صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 92
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط <شایان > نمایش پست ها
    بال چپ کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره . بال راست داغونه اما کمی میارش بالا و تو حالتی که نترسه یا نیفته جمع نگهش میداره و آویزون نیست . سوراخ زیری فقط به اندازه یک سوزن بازه و سوراخ بالایی بین زخم بزرگ خوب شده و دو زخم کوچیک ایجاد شده تقریبا قطر هر کدوم سه یا چهار میلیمتر شده. اصلا پرواز نمیکنه حتی سی سانت هم نمیپره وقتی میزارمش رو میزم مثل قمری های سالم بالش رو جمع میکنه و سقوط آزاد میکنه و موقعی که نزدیک زمین می رسه باید بال بزنه ولی متاسفانه نمیتونه و کله ملق میزنه و بلند میشه با ترس تند تند قدم میزنه و گردنش رو میکشه بالا بعد که نوازشش میکنم آروم میشه و چند قطره کم خون از بالش میاد که بعد از دو دقیقه خشک میشه این همه اطلاعاتم بود چیز دیگه خاستید بگید بررسی کنم اطلاع میدم ..... ممنون بابت نگرانیتون و این که برای یه پرنده که نسلش هم زیاده ارزش قائلید
    ممنون از توضيحات ، و اين خونريزي هاي كوچك همچنان ادامه داره و نگران كننده است . تا زماني هم كه اقدام پزشكي انجام نشه ، به همين روال پيش ميره . ضدعفوني و پماد انتي بيوتيك رو فراموش نكنيد..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    23963
    چشم فراموش نمیکنم فقط پماد آنتی بیوتیک همون تتراسایکلین هستش ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    چشم فراموش نمیکنم فقط پماد آنتی بیوتیک همون تتراسایکلین هستش ؟
    بله ، تتراسايكلين يا موپيروسين . اگر ضدعفوني مقدور نيست ، پماد هر ١٢ ساعت زده بشه ، چون مصرف بيش از اندازه ، انتي سپتيكها ( ضدعفوني كننده ) به بافت و پوست اسيب ميزنه . از بتادين در عمق زخم استفاده نشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    23963
    سلام امروز بال قمری رو خیلی دقیق بررسی کردم اینم نتیجه امید وار کنندش : (با توجه به این که من بالش رو فیکس نکردم اون فقط توی کف قفس کوچیک توی تاریکی کمد زندگی میکرد و فقد واس غذا خوردن چند سانت قدم میزد و بالش خرابش همش جمع بود .... امروز توی اتاق پروندمش (زخمش کاملا ترمیم شده)پرواز نکرد اما بهتر از قبل بود من خودم دستم شکسته بود تا یه مدت صاف نمیشد و با ورزش و فیزیوتراپی درستش کردم . الان همه مفاسل این پرنده سالمه به جز یکی از سه مفسل بال راستش .... اونم سالمه جمع میشه باز هم میشه ولی محدود چون من با بال سالمش مقایسه کردم گفتم شاید باهاش کار کنم درست بشه) ..... اگه شما هم نکته ای چیزی در اینباره میدونید بهم بگید شاید این پرنده پرواز کنه .....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام امروز بال قمری رو خیلی دقیق بررسی کردم اینم نتیجه امید وار کنندش : (با توجه به این که من بالش رو فیکس نکردم اون فقط توی کف قفس کوچیک توی تاریکی کمد زندگی میکرد و فقد واس غذا خوردن چند سانت قدم میزد و بالش خرابش همش جمع بود .... امروز توی اتاق پروندمش (زخمش کاملا ترمیم شده)پرواز نکرد اما بهتر از قبل بود من خودم دستم شکسته بود تا یه مدت صاف نمیشد و با ورزش و فیزیوتراپی درستش کردم . الان همه مفاسل این پرنده سالمه به جز یکی از سه مفسل بال راستش .... اونم سالمه جمع میشه باز هم میشه ولی محدود چون من با بال سالمش مقایسه کردم گفتم شاید باهاش کار کنم درست بشه) ..... اگه شما هم نکته ای چیزی در اینباره میدونید بهم بگید شاید این پرنده پرواز کنه .....
    سلام ، چون بالشو از نزديك نديدم و توي دست لمس نشده ، نظري ندارم . فقط گاهي ، استخوان كتف ( جايي كه بدن متصله ) با روغن زيتون يا كنجد چرب كنيد و اهسته حركتش بديد و باز و بسته كنيد كه از حالت خشكي خارج بشه . مراقب باشيد فشار وارد نكنيد يا حركات بي قاعده و تندي انجام نشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ببر رو مگه میشه خونگی کرد؟؟؟
    شماره عضویت
    18985
    توصیه میشه برای اینکه بالش زود تر خوب بشه بهش استرس وارد نکنید و ازون محیط تاریک خارجش کنید. چند سالشه؟ میشه از بال عکس قرار بدید؟ درضمن میتونید طبق گفته های مدیر هم عمل کنید منتها مواظب باشید پرنده اسیب نبینه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    23963
    ok. ممنون به زودی از بالش عکس میزارم .. من این قمری رو از کسی گرفتم یعنی نه من و نه اون نمیدونیم چند سالشه ولی میدونم که کاملا بالغه....بالشم کاملا خوب شده فقط باید از خشکی درش بیارم .. بازم ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    23963
    سلام دوباره یه اتفاق خیلی باهال ولی ناراحت کننده واس منو قمریم افتاد .. در حیاط رو باز کردم دیدم یه قمری نر داره واس خودش میخونه و حواسش به من نیست ... قمریم رو بردم اونجا بهش نشون دادم خیلی نوجهش جلب شده بود .... رفتم رو پشت بوم قمری رو گذاشتم و رفتم از شیشه در پشت بوم نگاشون میکردم ... اون پرنده نر کلی خوند و پرنده من داشت خودشو میخاروند بعد با سرعت به سمت بالا پرواز کرد و دوبالش رو باز کرد و اومد بالای سر من روی آنتن.... بعد چند دقیقه پرید بلای سر قمریم و رفت کنارش و خودشو پف کرد و با یه حالت خاص راه میرفت و اومد سمت پرنده من ... پرنده منم فقط داست نگاه میکرد ... بعد یه ماده دیگه اومد نزدیکشون نمیدونم چرا نر قید پرنده منو زد و با اون رفت ... اگه جفت میشدن خیلی خوب بود ادن وقت تو خونه تخم میذاشت و حوصلش سر نمیرفت ولی....... خیلی ناراحت شدم وقتی اونا رفتن پرنده منم پرید اما یه متر هم نرفت و افتاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    23963
    سلام امروز یه دونه جوجه دیدومک پیدا کردم هرچی گشتم نه لونه ای نه مادری ندیدم . چه غذایی بهش بدم و با چی بزارم دهنش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قمری
    شماره عضویت
    23963

صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)