صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 61
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    23248
    با سلام من یک بلبل خرما ۵ ساله دارم که پایه راستش زخم بسیار شدیدی دارد و فقط روی پای چپش می نشیند که با نوک زدن به پای زخمی زخمش را بیشتر می کند لطفا راهنمایی کنید که چگونه زخمش را درمان کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. علت زخم چیه؟ غذاهای شیرین زیاد مصرف میکنه؟ عکس با کیفیتی از پاش بزارید. خارج از سایت اپلود کنید.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali6565 نمایش پست ها
    با سلام من یک بلبل خرما ۵ ساله دارم که پایه راستش زخم بسیار شدیدی دارد و فقط روی پای چپش می نشیند که با نوک زدن به پای زخمی زخمش را بیشتر می کند لطفا راهنمایی کنید که چگونه زخمش را درمان کنم
    سلام. زخم پا دلایل مختلفی داره. ممکنه قارچ باشه ، ضربه خورده باشه ، از تغذیه نادرست باشه یا حتی خشکی بیش از اندازه پوست پا باشه که منجر به زخم شده باشه. توصیه میکنم قبل از هر درمانی به دامپزشک مراجعه کنید تا دلیل اصلی مشخص بشه غیر از اون احتمال اینکه پا عفونت کرده باشه و خدایی نکرده پرنده تلف بشه هست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    23343
    سلام خدمت شما من یک بلبل خرما دارم که از ناحیه ی پا زخمی شده او را برای دامپزشک بردم و گفت که بیماری قارچ دارد و دارو هایی داد ولی چند مدتی که دارو ها اثری نکردند و پرهای بلبل خرما روز به روز بیشتر میریزد اگر میشود مرا راهنمایی کنید که چکار کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmeldi نمایش پست ها
    سلام خدمت شما من یک بلبل خرما دارم که از ناحیه ی پا زخمی شده او را برای دامپزشک بردم و گفت که بیماری قارچ دارد و دارو هایی داد ولی چند مدتی که دارو ها اثری نکردند و پرهای بلبل خرما روز به روز بیشتر میریزد اگر میشود مرا راهنمایی کنید که چکار کنم
    سلام ، چه دارويي تجويز شد؟ چه مدت استفاده كرديد؟ عكس واضحي از پاي بلبل بزاريد . سن ، تغذيه و شرايط نگهداريشو بفرماييد . بعضي زخمها از سوء تغذيه يا ديابت ايجاد ميشه . محيط نگهداريش تميزه ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    23343
    سلام قطره ی نیستات روزی یک بار برای پاش و انتی بیوتیک به مدت یک هفته
    سیب و خرما و برنج میخوره
    هفته ای دوبار قفسش هم میشوریم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmeldi نمایش پست ها
    سلام قطره ی نیستات روزی یک بار برای پاش و انتی بیوتیک به مدت یک هفته
    سیب و خرما و برنج میخوره
    هفته ای دوبار قفسش هم میشوریم
    به سوالات دقت کنید لطفا. عرض کردم عکس از پای بلبلتون بزارید. چه مدت استفاده کردید و ایا هنوز ادامه داره؟ اسم انتی بیوتیک رو میدونید؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    23857
    سلام ببخشید من تقریبا دو ساله یه بلبل دارم پر جنبو جوشو شیطونه و توی طول روز ازاده حدود سه هفته پیش پای چپشو بالا میگرف ک گفتیم مچشه و براش چربش میکردیم ولی بعد متوجه شدیم قسمت بالایی پاش ورم کرده و حالت عفونت داره بردیمش دامپزشکی پماد تتراسایکلین داد ومولتی ویتامین و یه پودر برای شپشک ولی خوب نشد و بزرگتر شدو ورم کرد دوباره بردیمش ک خون و عفونتو فشار داد و تقریبا خشک شد و گف برنامه غذاییشو تغییر بدیم و دون پارس بدیم بش ولی تاثیری نداشت و الان پای راستشم داره همونطور میشه چند روز پیشم یه تیکه ازشو کند و کلی خونریزی کرد کلن دیگه واینمیسه فقط میشینه نمیدونم چیکارش کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم زود جواب بدید خیلی درد داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.amiri نمایش پست ها
    سلام ببخشید من تقریبا دو ساله یه بلبل دارم پر جنبو جوشو شیطونه و توی طول روز ازاده حدود سه هفته پیش پای چپشو بالا میگرف ک گفتیم مچشه و براش چربش میکردیم ولی بعد متوجه شدیم قسمت بالایی پاش ورم کرده و حالت عفونت داره بردیمش دامپزشکی پماد تتراسایکلین داد ومولتی ویتامین و یه پودر برای شپشک ولی خوب نشد و بزرگتر شدو ورم کرد دوباره بردیمش ک خون و عفونتو فشار داد و تقریبا خشک شد و گف برنامه غذاییشو تغییر بدیم و دون پارس بدیم بش ولی تاثیری نداشت و الان پای راستشم داره همونطور میشه چند روز پیشم یه تیکه ازشو کند و کلی خونریزی کرد کلن دیگه واینمیسه فقط میشینه نمیدونم چیکارش کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم زود جواب بدید خیلی درد داره
    سلام . سن بلبلتون و تغذيه قبل از دان پارس رو بفرماييد . عكس از پاهاش بزاريد . جاهاي ديگه بدنش مثل داخل يا كناره هاي دهان ، جوش ، عفونت ، زخم ، جرب زردرنگ ديده ميشه ؟ صوتش متوقف نشده؟
    شايد آبله باشه . تشخيص دكتر ، با توجه به عفونتي كه ديدن چي بود ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    24416
    سلام من یک بلبل خرما دارم که 6 سالشه یه مدتی بود همش کاغذ و دستمالو این چیزا جمع میکرد بعد یه چند روز دیدم که یه تخم گذاشته میخواستم ببینم مشکلی که براش پیش نیومده

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)