نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی نر
    شماره عضویت
    17455

عدم تحرک شاه طوطی

سلام خسته نباشید من یه شاه طوطی نر یکساله دارم حدود سه هفته است خریدم چندروز پیش مثل همیشه از قفس خودش اومد بیرون به وسیله خونه میپرید از فردا دیدم یکم پاش میلنگه ااصلان ازروز اول سروصدا نمیکنه اب خیلی کم میخوره از امروز یکجا نشسته هیچ تحرکی نداره عدا امروز یکم تخمه گوجه خورده خام بعد همه چیز میشه بهش داد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهان حامی نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من یه شاه طوطی نر یکساله دارم حدود سه هفته است خریدم چندروز پیش مثل همیشه از قفس خودش اومد بیرون به وسیله خونه میپرید از فردا دیدم یکم پاش میلنگه ااصلان ازروز اول سروصدا نمیکنه اب خیلی کم میخوره از امروز یکجا نشسته هیچ تحرکی نداره عدا امروز یکم تخمه گوجه خورده خام بعد همه چیز میشه بهش داد
    سلام . دوست عزیز من برای شما لینک گذاشتم دوباره موضوع جدید ایجاد کردین !

در مورد آب خوردنش که هر وقت تشنه شد آب میخوره

اگه از روزی که دیدید پاش می لنگه تا الان این حالت ادامه داشته حتما آسیب دیده ، بهتره به دامپزشک مراجعه کنید ،

درمورد عدم تحرکش ، اگه همراه با علایم بیماری مثل ترشح بینی و چشم ، پف کردن و چرت زدن بیش از حد ، مدفوع غیر عادی نیست مشکلی نداره . تا 48 ساعت اگه این حالتش ادامه داشت باید به دامپزشک مراجعه کنید .

میوه و سبزیجات فصل ، حبوبات و ذرت و ... مقالات این بخش رو مطالعه کنید :

اصول تغذیه طوطی سانان

غذاهای مجاز و غیر مجاز معرفی شدن ، اگه درمورد غذایی شک داشتید حتما سوال کنید

و برای پرسیدن سوالاتتون موضوع جدید ایحاد نکنید ، ادامه سوالات رو در تاپیک زیر مطرح کنید :

http://www.parsipet.ir/thread94-120.html#post248441

این تاپیک بسته شد ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)