باردار هم هست
    سلام.
    شما طبق کدوم رفرانس نظر دادی؟ دامپزشکی؟ نیستی! پس ...
    root elongation میدونید چیه؟
    حتما جواب بدید. اینکه بر ضد ترویج اطلاعات اشتباه وقت بذارم واسم شیرینه.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    سلام.

مگه باید دامپزشک بود تا نظر داد
    بنده تا به حال و طی سالهای متمادی که خرگوش داشتم و همه هم سالم و طبق تغذیه اصولی بزرگ شدن
    نمیدونم شما انگار وقت زیاد دارید ولی بنده اونقدر مطالعه در این زمینه داشتم و با دامپزشک هم در ارتباط هستم که میدونم چیزی که پیشنهاد میدم اشتباه نیست
    شما همه چیز رو طبق رفرانس های خودتون منع کردید ، آیا خرگوش در طبیعت هم منع از همه چیز هست و به سبزی و هویج و مابقی مسائل نگاه نمیکنه
    فقط یونجه و علوفه خشک میخوره ؟؟؟! مابقی ویتامین ها رو باید از کجا بیاره ؟؟؟
    من دنبال بحث نیستم و شما به جای اینکه وقتتون رو روی این بحث های شیرین بگذارید ، بهتر هست با این دسته از جوندگان بیشتر آشنا بشید و با یک راهنمایی غلط و نادرست فقط طبق نوشته های کتاب و حتی بدون دونستن نظر چندین نفر که سالیان سال خرگوش نگه داشتن و همون دامپزشک ها ، با جون یکسری حیوون بی گناه بازی نکنید ...
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    مگه باید دامپزشک بود تا نظر داد
    بنده تا به حال و طی سالهای متمادی که خرگوش داشتم و همه هم سالم و طبق تغذیه اصولی بزرگ شدن
    نمیدونم شما انگار وقت زیاد دارید ولی بنده اونقدر مطالعه در این زمینه داشتم و با دامپزشک هم در ارتباط هستم که میدونم چیزی که پیشنهاد میدم اشتباه نیست
    شما همه چیز رو طبق رفرانس های خودتون منع کردید ، آیا خرگوش در طبیعت هم منع از همه چیز هست و به سبزی و هویج و مابقی مسائل نگاه نمیکنه
    فقط یونجه و علوفه خشک میخوره ؟؟؟! مابقی ویتامین ها رو باید از کجا بیاره ؟؟؟
    من دنبال بحث نیستم و شما به جای اینکه وقتتون رو روی این بحث های شیرین بگذارید ، بهتر هست با این دسته از جوندگان بیشتر آشنا بشید و با یک راهنمایی غلط و نادرست فقط طبق نوشته های کتاب و حتی بدون دونستن نظر چندین نفر که سالیان سال خرگوش نگه داشتن و همون دامپزشک ها ، با جون یکسری حیوون بی گناه بازی نکنید ...
    موفق باشید
    فروشنده های مولوی از من و شما بیشتر تجربه دارن. تجربه چیه! علم . علم درسته.
    در ضمن . دوست عزیز خرگوش جونده نیست. و اینکه اگه دامپزشک نیستید پس نظر ندید و از رفرنس استفاده کنید. اینکه نمی دونید خرگوش جونده نیست خیلی بده. خیلی.
    اینکه شما چندین سال خرگوش نگه داشتید افتخار نیست اتفاقا بده چون هنوز نمی دونید که حیوانتون لاگامورفه ؟ جوندست؟ آبزیه! چیه.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    در ضمن . دوست عزیز خرگوش جونده نیست. و اینکه اگه دامپزشک نیستید پس نظر ندید و از رفرنس استفاده کنید. اینکه نمی دونید خرگوش جونده نیست خیلی بده. خیلی.
    اینکه شما چندین سال خرگوش نگه داشتید افتخار نیست اتفاقا بده چون هنوز نمی دونید که حیوانتون لاگامورفه ؟ جوندست؟ آبزیه! چیه.
    انقدر لحن کلام شما تند و بی ادبانه است که ترجیح میدم در این تاپیک بحثی نکنم
    بله من از لحاظ تایپی اشکال داشت اون کلمه میخواستم بگم دسته جوندگان و پستانداران
    نظر دادن من هم چون تجربه ی درستی دارم و با یک عده ای مثل شما که فقط علم و میارن وسط و صحبتشون به دور از منطق هست باید اعلام کنم نظرم و
    تو رفرنسی که اصلا اسمش هم نمیبرید غذای خرگوش چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط sisil : 22nd April 2015 در ساعت 08:20 PM

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16313
    بهتر هم هست به جای بحث کردن در این محیط سرچ بفرمایید تغذیه خرگوش در نت ، تا نظر ده ها دامپزشک رو متوجه بشید چی هست ، والا دیگه نمیدونم این دیگه خیلی جالبه برای سبزیجات دادن و هویج و میوه جات به خرگوش باید با شما بحث کنم و میخواهید من و از اشتباه در بیارید
    پس لطفا قبل از ارسال نظری سرچی بفرمایید نظر همون دامپزشکها رو جویا بشید و بعد اعلام بفرمایید
    من خواهش میکنم مدیران سایت اجازه ندن که اینجور یک ذهنیت غلط و اشتباه به بقیه منتقل بشه توسط کاربرانی که آگاهی ندارن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام.

دوست عزیز لحن شما اصلا مناسب یک تاپیک عمومی نیست .. جز مسخره کردن و غلط املایی گرفتن ، هیچ رفرنسی برای حرف هاتون ندیدم .. اینجا فرومه و تغذیه و نگهداری از حیوانات بحثی نیست که مختص دامپزشکا باشه . چون با تحقیق میشه در این زمینه اطلاعاتی کسب کرد. اگه اینطور باشه شما هم نباید نظر میدادید ..

و اینکه واسه ما خیلی شیرین نیست که در یک تاپیک به جای بحث علمی ، بحث های حاشیه ای مطرح بشه ... هر کاربری برای نظرات مخالفش دلیل قانع کننده و رفرنس معتبری داره میتونه خیلی ریلکس و محترمانه بحث کنه...

تاپیک بسته شد

ادامه سوال و جواب در تاپیک پرسش و پاسخ خرگوش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)