صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    ماشاءالله بهش، منم یه ملنگو داشتم که بعد از یک سال هم ترسش نریخت و دستی نشد، بردمش باغ پرندگان آزادش کردم،البته توی پارکهای نیاوران و قیطریه هم دسته های طوطی ملنگو وشاه طوطی زیاد هست

البته امیدورام آرتا با این همه محبت یکم رام بشه
    آرتارو اصلا باهاش کار نمیکنم تا رام شه. هنوز همش چسبیده به در کمد از بالا منو نگاه میکه . تنها فرقی که با قبلش کرده اینه که فقط من اتاق باشم دیگه نمیترسه بره تو قفسش غذاشو بخوره . یا در کمدو بازو بسته میکنم چیزی از کمد بردارم آرتا رو دره بعضی وقتا نمیپره اصلا. خیلی دارم بهش فکر میکنم که پراش قیچی بشه یا نه. ولی چون از اول تو تربیتش اشتباه کردم فکر کنم خیلی با این شرایط که برا رام شدنش لازمه اذیت شه.و اگرم رام نشه خیلی پشیمون میشم چون میفهمم الان خودش خیلی خوشحالتر از قبله باید از اول که پراش دراومد اینکارو میکردم. الان حتی به پرواز تو اتاقم عادت کرده. صبا پرواز آرتا بیدارم میکنه
    ویرایش توسط Artaa : 9th April 2015 در ساعت 04:55 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    یکم زمان میخواد تا ملنگو رام بشه زیاد طول نمیکشه
    فقط کافیه صبر ایوب و عمر نوح داشته باشید همه چیز درست میشه
    مراقب گاز گرفتنش هم باشی که بدجور گاز میگیرن
    نه ملنگوی من اصلا گاز نمیگیره هنوز ، فعلا فقط فرار میکنه. فکر کنم گاز مال پرنده ی نیمه رامه که اونقدر نمیترسه که فرار کنه یهویی نزدیکش بشی بترسه اون موقع گاز بگیره. حتی اون موقع ها که گشنش میشد سیب بهش میدادم گاز نمیگرفت خیلی با احتیاطو اروم نزدیک میشد سیبو میگرفتو فرار میکرد. چند دقیقه خودشو به درو دیوار میزد بعد آروم آروم میشد یه جا وایمیستاد ولی تا راضی شه بیاد نیم ساعت بیشتر طول میکشید ولی هر چی انجام دادم ترسش کم نشد یه بار دستم با تخمه تو قفس بود یه بار نوکش یه فشار کوچیک داد ولی ترسید تخمه بخوره. قدیما هم یکی دوبار عجله ای مجبور شده بودم ببرمش قفس با دست گرفتم فقط همون 2 بار نوکم زده اونم نه خیلی بد من ناخوداگاه ولش میکردم اونم میرفت. دعا کنید یکم ترسش کمتر شه به گاز برسیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    اینم آرتا وقتی داره رو قفسش سیب میخوره، یکی بیهوا وارد اتاق میشه، سیبو با نوکش برمیداره پرواز میکنه هر جا دلش خواست میخوره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    خیلی زیباست.
    پرنده ی خیلی زیبایی داری.
    موفق باشید

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط Artaa نمایش پست ها
    نه ملنگوی من اصلا گاز نمیگیره هنوز ، فعلا فقط فرار میکنه. فکر کنم گاز مال پرنده ی نیمه رامه که اونقدر نمیترسه که فرار کنه یهویی نزدیکش بشی بترسه اون موقع گاز بگیره. حتی اون موقع ها که گشنش میشد سیب بهش میدادم گاز نمیگرفت خیلی با احتیاطو اروم نزدیک میشد سیبو میگرفتو فرار میکرد. چند دقیقه خودشو به درو دیوار میزد بعد آروم آروم میشد یه جا وایمیستاد ولی تا راضی شه بیاد نیم ساعت بیشتر طول میکشید ولی هر چی انجام دادم ترسش کم نشد یه بار دستم با تخمه تو قفس بود یه بار نوکش یه فشار کوچیک داد ولی ترسید تخمه بخوره. قدیما هم یکی دوبار عجله ای مجبور شده بودم ببرمش قفس با دست گرفتم فقط همون 2 بار نوکم زده اونم نه خیلی بد من ناخوداگاه ولش میکردم اونم میرفت. دعا کنید یکم ترسش کمتر شه به گاز برسیم
    اعتماد ملنگو هرچقدر هم به صاحبش زیاد باشه از کاسکو بیشتر نیست
    کاسکو و ملنگو و بقیه طوطی ها به موقعش لازم بدونن صاحبشون هم گاز میگیرن
    طوطی جماعت بی چشم و رو و بی معرفته هم خوب بلده گاز بگیره هم خوب بلده فرار کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    اعتماد ملنگو هرچقدر هم به صاحبش زیاد باشه از کاسکو بیشتر نیست
    کاسکو و ملنگو و بقیه طوطی ها به موقعش لازم بدونن صاحبشون هم گاز میگیرن
    طوطی جماعت بی چشم و رو و بی معرفته هم خوب بلده گاز بگیره هم خوب بلده فرار کنه
    نه دیگه انقدرم که شما میگی بد نیستن!
    جینا اینجوری نبود؟!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    سلام از ارتا دیگه عکس نمیزارین ؟
    کنجد منم نیمه رامه و منم تلاشی برای رام کردنش نکردم اینجوری به قول شما خوشحال تره منم خوشم به خوشیش
    راستی یه سوال نگران نیستی زیر دستو پا بره ؟ منم طوطیم تو اتاقم ازاده اما همیشه اول پیداش میکنم بعد میرم تو اتاق اخه خیلی روی زمینه ( طوطیه منو پراشو خیلی کوتاه کردن تازه دارن بلند میشن )
    کاش کنجد منم عاشق اب بود باید بیفتم دنبالش برای حمام

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293

اینم یه قسمت آب بازیه آرتا که فیلمشو گرفتم و تلاش ستودنی جوجوم برای اینکه آب به همه پراش برسه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک24 نمایش پست ها
    سلام از ارتا دیگه عکس نمیزارین ؟
    کنجد منم نیمه رامه و منم تلاشی برای رام کردنش نکردم اینجوری به قول شما خوشحال تره منم خوشم به خوشیش
    راستی یه سوال نگران نیستی زیر دستو پا بره ؟ منم طوطیم تو اتاقم ازاده اما همیشه اول پیداش میکنم بعد میرم تو اتاق اخه خیلی روی زمینه ( طوطیه منو پراشو خیلی کوتاه کردن تازه دارن بلند میشن )
    کاش کنجد منم عاشق اب بود باید بیفتم دنبالش برای حمام

سلام دوست خوبم معذرت پیغامتونو الان دیدم
    آرتا چون بالاش بلنده و اهلیم نیس علاقه ای به پایین اومدن نداره و همیشه بالاس برا همین اصلا این نگرانیو ندارم من
    خودشم انقدر ترسو و مواظب هستش که همیشه فرار میکنه اگه بالاشم قیچی بود بازم همچین اتفاقی پیش نمیومد
    تنها وقتی که آرتا اجازه میده یکم بهش نزدیک تر باشم همین موقع حمامشه
    فیلمشم گذاشتم ببینید خودم که خیلی این کاراشو دوس دارم
    کنجدم جونم از عکس پروفایلش معلومه تا حدی دوس داره اگرنه زورتون بهش نمیرسید اینجوری بشه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ای جان عزیزمممم

حسته نشی جوجوووو

تو ظرف آب آبتنی نمیکنه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)