صفحه 11 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 155
    کاربر تازه وارد

تهران صادقیه اشرفی اصفهانی باهنر شهیر طالبی باغ ملی سو
    نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    18707
    دوستان لطفا کمک کنید بدونم سیانو رو میشه با استفاده از سرکه کنترل کرد با توجه به اینکه مواد غذایی مورد استفاده همه جلبکها فکر کنم ریز مغذی هایی هستند که توسط باکتریها و اسکیمر از اکواریوم حذف میشن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    18707
    در ضمن کمک کنید بدونم چطور میتونم عکس بزارم ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی f.v نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنید بدونم سیانو رو میشه با استفاده از سرکه کنترل کرد با توجه به اینکه مواد غذایی مورد استفاده همه جلبکها فکر کنم ریز مغذی هایی هستند که توسط باکتریها و اسکیمر از اکواریوم حذف میشن
    بستگی به پارامترهای آب و اسکیمرتون ، هم می تونه در کنترلش مفید باشه و هم می تونه سیانو رو تشدید کنه به نظرم اطلاعات کامل سیستمتون (تجهیزاتش و پارامترها ) بفرمایید تا راهنمایی درست انجام بشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    18707
    سلام دوستان لطفا بگین چطور میتونم عکس بزارم ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    18707
    سلام دوست عزیز بنده اسکیمرم ضعیفه و خوب هوا رو مخلوط نمیکنه با اب در ضمن پمپ قوی هم نداره اوایل باهاش مشکل داشتم تا اینکه با ی ابتکار مشکلمو حل کردم باهاش به این صورت که ی پمپ هوا بهش اضافه کردم و هوا رو به صورت مصنوعی بهش دادم و با تعجب دیدم با وجود پمپ ضعیف چنان کف غلیظی میکنه که شگفت زده شدم تا جایی که هم اب اکواریومم شفاف شد و هم بعد ی مدت دیگه کف نمیکرد انگار دیگه چیزی برای جدا کردن از اب وجود نداشت

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام دوست عزیز بنده اسکیمرم ضعیفه و خوب هوا رو مخلوط نمیکنه با اب در ضمن پمپ قوی هم نداره اوایل باهاش مشکل داشتم تا اینکه با ی ابتکار مشکلمو حل کردم باهاش به این صورت که ی پمپ هوا بهش اضافه کردم و هوا رو به صورت مصنوعی بهش دادم و با تعجب دیدم با وجود پمپ ضعیف چنان کف غلیظی میکنه که شگفت زده شدم تا جایی که هم اب اکواریومم شفاف شد و هم بعد ی مدت دیگه کف نمیکرد انگار دیگه چیزی برای جدا کردن از اب وجود نداشت
    همونطور که اقای نوروزی گفتن اگه اسکیمر شما قوی نباشه سرکه به دلیل وجود کربن باعث تشدید سیانو باکتر میشه (کربن غذای سیانو باکتر هست)
    اول علت به وجود اومدن سیانو رو پیدا کنید
    نور نا مناسب
    تایم نور دهی زیاد
    فسفات بالا
    وجود doc زیاد تو اب تانکتون
    .......

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    18707
    سلام به اقای نوروزی عزیز ممنون از خوش امد گوییتون در مورد اسکیمر مشکلی ندارم البته اسکیمر و پمپش ضعیفن ولی بنده با اضافه کردن ی پمپ هوا هوا رو به صورت مصنوعی بهش دادم و الان مدت زیادیه که مایهی که داخل کاپش جمع میشه به رنگ قهوه ایه تیره هستش تا اونجا که بعد مدتی کار کردن دیگه کف نمیکنه و اب اکواریومم شفاف میشه پس مجبورم به خواطر کم صدا شدن اک خاموشش کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    سلام به اقای نوروزی عزیز ممنون از خوش امد گوییتون در مورد اسکیمر مشکلی ندارم البته اسکیمر و پمپش ضعیفن ولی بنده با اضافه کردن ی پمپ هوا هوا رو به صورت مصنوعی بهش دادم و الان مدت زیادیه که مایهی که داخل کاپش جمع میشه به رنگ قهوه ایه تیره هستش تا اونجا که بعد مدتی کار کردن دیگه کف نمیکنه و اب اکواریومم شفاف میشه پس مجبورم به خواطر کم صدا شدن اک خاموشش کنم
    فقط شما که اسکیمرتون ضعیفه احتیاط کنید. من چون اسکیمرم قویه خیلی زیاد استفاده میکردم. چند وقت پیش همین که شکر اضافه کردم برق رفت و تا 5 ساعت وصل نشد. و از ساعت چهارم ماهیا اومدن رو اب و متاسفانه شقایقم و دو تا از ماهیا مرد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18709
    سلام به همه اساتید به خصوص اقای نوروزی میخواستم بدونم با استفاده منظم از منابع کربنی مثل سرکه مقطر میتونم سیانو رو از اکواریوم حذفش کنم چون اکواریومم به شدت درگیر سیانو شده حجم تانکم 600 لیتره اسکیمر و پمپش زیاد قوی نیستن ولی با ی ابتکار تونستم ازش خوب کار بکشم به این صورت که با اضافه کردن ی پمپ هوا به اسکسمر هوا رو مصنوعی به اسکیمر تزریق کردم و الان مدت زیادیه که تو کاپش چنان کف غلیضی به رنگ قهوه ای تیره جمع میشه که بعد ی مدت کار کردن هم اب اک رو شفاف میکنه و هم دیگه کف نمیکنه انگار دیگه چیزی برای جدا کردن از اب اک باقی نمیمونه با این حال با سیانو دست به گریبانم لطفا کمک کنید بدونم با منابع کربنی و به تبع اون تقویت باکتریها میتونم سیانو رو حذف کنم یا نه اگر بتونم از اکواریومم و سامپش عکس هم میزارم ببخشید که طولانی شد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18709
    سلام به شما دویت عزیزم ممنون از لطفت چشم سعی میکنم حواسم باشه به اسکیمر

صفحه 11 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)