صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    اسلاریسم صبح پیداااااا کردم با کمال تعجب تو خونه پمپ بود دو هفته بدون غذا توی خونه پمپم مونده بود!!!!!نمی دونم چطور زنده مونده و اصلا نمی دونم چطوری رفته اونجا فقط میبینم اشتهاششش هشت برابر شده امشب خواستم آتشینمو بگیرم ببرم پس بدم نتونستم بد میره بین سنگ ها دوست ندارم چینش سنگامم به هم بزنم دوستان راهی سراغ دارن من بتونم بدون از بین بردن چینش سنگ هام بگیرمش

خوش بحالت با اسلاریست

تو بخش خودمان بسازیم روش ساخت تله هست اگه بکارت بیاد

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام
    همونطور که آقای نوروزی گفتند بهترین روش استفاده از تله هست
    با پلکسی میتونی یدونه بسازی ، بنظرم داشتن تله جزء الزامات هست ، چون بعضی مواقع یه ماهی باعث میشه کل تانک بهم بریزه و خارج کردنش هم بدونه تله غیر ممکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    من که تو گوگل سرچ fish trape و عکسشو بردم شیشه بری ، برام تله ساخست ولی هنوز ازش استفاده نکردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    دلقک آتشین رو حذف کردم اسلاریسم با خیال آسوده شنا میکنه دیگه دوتا نئون آبی کوچیک اضاف کردم متاسفانه یکی دوتا میگوی پیستول تو آکواریومم هستن که صدای مثله صدای بشکن تولید میکنند ولی یکم تیز تر تا حالا چهارتا از پیستولا رو کشتم یکیش هست هرچی آب شور اور دوز درست میکنم سنگ میزارم توش در نمیاد سنگم تکوندم اثر نکرده صداش رو مخه بعضی وقتا در ضمن میگوی پیستول قاتل میگوی کلینره دوست دارم میگو کلینر اضاف کنم ولی میترسم اینا بکشنش یک کلیپ دیدم میگوی پیستول با چنگک بزرگش به راحتی کلینر رو کشت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    شرایط آبم داره آماده میشه واسه ریف مشکل نیتریت با تعویض سنگ ها و اضافه کردن موجساز حل شد ومن kh آبم روی 8 الی 9 تا حالا یه بارم از بافر استفاده نکردم یه محصول گرفتم به اسم Nanocode A محصول برایت ول واسه آکواریوم نانو و عناصر اصلی و کمیاب رو واسه ریف ها تامین میکنه و همچنین بافره به زودی Nanocode B رو هم میگرم امیدوارم محصول خوبی باشه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام محمد عزیز
    برای اینکه بتونی اون میگوی پیستول را خارج کنی ، بهتره جند ساعتی سنگی که داخلش هست را بیرون از آب نگه داری حتما میاد بیرون
    فقط تو یه تشت بذار که یه کمی آب داشته باشه

انشاالله بعد از استفاده از اون دوتا محصول یه فیدبکی ازش بذار
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    دوستان آکواریومم آبش یه بوی زننده گرفته یه بویی شبیه چربی ولی خیلی تیزتز و بوش کنی میزنه زیر بینیت به نظرتون دلیلش چیه نیتریت و آمونیاک روی صفر بودن تست زدم امشب و فسفاتم یه مدت پیش تست زده بودم نزدیک صفر بود ولی یه مدت به آکواریومم نرسیدم نیتراتش روی 80 بود امشب یعنی این بو مال نیترات بالاست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    یه مقدارم کف جمع شده روی آب آکواریوم تاحالا نه سابقه جمع شدن همچین بویی رو داشتم ونه این کف رو حتی با مردن ماهی و شقایق توی آب

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    دیشب کل فیلترای آب تصفیه کن رو تعویض کردم حتی ممبران ولی TDS هشت رو هنوز بم میده راهی هست به غیر از اضافه کردن رزین TDS رو به صفر برسونم یا حداقل زیر پنج بعد یه سوال دیگه آیا فلیتر قلیایی کن آب تاثیر منفی روی ماهی ها داره ؟یعنی با این فیلتر آب تصفیه رو قلیایی تر بکنی به 8.2 برسونیش آیا این آب مضر برای ماهی ها یا قابل استفادست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    دیشب کل فیلترای آب تصفیه کن رو تعویض کردم حتی ممبران ولی TDS هشت رو هنوز بم میده راهی هست به غیر از اضافه کردن رزین TDS رو به صفر برسونم یا حداقل زیر پنج بعد یه سوال دیگه آیا فلیتر قلیایی کن آب تاثیر منفی روی ماهی ها داره ؟یعنی با این فیلتر آب تصفیه رو قلیایی تر بکنی به 8.2 برسونیش آیا این آب مضر برای ماهی ها یا قابل استفادست
    محمد جان TDS هشت برای دستگاه تصفیه خوب و طبیعیست. البته به TDS آب شهرتون هم بستگی داره. تو شهر ما با آب TDS 375 دستگاه 7 میده. در ضمن چند وقت هم که کار کنه کمتر هم میشه. برای پایین تر آوردنش هم فقط رزین باید استفاده کنید. در مورد فیلتر قیائی هم من اطلاعاتی ندارم و شرمندم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)