نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

دیسکس ارزش دروغ گفتن نداره

سلام و احترام خدمت تمام دوستان و دشمنان عزیزم . گاهی وقتا طنز جواب نمیده و باید به جای طرح مسائل خنده دار ، به موارد گریه دار اشاره کرد

چندی پیش ، یکی از کاربران محترم پارسی پت به نام آرمان سورانی که از قضا از طرف داران پر و پا قرص دیسکس باز و دیسکس دوست ما نیز هست ، مطلب کنایه آمیزی رو راجع به یکی از مدیران ارشد انجمن پارسی پت نوشته بود . ایشان از اسم بردن مستقیم خود داری کرده و از کاراکتر @ برای اشاره به ایشان استفاده میکرد . خیلی اتفاقی نام مدیر ارشد بخش دیسکس هم نه یکی!! بلکه ۲ تا @ داره !! کاری به نوشته ایشان ندارم ، قصد منتشر کردنش رو هم ندارم ، چرا که یک موضوع شخصی بین این ۲ عزیز بوده و به خودشون ربط داره . بعد از تکرار ۲ یا ۳ باره این موضوع ، مدیرارشد بخش دیسکس پارسی پت با ایشون تماس میگیره و سوال میکنه شما با منی؟ ایشان هم در جواب میگه نه من با شما نیستم و با آقای آژیده هستم !! و برای اینکه اثبات کنه منظور ایشان از کلمه @ بابک آژیده بوده نه مدیر ارشد پارسی پت ، یک اصلاحیه هم در پیجشون در یک شبکه اجتماعی میزاره . عکسش رو براتون میزارم تا ببینید :

برای من فرقی نداره که منظور آقای سورانی با من بود یا نبود . ولی شاید برای شناخت شخصیت ایشان دونستن این موضوع مهم باشه . یه کم بر میگردم عقب ، به ۲-۳ ماه گذشته . زمانی که آقای سورانی اصرار داشت به شکل های مختلف اسم های فروشندگان مورد نظرش و همچنین دیسکس باز عزیز رو اینجا ذکر کنه ولی مدیر ارشد دیسکس پارسی پت که از قضا و خیلی خیلی خیلی خیلی اتفاقی تو اسم کاربریش ۲ تا @ داره پست های ایشون رو ویرایش میکرد و بهشون هم تذکر میداد (هم تلفنی حرف هم تو پیام خصوصی)

طی صحبت هایی که با آقای سورانی داشتم بهشون اطمینان دادم که تمام تلاشم رو میکنم تا این مشکل رو برطرف کنم . ایشان بسیار از مدیران ارشد بخش آکواریوم آب شیرین و دیسکس پارسی پت ناراحت بود و مدام و به شکل غیر طبیعی هم از من تعریف و تمجید میکرد!!! ، هر دو طرف ، هم آقای سورانی هم دوست عزیزم آقای @ ، به یاد دارن که باهاشون در این مورد چه صحبت هایی کردم . به آقای @ زنگ زدم و از ایشون خواهش کردم اگر ممکنه بزاره آقای سورانی فعالیتش رو بکنه و اسامی دوستانش رو هم مطرح کنه . آقای @ که دوست محترم و با اخلاق من هستند و انکار کردن حرف های زده شده بین و من و ایشان در قاموس ایشان نمیگنجه ولی میمونه یک نفر . آقای آرمان سورانی . ایشان ممکنه انکار کنه ولی متاسفانه نمیتونه مانع انتشار این پیام خصوصی (پیام آخر ایشان به من) بشه . لطفا این عکس رو ببینید و متنش رو بخونید :

خوب ، من نمیزاشتم شما اسم دوستاتو بیاری یا آقای @ ؟ جناب سورانی عزیز، پیام خودت رو بخون یک بار دیگه . از کجای این پیام خصوصی اینطور بر میاد که منظور شما من بوده نه آقای @ ؟ و ا ز همه مهم تر!!! دیسکس ارزشش رو داره که یک مرد اینطور دروغ بگه؟ آدم عزت و شرافت رو به چه قیمتی باید بزاره زیر پاش ؟ همونطور که گفتم یه بار دیگه پیام خصوصیت رو بخون :

فرمودید باعث افتخار شما بوده که با من صحبت کردی!!!!! چی شد تو ۲-۳ ماه که ۱۸۰ درجه عوض شد مواضعت؟ سود و منفعت؟
    فرمودید سالارید جناب آژیده!!!!!!!!!!! چی شد که حالا از ترس اینکه حرفای زده شده علیه @ رو گردن بگیری ، فراموش کردی که نه ۱ سال پیش ، نه ۶ ماه پیش ، بلکه همین ۲-۳ ماه پیش (تاریخ پیام خصوصی ۱۸ نوامبر۲۰۱۴) چنین پیامی به من دادی ؟ بعد ازا ون که بین من و شما کلمه ای رد و بدل نشد . چطور ممکنه این همه تغییر؟

۲-۳ تا کاربر تو بخش دیسکس هستند که چند بار منو به دلیل مطالب بخش طنزدیسکس ، با فحش مورد لطف قرار دادند ، قطعا ازشون سوال کنید هم انکار نمیکنند . به هر حال هر کس آزاده هر طور میخواد فکر کنه . هنوز هم میان تو سایت و بعضی هاشون هم تو پیام خصوصی خرید و فروش دیسکس انجام میدن و کسی هم باهاشون کاری نداره .

ای کاش شما هم حد اقل مثل اونا بودید و جرات داشتید حرفی رو که به آقای @ زدید گردن بگیرید

سایر پیام خصوصی های شما به من هم موجوده هنوز ولی فکر میکنم همین یکی کافی باشه برای اینکه مشخص بشه منظور شما با کی بوده

شرافت انسان بیش از این حرفا میرزه

هرگز از شنيدن آنچه كه شرافتمندانه انجام داده اي، شرم نداشته باش . (و اگر دیدی شرم داری و مجبوری برای فرار ازش دروغ بگی ، پس بدون شرافتمندانه نبوده)
    ویرایش توسط بابک آژیده : 14th February 2015 در ساعت 01:04 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)