نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12284

4 راهنمایی در مورد سگی که امشب به خونم پناه آورده...

سلام.
    دوستان گلم الان یه اتفاق غیر منتظره افتاد.فکرم مستقیم اومد رو انجمن تا اول از شما راهنمایی بگیرم.
    من پرورشگاه ماهیامم و اینجا تنها زندگی میکنم.الان ساعت 3.37 شبه.دوستم میخواست بره مشهد برای عمل جراحی و اومده بود خونه ما تا از اینجا بره.الان که رفت من درب حیاطو باز گذاشتم و رفتم بدرقش .وقتی برگشتم و درو بستم و اومدم رو ایوون یدفعه احساس کردم تنها نیستم....چشتون روز بد نبینه .یه دفعه دیدم یک سگ خیلی بزرگ تو باغچست و زل زده تو چشام ....شدیدا ترسیدم و نزدیک بود سکته کنم .خشکم زده بود.وقتی به خودم اومدم آروم رفتم درب حیاطو باز گذاشتم تا بره و پاورچین پاورچین اومدم تو خونه و درو بستم.دیدم وسط حیاط نشسته و تکون نمیخوره.از باز بودن درهم میترسیدم که دزدی چیزی باز نیاد .بد رفتم تو منگنه.یمقدار که گذشت دیدم سگه برو نیست .دلو زدم به دریا و رفتم طرفش یکم سرو صدا کنم پاشه بره...اما وقتی رفتم جلوش یدفعه پاشد ایستاد سرشو پایین گرفت و شروع کرد به خرخر کردن....ازش دورتر شدم چراغ قوه روشن کردم دیدم گردن سگه بیچاره کلا نصفش نیست .انگار دعوا کرده و ترسیده و اینجا پناه آورده .همه گردنش خونیه و صحنه بسیار دلخراشیه .چشای سگه هم خیلی ترسناکه به قرمز میزنه .با دیدن این صحنه ها ترسیدم سگ هار باشه و دوباره اومدم داخل .وقتی از پنجره نگاه کردم دیدم رفته تو انباری.رفتم تو حیاطو درو بستم و در جای مرغ و خروسامم محکم کردم نره سروقتشون/غذای فردامم گذاشتم براش تو حیاط تا بخوره اما اعتنایی نکرد .رفته رو وسایل و خوابیده تا نزدیک میشم خر خر میکنه که نیا نزدیک احتمالا.
    لطفا راهنمایی کنید الان با این چکار کنم ؟؟؟تا حالا هیچوقت از یه سگ انقدر نترسیده بودم .خیلی ترسناکه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    چقدر عجیب هیچ کس جرا جواب نداده!
    سرنوشت سگ چی شد؟ هنوز هم هست؟

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    خر خر ، به خاطر طنابی بوده که به گردن سگ بستند وچون سفت و محکم بوده گردن سگ رو بریده، و در واقع خر خر سگه برده ، من همچین صحنه ای زیاد دیدام ، ،تنها کاری که باید انجام بدید ببینید اون طناب بسته شده به گردن سگه ،بریده شده یا هنوز رو گردن هست ،،وگرنه اگر طناب باشه مرگ اش حتمی هست ،،

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سگه اگه هار بود ولت نمیکرد. سگ هاری داشته باشه توی دهنش کف جمع میشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12284
    سلام دوستان.متاسفانه کسی جواب نداد اون موقع.سگه رو فرداش براش غذا گرفتم از قصابی و با ترس ولرز رفتم پیشش دادم خوردش و باهام دوست شد .خیلی میلرزید .یه پتو براش پهن کردم و یه بخاری برقی گذاشتم براش و 2 روز بود تو همون انباری .روز سوم اومد بیرون و با مرغامم کاری نداشت دیدم گردنش خیلی بهتر شده .شروع کرده بود کنجکاوری تو حیاط .درو براش باز کردم رفت بیرون و دیگه نیومد.از سرنوشتش دیگه اطلاعی ندارم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahman1643 نمایش پست ها
    سلام دوستان.متاسفانه کسی جواب نداد اون موقع.سگه رو فرداش براش غذا گرفتم از قصابی و با ترس ولرز رفتم پیشش دادم خوردش و باهام دوست شد .خیلی میلرزید .یه پتو براش پهن کردم و یه بخاری برقی گذاشتم براش و 2 روز بود تو همون انباری .روز سوم اومد بیرون و با مرغامم کاری نداشت دیدم گردنش خیلی بهتر شده .شروع کرده بود کنجکاوری تو حیاط .درو براش باز کردم رفت بیرون و دیگه نیومد.از سرنوشتش دیگه اطلاعی ندارم.

اگر پیداش کردید خبر بدید از طریق پیام خصوصی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)