صفحه 19 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 631
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    تا جایی که به ذهن من میرسه ممکن پرت موقتی و فقط چند دقیقه برای گرفتن عکس از ماهی به تانک اضافه میشه دلیلش وقتی ماهی مدتی تنهاست با این کار تحریکش می کنند که باله هاش رو کاملا باز نگهداره و رنگش هم به طور موقت باز تر میشه من این کار رو کردم 3-2 روز اول خیلی خوب بود ولی از روز 4 به بعد هد ماهی شروع به خوابیدن کرد و رنگش تیره شده اگر دقت کنید تمام عکس های که در اینترنت هست ماهی در حالت گارد و رقص قبل از جنگ هست شما هم می تونید امتحان کنید اگر دوستان کسی واقعیت این ماجرا رو می دونه خوشحال میشم بنده رو هم روشن کنه ولی قانون کلی همون نگهداری تنهایی این ماهی با وقار هستش ارادتمند
    سلام
    دلیلش دقیقا همینی هست که اقا مصطفی فرمودن
    اگه تو سایته ی و ت ی و ب ببینید برای مسابقات جهانی از این روش استفاده میشه که برا همون 2-3 روزی که مسابقات برگذار میشه این کارو میکنن

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط rockman1988 نمایش پست ها
    مصطفی جان داشتم الان آلبومتو میدیدم چند تا سوال داشتم 1.اون فاوری که از محسن گرفتیو داری هنوز؟ با تگزاس جفت خورد بچه دار شدن؟ 2.یه جا گفتی سلطان هرچی داشت از مگاهد بود از کجا میشه اصل مگاهد رو گیر آورد و دونه هاش چه رنگی بودن؟ ون تو بازا اصلش نیست 3.کلا بعد جفت خوردن هد و رنگ فلاورات مثل روز اول شدن؟ 4.یه بار یکی از ویجا هارو با یه فلارت جفت بزن ببین بچشون چی میشن به نظرم خیلی باید خوب در بیان یه سری هاشون حتی بهتر از حاصل جفت خوردن 2تا فلاور
    اون فلاور با این که خیلی دوستش داشتم مرد بعد از سلطان با این فلاور حال می کردم که در اثر یک بیماری وحشتناک مرد
    نه جفت نخورد اون رد تگزاس هم اخر نفهمیدم نر بو یا ماده یکی از دوستام اومد خونه چشمش گرفت دادم رفت
    والا من دو مدل مگا هد مصرف کرد وقتی بچه بود مگا هد با رنگ قرمز بود (البته نه این قرمزی که الان ت بازار هستش ) بعد هم از بابک یک مگا هد بزرگ گرفتم که دونه های قهوه ای داشت والا الان نمی دونم کی و کجا مگاهد اصل داره ولی تنها کسی که می تونه براتون گیر بیاره همین اقا بابک خودمون هستش
    در زمانی که فلاور خفت می خوره هدش می خوابه و رنگش هم تیره میشه که بعد از این که از جفت جداش کنید مثل روز اول میشه
    ویجا رو همه یک برنامه براش دارم اما خیلی امید وار نیستم که بچه خوب بده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    452
    منم اون فلاور رو خیلی دوست داشتم چه بیماری گرفته بود؟ حیف.. و جفت بزن ویجا رو من امید دارم.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    منم اون فلاور رو خیلی دوست داشتم چه بیماری گرفته بود؟ حیف.. و جفت بزن ویجا رو من امید دارم.
    اون فلاور مریضی گرفته که گوشت بدن حیون رو فاسد می کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    452
    امیدوارم دیگه از این اتفاقات نه برا ماهیهای شما نه برا کس دیگه ای بیفته و تو خیلی از سایتها دیدم بقل فلاور یه پرت میندازن دلیلش چیه؟ همونطور که بقل آروانا معمولا یه بارب حلب میندازن

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    امیدوارم دیگه از این اتفاقات نه برا ماهیهای شما نه برا کس دیگه ای بیفته و تو خیلی از سایتها دیدم بقل فلاور یه پرت میندازن دلیلش چیه؟ همونطور که بقل آروانا معمولا یه بارب حلب میندازن
    تا جایی که به ذهن من میرسه ممکن پرت موقتی و فقط چند دقیقه برای گرفتن عکس از ماهی به تانک اضافه میشه دلیلش وقتی ماهی مدتی تنهاست با این کار تحریکش می کنند که باله هاش رو کاملا باز نگهداره و رنگش هم به طور موقت باز تر میشه من این کار رو کردم 3-2 روز اول خیلی خوب بود ولی از روز 4 به بعد هد ماهی شروع به خوابیدن کرد و رنگش تیره شده اگر دقت کنید تمام عکس های که در اینترنت هست ماهی در حالت گارد و رقص قبل از جنگ هست شما هم می تونید امتحان کنید اگر دوستان کسی واقعیت این ماجرا رو می دونه خوشحال میشم بنده رو هم روشن کنه ولی قانون کلی همون نگهداری تنهایی این ماهی با وقار هستش ارادتمند
    ویرایش توسط shellman2008 : 27th December 2011 در ساعت 04:59 PM

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    کم کم بریم سرغ اینکه فلاور ها تغییر داشتند یا نه

این فلاور انگل روده ای گرفت که همین موضوع باعث شد کمی عقب بی افته

عکس حدود یک ماه پیش

و عکس وضعیت الانش

این هم نر بزرگ که با ماده بزرگ جفت بود

هدش داره میاد بالا و رنگش هم داره باز میشه

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ . ماهی
    شماره عضویت
    3404
    این اخریه چقدر با نمکه:smile (249):

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط aa27 نمایش پست ها
    این اخریه چقدر با نمکه:smile (249):

این آخری چیز به اسم پوزه نداره اصلا
    و اینکه هدش خوابیده که تو عکس هم چروک های هدش معلومه

صفحه 19 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)