با سلام و عرض ادب خدمت دوستان انجمن

در این پست یک مقاله ی بسیار زیبا و امیدوار کننده از نژاد رسمی بلند ایرانی تقدیم شما عزیزان میکنم که حاصل تلاش های بسیار زیاد دوست و استاد عزیزم آقای محمد تاجیک طی چند ماه اخیر هست.

متن زیر نوشته آقای تاجیک برای معرفی مقاله هست:

(( سلام به دوستان عزیز و ارجمند ، هموطنان ایرانی‌ و همزبانان کشورهای همسایه

دوستان اگر در خاطرتون باشه مدتی‌ پیش صحبت مقاله‌ای را در مورد قناری رسمی‌ بلند اینجا داشتیم که قرار بود برای چاپ در ماهنامه سازمان dkb آلمان فراهم و آماده کنیم.

این مقاله این ماه به چاپ رسید.

جا داره از تمامی دوستانی که منو در این راه یاری کردند تشکر صمیمانه‌ای داشته باشم :
آقایان علیرضا نوری ، نوید صفانسب ، جناب مرادی عزیز بخاطر اطلاعاتی‌ که در اختیارم قرار دادند ، آقایان سعید نیکزاد ، مصطفی رسولی و دوست هنرمندم مجید شهسواری عزیز(نقاشی‌ ) و تمامی دوستانی که به نحو‌ی وقتشونو به من دادند که این مقاله سر بگیره صمیمانه تشکر می‌کنم.
در اینجا مقاله آلمانی‌ و ترجمه روان فارسیشو براتون میذارم .
اگر این مقاله کمو‌ کاستی ، جای انتقادی داره تنها ضعف کار منو نشون میده که همینجا از دوستان بزرگوار عذر خواهی‌ می‌کنم ، متأسفانه دوستانی بدون دلیل سعی در ایجاد اختلال و بهم خوردن روند این مقاله داشتند این باعث شد چندی از دوستان که وجودشون می‌تونست در بهبود این مقاله کمک کنه حضورشون کمرنگ باشه .
اما بکمک دوستان و بزرگانی که نام بردم بطور مستقیم و حضور و پشتیبانی‌ تمام چند هزار عضو با صفای‌ گروه ، ما این مقاله را به اتمام رسوندیم و امیدوارم این قدم کوچکی باشه برای حرکت‌های سازماندهی شده در این راه و در نهایت ثبت این نژاد زیبا به عنوان نژادی ایرانی‌ .
امیدوارم ترجمه برگردان متن زیبای آلمانی به فارسی تا حدودی زیباییه متن آلمانیشو براتون منعکس کنه ، چراکه انتخاب واژه‌های زیبای فارسی و بکارگیری اونا از نقاط ضعف منه که امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیره.
ارادتمندم
محمد تاجیک ))

برای دریافت مقاله بر روی کلمه دانلود کلیک کنید:

دانلود