نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

عفونت کلیه در ماهی دیسکس - چرای کلیه دیسکس عفونت میکند؟

عفونت کلیه در ماهی دیسکس - چرای کلیه دیسکس عفونت میکند؟

خبر تکان دهنده بود ... بالاخره درمان عفونت کلیه دیسکس کشف شد . قسمت غرور آفرین ماجرای کشف درمان عفونت کلیه دیسکس ، ایرانی بودن کاشف آن است . دیسکس فروش ایرانی باز هم افتخار آفرید و نام ایران را در میان تکثیر کنندگان و پرورش دهندگان معروف دیسکس دنیا در صدر قرار داد . مصاحبه خیالی خبرگزاری دیسکس پرس (Discuspress) با دیسکس فروش ایرانی :

دیسکس پرس : سلام دیسکس بازخنگ (برادر کوچک) . تبریک میگم . میشه برای ما توضیح بدی معنی کلیه چیه؟

دیسکس فروش : هر چیزی که جزئی نباشه پس کلیه

دیسکس پرس : کلیه دیسکس چطور؟

دیسکس فروش : اون هم کلیه دیگه . عرض کردم مهم اینه که جزئی نباشه . همین کافیه

دیسکس پرس : همه راجع به نظریه بسیار خفن و علمی شما راجع به نحوه آلودگی کلیه دیسکس به این عفونت وحشتناک صحبت میکنند . شما در مقالاتتون نوشتید که عفونت کلیه دیسکس بر اساس زخم های ایجاد شده در روده دیسکس به وجود میاد . بعد نوعی تاژکدار (هگزامیتا) وارد خون ماهی دیسکس میشه و اختلالات شدیدی در عملکرد کلیه دیسکس ایجاد میکنه که به دلیل بروز این اختلالات در ماهی دیسکس عفونت های باکتریایی از طیف گرم مثبت گریبان دیسکس رو میگیره و نهایتا سپتی سمی یا همون گند خونی یقه دیسکس رو میگیره

بدون تعارف بگم . تا به حال چنین استدلال علمی در مورد یک بیماری در هیچ بیمارستان ، دانشگاه علوم پزشکی ، آزمایشگاه و پژوهشگاهی در دنیا وجود نداشته . در مورد این نظریه شما چند سوال برامون به وجود اومده که

از کجا فهمدیدی بیماری از زخم های روده دیسکس شروع میشه ، بعد هگزامیتا از این زخم ها وارد خون میشه ، بعد از ورود این تاژکدار موزی به خون اختلالات عجیب در کلیه ایجاد میشه !!!!! و بعد از اون عفونت های گرم مثبت و در نهایت سپتی سمی .... واقعا پیدا کردن این همه پیچ و خم خیلی کار سختی بوده .

دیسکس فروش : شاید خندتون بگیره ولی تنها راه کشف چگونگی بروز این بیماری مرموز و موزی تعقیب عامل بیماری زا یعنی تاژکدار بود . من این تاژکدار رو در روده دیسکس تعقیب کردم . تصورم بر این بود که به کمک مدفوع دیسکس خیلی سریع از روده دیسکس خارج میشه ولی ناگهان تاژکدار تغییر مسیر داد و از یک راه میانبر (زخمی در روده) وارد جریان خون شد . میتونستم راحت از روده دیسکس خارج بشم و اون شرایط رو تحمل نکنم ولی برای خدمت به علم تصمیم گرفتم هگزامیتا رو تعقیب کنم . پس من هم از دریچه زخم روده دیسکس وارد جریان خون شدم تا ببینم این تاژکدار چه در سر داره . تاژکدار بسیار هوشمندانه عمل میکرد . مستقیما وارد رگ هایی میشد که جریان خونشون به سمت کلیه در حرکت بودند . بعد از چند ساعت رگ نوردی ، سر انجام به دروازه های کلیه رسیدیم . کلیه دیسکس جای عجیب و پیچیده ای بود . چیز هایی در مورد کلیه دیسکس یاد گرفتم که با خفن ترین دستگاه های سونوگرافی هم گیر هیچ اورولوژی نمیاد . بگذریم . به محض اینکه تاژکدار به کلیه دیسکس رسید از جیبش بسته ای رو خارج کرد که حاوی پودر سیاه رنگی بود . بعد ها فهمیدم این پودر حاوی باکتری های گرم مثبت بسیار خطرناکیست که دیسکس خیلی بهش حساسه . تاژکدار شروع کرد به پخش کردن این پودر باکتری های گرم مثبت در تمام قسمت های کلیه دیسکس . جوری که کلیه کاملا سیاه شد . بعدش هم یک پودر سفید دیگه تو خون ول کرد که اون هم باعث ایجاد گند خونی یا سپتی سمی در دیسکس شد . بعد از اینکه خراب کاری هاشو کرد مسیرش رو به سمت روده تغییر داد و در همونجا هم سکنی گزید! من هم که از راهی که همون اول گفتم از روده دیسکس خارج شدم . البته متاسفانه به دلیل درگیری فیزیکی شدیدی که بین من و تاژکدار به وجود اومد من هم هگزامیتا گرفتم که بعد از مصرف قرص مترونیدازول با ۴۵ برابر دوز عادی خود درمانی کردم و مشکل حل شد

دیسکس پرس : در تمام زمانی که استاد سخنرانی میکرد ، تیم تحریریه دیسکس پرس ، آقای جک واتلی که میهمان ما بود ، تونی تن و سایر تکثیر کنندگان دنیا در حال نوت برداری بودند . به همین دلیل وقفه ای طولانی در ادامه مصاحبه ایجاد شد .

دیسکس پرس : استاد ، درمانی که برای این بیماری استفاده کردید کمی سنگینه . شما از ۲ آنتی بیوتیک + مترونیدازول (آنتی بیوتیک و قاتل تاژکدار!) اون هم با ۵۰۰ برابر دوز معمولی که در منابع معتبر اشاره شده استفاده کردید . میشه راجع به این درمان هم توضیح مختصری بدید ؟

دیسکس فروش : ببینید . علم اصلا مهم نیست . علم همش دروغ و مزخرفه . راهی که من انتخاب کردم بهترین راه ممکنه . استدلالم رو بشنوید و خودتون قضاوت کنید . در تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که عفونت کلیه دیسکس هیچ درمان مستقیم و قطعی نداره . پس تصمیم گرفتم از درمان جانبی استفاده کنم . با توجه به اینکه عفونت کلیه دیسکس با توجه به اسمش کلیه دیسکس رو درگیر میکنه!!!!!! تصمیم گرفتم عامل عفونت رو با جاش با هم دیگه نابود کنم . خوب جای عفونت که معلومه کجاست : کلیه . پس تصمیم گرفتم دوز دارو ها رو اونقدر زیاد کنم که کلیه دیسکس از کار بیفته . با از کار افتادن کلیه دیسکس ، عفونت هم چون جایی نداره بره پس نابود میشه . هدف ما مگه نابودی عامل عفونت کلیه نبود؟ خوب میبینید که با این روش به خواستمون رسیدیم .

دیسکس پرس : الحق والانصاف که لقب استاد فقط و فقط برازنده توست ای دیسکس فروش بزرگ . خیلی ممون که وقتت رو به من و دوستام دادی . امیدوارم باز هم دعوت ما رو قبول کنید .

دیسکس فروش : خواهش میکنم . زکات علم نشر دادن آن است . موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 10th July 2015 در ساعت 02:48 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)