صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 51
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    ممکنه تا چند ماه هم نمیره ولی ۲ هفته زمان زیادیست. به جای این مدت زمان طولانی، هر روز غذا دهی رو با یک دانه پلت غذای خشک شروع کنید. سعی کنید ماهی رو حریص نگه دارید تا به محض انداختن غذا توی آب حمله کنه و ببلعتش. در این صورت هر بار که غذای خشک رو بندازید حد اقل دفعه اول رو بدون اینکه بفهمه چی بوده میخوره .... ممکنه کمی بازی کنه و در نهایت پس بده بیرون غذا رو ولی به مرور عادت میکنه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    21100
    سلام
    من یه اروانا سیلور حدود 25 سانت دارم چند روز پیش یه ضربه به شیشه اکواریوم خورد الان 3 . 4 روزه غذا نمیخوره و تا از کنار اکواریوم رد میشم در میره خودشو میکوبه به شیشه وهمش فرار میکنه دیروز یه پارچه انداختم رو اکواریوم که کلا جایی رو نبینه البته چراغ اکواریوم روشنه و داخل اکواریوم 5 تا ماهی تگزاس هم هست نمیدونم چیکارش کنم دوباره به غذا بیفته دیروز دل گاو هم بهش دادم نخورد همش شنا می کنه در سطح اب و از کنار غذا رد میشه لطفا یکی بگه چیکارش کنم نگرانشم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    21100
    سلام
    من یه اروانا سیلور حدود 25 سانت دارم چند روز پیش یه ضربه به شیشه اکواریوم خورد الان 3 . 4 روزه غذا نمیخوره و تا از کنار اکواریوم رد میشم در میره خودشو میکوبه به شیشه وهمش فرار میکنه دیروز یه پارچه انداختم رو اکواریوم که کلا جایی رو نبینه البته چراغ اکواریوم روشنه و داخل اکواریوم 5 تا ماهی تگزاس هم هست نمیدونم چیکارش کنم دوباره به غذا بیفته دیروز دل گاو هم بهش دادم نخورد همش شنا می کنه در سطح اب و از کنار غذا رد میشه لطفا یکی بگه چیکارش کنم نگرانشم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    لازم نیست دور تانک رو پارچه بکشید، اینجوری هر بار که اون پارچه رو بردارید عملا بیشتر از قبل میترسه. علائم انگل پوستی و ... نداره؟ خودشو به اشیا تانک نمیماله؟ عکس آرواناتون رو در سایت بزارید و وضعیت ماهی رو بر اساس این تاپیک گزارش کنید:

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=617

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    27313
    سلام و عرض خسته نباشید به آقای آژیده
    من حدود یک هفته هست که یک آروانی سیلور ۲۵ سانتی از آکواریوم فروشی خریداری کردم تو اونجا خیلی سرحال بود او نجا هر گوپی که می مرد بهش میدادن
    روز اول خوب بود بعد چند ساعت برای مدتی کوتاه گوشه کیر شد بهش غذای معمولی انرژی دادم خورد الان بعد یک هفته گوشه گیریش طولانی تر شده میگو خشک ریختم نخورد ولی یه فایتر زنده انداختم زود شکارش کرد برای اینکه چشمش نیفته دو تا توپ پینگ پونگ انداختم رو آب در ضمن روزی چند بار میزنه به شیشه آکواریوم
    و بعضی وقتا خیلی کم دیدم که دهنشو خیلی باز میکنه انگار چیزی گیر کرده تو دهنش هیچ ماهی باهاش نگهداری نمیکنم دماش رو سی و ا هست کمکم کن آقای آژیده اگه مشکلی هست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آروانا سیلور
    شماره عضویت
    27326
    سلام و عرض خسته نباشید
    من یه سه هفته هست یه آروانا سیلور بیست سانتی خریدم و تنها انداختم تو تانک ۷۰ در ۴۰ هفته اول خیلی سر حال بود ولی الان دو هفتس فقط ته آکواریوم میشینه و نگاه میکنه وقتی غذا میدم میاد میخوره و دوباره میره گوشه آکواروم میشینه هیچ تکونی نمیخوره ممنون میشم اگه کمکم کنین.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    عکس ماهی رو بزارید لطفا

آب رو تند تند سیفون میکنید؟ آروانا سیفون سنگین رو دوست نداره و باعث استرس شدید میشه. در ضمن تحملش به کلر بسیار بسیار پایینه و ممکنه مشکل ماهی شما هم همین باشه.

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آروانا سیلور
    شماره عضویت
    27326
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    عکس ماهی رو بزارید لطفا

آب رو تند تند سیفون میکنید؟ آروانا سیفون سنگین رو دوست نداره و باعث استرس شدید میشه. در ضمن تحملش به کلر بسیار بسیار پایینه و ممکنه مشکل ماهی شما هم همین باشه.

موفق باشید
    نه زیاد سیفون نمیکنم و آب تانکمم آب تصفیه شده هستش .
    امروزم که اومدم خونه بازم کف آکواروم خوابیده به صورت خمیده . من هرکاری کردم نمیتونم عکس ارسال کنم . میشه کمکم کنین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    29081
    عرض سلام و خسته نباشید
    دیروز یه آروانا سیلور حدود 20 سانتیمتر خریدم،
    اما امروز ک واسش دل مرغ تیکه کردم و ریختم حتی سمتش هم نرفت،
    تقریبا همه جای آکواریوم داره شنا میکنه و بیشتر کف میخوابه و پشت گیاهای مصنوعی هم استراحت میکنه،
    بنظر شما هنوز استرس داره یا دلیلش بیماری هستش؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    29081
    سلام خسته نباشید
    دیروز یه آروانا سیلور حدود 20 سانت خریدم،
    امروز واسش دل مرغ تیکه کردم و ریختم توی آب،اما حتی سمت غذا هم نرفت،
    همه جای آکواریوم شنا میکنه اما بیشتر کف میخوابه و تماشا میکنه،گاهی وقتا هم پشت گیاهای مصنوعی استراحت میکنه یا روی سطح آب بی حرکت میمونه،
    بنظر شما از استرس هستش یا بیماری؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)