صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 91
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21621
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. هر دوبال قمری اول شکسته. بال چب کاملا از جایگاهش جدا شده که و بال راست از قسمت وسط جداشدگقی و شکستگی داره. هر چند با عکس نمیشه نظر دقیق ارائه داد ولی شاید بتونید با کمک دامپزشک لااقل بالها رو در جای صحیح فیکس کنید که درست جوش بخوره. نه به اینحالت کج چون به مرور باعث کشیدگی عصب و تاندونها میشه. حتما به متخصص طیور مراجعه کنید.

قمری دوم اگر اسهال ، مشکل تنفسی ، تب، کبودی پا ، زیر گردن و بی اشتهایی نداره انفلوانزا نیست. فاز اول بیماری هم که باشه علایم رو به طور مختصر نشون میده. ضعیف شده و اسیب دیده . هر دو رو تقویت کنید. زخم قمری دوم رو با بتادین رقیق شده ضدعفونی کنید. روزانه افتاب بگیرن حتما ولی نه در حدی که گرمازده بشن. دارو براشون خصوصی مینویسم.
    سلام. ممنونم از پاسختون.
    متاسفانه قمری دوم چند دقیقه بعد از اینکه پیداش کردم و اینجا پست زدم، جون داد و اصلا فرصت نشد کاری براش بکنم.
    در مورد قمری اول: بال چپش فکر نکنم شکستگی داشته باشه. فقط آسیب دیده و قسمتی از پرش کنده شده. توی این عکس یه جوری افتاده که انگار آویزونه. ولی بال راستش همونطور که شما گفتید جدا شده و آویزونه.
    منزل ما شرق تهرانه. اگه متخصص طیور خوب در شرق یا جنوبشرق تهران سراغ دارید لطف کنید آدرس یا شماره تلفنشو بهم بدید تا ببرمش اونجا. اگرم فکر میکنید خودم میتونم بهش رسیدگی کنم لطفا راهنماییهای لازم رو بکنید. ممنون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21621
    بابت نسخه دارویی هم بسیار سپاسگزارم. متاسفانه همون روز اول به یه دکتر دامپزشک زنگ زدم و وضعیت قمری اول رو بهش شرح دادم و به من گفت که خلاصش کن! حالا باز میترسم ببرمش یه دامپزشکی دیگه اونم بگه خلاصش کن. یکی دوبار هم خودم سعی کردم با چوب معاینه آتل ببندم ولی نمیذاره و با تقلا آتل رو درمیاره. خیلی شیطون و چغره. ولی خب بال راستش که آویزونه یا زیر پاش و یا لای میله های قفس گیر میکنه و امروز دوباره یه کوچولو از ناحیه حول و حوش کتف، خونریزی کرد. مشکل من اینه که از صبح تا شب سر کارم و در ضمن هیچ داروخانه و یا دامپزشکی متخصص پرندگان نزدیک خونمون نیست.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamooti نمایش پست ها
    سلام. ممنونم از پاسختون.
    متاسفانه قمری دوم چند دقیقه بعد از اینکه پیداش کردم و اینجا پست زدم، جون داد و اصلا فرصت نشد کاری براش بکنم.
    در مورد قمری اول: بال چپش فکر نکنم شکستگی داشته باشه. فقط آسیب دیده و قسمتی از پرش کنده شده. توی این عکس یه جوری افتاده که انگار آویزونه. ولی بال راستش همونطور که شما گفتید جدا شده و آویزونه.
    منزل ما شرق تهرانه. اگه متخصص طیور خوب در شرق یا جنوبشرق تهران سراغ دارید لطف کنید آدرس یا شماره تلفنشو بهم بدید تا ببرمش اونجا. اگرم فکر میکنید خودم میتونم بهش رسیدگی کنم لطفا راهنماییهای لازم رو بکنید. ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamooti نمایش پست ها
    بابت نسخه دارویی هم بسیار سپاسگزارم. متاسفانه همون روز اول به یه دکتر دامپزشک زنگ زدم و وضعیت قمری اول رو بهش شرح دادم و به من گفت که خلاصش کن! حالا باز میترسم ببرمش یه دامپزشکی دیگه اونم بگه خلاصش کن. یکی دوبار هم خودم سعی کردم با چوب معاینه آتل ببندم ولی نمیذاره و با تقلا آتل رو درمیاره. خیلی شیطون و چغره. ولی خب بال راستش که آویزونه یا زیر پاش و یا لای میله های قفس گیر میکنه و امروز دوباره یه کوچولو از ناحیه حول و حوش کتف، خونریزی کرد. مشکل من اینه که از صبح تا شب سر کارم و در ضمن هیچ داروخانه و یا دامپزشکی متخصص پرندگان نزدیک خونمون نیست.
    سلام خواهش ميكنم، خيلي ناراحت شدم .

ادرس دو دامپزشكي كه گذاشته بودم فقط دارم كه كارشون خوبه . اگر مسيرتون نيست بخاطر نجات اين بچه ، سعيتونو بكنيد. اونهايي كه توصيه ميكنن خلاص كنيد ، در حقيقت رفع تكليف ميكنن ، چون به نظرشون پرنده هايي مثل قمري يا گنجشك ارزش زندگي كردن ندارن !!! شما توجهي به اين حرفها نداشته باشيد. هركسي پيش وجدانش مسئوله. اگر بال خونريزي كرده اسپرين نديد. آتل بستن هم تجربه و تخصص خودشو لازم داره ، بايد درست فيكس بشه اگر نه ممكنه پارگي عصب ... پيش بياد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21621
    سلام خواهش ميكنم، خيلي ناراحت شدم .

ادرس دو دامپزشكي كه گذاشته بودم فقط دارم كه كارشون خوبه . اگر مسيرتون نيست بخاطر نجات اين بچه ، سعيتونو بكنيد. اونهايي كه توصيه ميكنن خلاص كنيد ، در حقيقت رفع تكليف ميكنن ، چون به نظرشون پرنده هايي مثل قمري يا گنجشك ارزش زندگي كردن ندارن !!! شما توجهي به اين حرفها نداشته باشيد. هركسي پيش وجدانش مسئوله. اگر بال خونريزي كرده اسپرين نديد. آتل بستن هم تجربه و تخصص خودشو لازم داره ، بايد درست فيكس بشه اگر نه ممكنه پارگي عصب ... پيش بياد
    نه عزیز جان، من اگه میخواستم خلاصش کنم اصلا از روز اول اینهمه فکر و ذکرمو درگیرش نمیکردم. تک تک حیوونا برای من ارزشمندن.
    امروز یه دامپزشکی خوب حوالی شرق پیدا کردم و بهش زنگ زدم. گفت اگه استخوناش کاملا از بین رفته باشه دیگه امیدی به جوش خوردنش نیست. فعلا عکساشو براش فرستادم تا خبر بده که میتونه براش کاری بکنه یا نه.
    از شما هم خیلی ممنونم.
    دعا کنید خوب بشه و من با خبرای خوب بیام اینجا.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارد
    شماره عضویت
    22243
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    ما یک قمری پیدا کردیم که بال اون شکسته از افراد مختلفی مشورت گرفتم اما کسی نمیدونه باید چکار کرد عکس رادیولوژی بال رو گرفتم شکستگی شدیدی داره یه عده میگن حتی اگه بالش جوش بخوره دیگه هیچوقت نمیتونه پرواز کنه نمیدونم باید چکار کنیم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟
    [IMG]G:\New folder (2)[/IMG]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal-ap نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    ما یک قمری پیدا کردیم که بال اون شکسته از افراد مختلفی مشورت گرفتم اما کسی نمیدونه باید چکار کرد عکس رادیولوژی بال رو گرفتم شکستگی شدیدی داره یه عده میگن حتی اگه بالش جوش بخوره دیگه هیچوقت نمیتونه پرواز کنه نمیدونم باید چکار کنیم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟
    [IMG]G:\New folder (2)[/IMG]
    سلام. ببخشید عکس اپلود نشده. سنشو بفرمایید. چه مدت از شکستگی میگذره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارد
    شماره عضویت
    22243

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارد
    شماره عضویت
    22243
    سنشو نمیدونم حتی نمیدونم کی شکسته اما از اول هفته ما پیداش کردیم دور شکستگی ورم کرده اما تو عکس اصلا جوش نخورده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    عزیزم دقت کنید. عکس هنوز اپلود نشده.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارد
    شماره عضویت
    22243
    عزیزم دقت کنید. عکس هنوز اپلود نشده.
    نمیدونم چرا عکس آپلود نمیشه شاید برا من فعال نیست

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)