طرح کمپین «آسمان آبی، زمین پاک» طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران شهری و با اولین اجرای «وایت من»(مرد سفید) با هدف آموزش رفتارهای ترافیکی و ارتقای فرهنگ رانندگی، عصر دیروز ( شنبه)- در پارک دانشجو تهران آغاز شد.

به گزارش ایرنا، اجرای طرح کمپین آسمان آبی، زمین پاک با هدف آموزش شهروندی درباره رفتارهای ترافیکی و محیط زیستی بصورت پایلوت در مناطق شش، هشت و 11 شهرداری تهران آغاز شده است.

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، هدایت و اطلاع رسانی طرح، معاونت خدمات شهری شهرداری مباحث مربوط به تفکیک زباله، معاونت فرهنگی - اجتماعی شهرداری مسائل مربوط به آموزش و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز مباحث زیرساختی و ترافیکی این کمپین را بر عهده دارند.

همچنین در نخستین روز از اجرای کمپین آسمان آبی، زمین پاک، جمعی از مردان سفید (وایت من ها) با حضور در پارک دانشجو، دست نوشته و پلاکارد های با مضامین آموزش رفتارهای ترافیکی و محیط زیستی شهروندان در دست داشتند.

پارک دانشجو به عنوان یکی از مکان های پر تردد شهر تهران به عنوان اولین نقطه برای اجرای کمپین آسمان آبی، زمین پاک در نظر گرفته شده است.

کمپین «آسمان آبی، زمین پاک» با هدف آموزش رفتارهای ترافیکی و ارتقای فرهنگ رانندگی و نیز توجه شهروندان به موضوعات زیست محیطی، به مدت یک هفته با اجرای برنامه های ویژه «مردان سفید» (وایت من ها) در محل پارک دانشجو تهران اجرا می شود؛ این کمپین در مرحله اول بصورت پایلوت در مناطق شش، هشت و 11 شهرداری تهران و در ادامه در سطح مناطق 22 گانه شهرداری اجرا خواهد شد.

منبع: ایرنا