صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 61
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما-ماهی گلی
    شماره عضویت
    19426
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    تغذیه مناسب داشته باشه
    طبیعی هست
    فکر میکنم تغذیش مناسب هست چون از زمانی که اومد پیش من یهو خیلی سریع جون گرفت و بزرگ شد هم از میوه جات میدم بهش هم سبزیجات و هم دون پارس و ارد نخودچی و برنج کته کلا تنوع داره غذاهاش پاشم معمولا وقتی سیر میشه میده بالا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    21966
    سلام من بلبلی یک هفته پیش پیش مشکل پیدا کرد دکتر بردمش گفت پاش از جا دراومده و باید یه هفته ای بیندیشم یک هفته سر و بعد از یک هفته که پاشو باز کردم پاشو زمین نمیذاشتو فقط با یه پا راه میرفت یه ساعتی گذشت و رسوم و رو زمین نشسته و وقتی بلندش کردم دیدم هردوتا پاش بی حسه و خودشو زمین میکنه همه جای بدنش حس داره سر زدن دم ولی به کل پاداش بی حسه
    بنظرتون مشکل چیه?
    خواهش میکنم زود جواب بدین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjamin نمایش پست ها
    سلام من بلبلی یک هفته پیش پیش مشکل پیدا کرد دکتر بردمش گفت پاش از جا دراومده و باید یه هفته ای بیندیشم یک هفته سر و بعد از یک هفته که پاشو باز کردم پاشو زمین نمیذاشتو فقط با یه پا راه میرفت یه ساعتی گذشت و رسوم و رو زمین نشسته و وقتی بلندش کردم دیدم هردوتا پاش بی حسه و خودشو زمین میکنه همه جای بدنش حس داره سر زدن دم ولی به کل پاداش بی حسه
    بنظرتون مشکل چیه?
    خواهش میکنم زود جواب بدین
    سلام ، پاش از جا دراومده يعني چي؟ از ران جدا شده بود يا شكستگي ساق داشته ؟ ميتونيد چند لحظه اي از راه رفتنشو فيلم بزاريد؟

اموزش قرار دادن فيلم https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13138

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    22219
    سلام. ی بلبل خرما دارم سه هفته ش هستش
    دیروز یک پاش در حین پرپاز مشکل پیدا کرده. والان درست غذا نمیخوره. ودیکه جنب وجوش نداره. چه درمانی پیشنهاد میدید برای پاش. وایا دکتر در اهواز میشناسید. ببرمش
    تشکر وسپاس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.mashali نمایش پست ها
    سلام. ی بلبل خرما دارم سه هفته ش هستش
    دیروز یک پاش در حین پرپاز مشکل پیدا کرده. والان درست غذا نمیخوره. ودیکه جنب وجوش نداره. چه درمانی پیشنهاد میدید برای پاش. وایا دکتر در اهواز میشناسید. ببرمش
    تشکر وسپاس
    سلام

ادرسها رو از نت گرفتم . متخصص طيور نيستن . ميتونيد بيمارستان يا دانشكده دامپزشكي اهواز هم مراجعه كنيد

كلينيك ابرش:
    آدرس: زیتون کارمندی فلکه سنگر، کلینیک دامپزشکی ابرش ، دکتر رونق، دکتر کمالی. همه روزه صبح ۱۳-۱۰ و عصر۲۲-۱۷
    شماره تماس: ۳۴۴۳۰۵۵۲، ۰۹۳۹۷۷۲۴۱۰۷

كلينيك پرشين :

آدرس: خوزستان - اهواز - کیان آباد خ 23 غربی ّپلاک 60
    کدپستی: 6155758451
    تلفن: 06133372612 / 09166002355

دانشگاه شهید چمران، دانشکده دامپزشکی ، تماس بگيريد سوال كنيد .

تلفن: 19-33330011-061- داخلی 4058

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    22219
    سلام وقت بخیر من قبلا درمورد مشکل پای بلبل خرمایی سه هفته ای.که داشتم صحبت کردم الان دوماهش هستش. حدود. سه هفته است که پاش در قسمت زانو.متورم وبنفش شد که با دارو.خوب شد اما دیگه پنجه هاش باز نمیکنه وهمه ش رو یک پا میپره یا راه میره. خیلی کم پرواز میکنه اشتهاش هنوز خوبه اما دم یه سری اول در اورد ریخت الان دم انتهایی نداره اما بدنش که پر کم داشت الان کاملا از پر. پر شده
    میخاستم بدونم دم در میاره؟ چه کار که پنجه باز بشه وبه داخل جمعش نکنه؟
    خیلی حیلی ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام وقت بخیر من قبلا درمورد مشکل پای بلبل خرمایی سه هفته ای.که داشتم صحبت کردم الان دوماهش هستش. حدود. سه هفته است که پاش در قسمت زانو.متورم وبنفش شد که با دارو.خوب شد اما دیگه پنجه هاش باز نمیکنه وهمه ش رو یک پا میپره یا راه میره. خیلی کم پرواز میکنه اشتهاش هنوز خوبه اما دم یه سری اول در اورد ریخت الان دم انتهایی نداره اما بدنش که پر کم داشت الان کاملا از پر. پر شده
    میخاستم بدونم دم در میاره؟ چه کار که پنجه باز بشه وبه داخل جمعش نکنه؟
    خیلی حیلی ممنون
    سلام. علتش باید مشخص بشه. بی دلیل که نیست. مراجعه نکردید به ادرسهایی که نوشتم؟
    اگر ریشه پرهای دم ، سست نشده باشه ، یا با مشکلات دیگه مثل مسدود شدن روزنه های پوست توسط چربی یا باکتریها ، ترشح بیش از حد غده پرین ، افزایش هورمون استروژن ....... روبرو نباشه ، رشد میکنه ولی دیرتر.

اگر قادر به حرکت انگشتانش هست یعنی به طور کامل فلج نشده ، مثل فیزیوتراپ عمل کنید. 2_3 بار ، روزانه انگشتان رو با روغن زیتون گرم شده چرب کنید و ماساژ و اهسته نرمش بدید و مرتب با حوله گرم کمپرس کنید که اینکار برای جثه کوچکش خیلی مشکله. بنابراین به همان روغن گرم اکتفا و ران هم چرب کنید .
    یکروز درمیان موقع خواب هم ، روی انگشتان و ران به اندازه نصف عدس پماد پیروکسیکام بزنید. تا 5 روز . مراقب باشید زیاد نباشه ، پوست ران نازک و حساسه. ملتهب میشه.
    و اینکه حتما مراجعه به دامپزشک رو در اولویت قرار بدید چون هنوز مشکلی اصلی پابرجاست که باید ریشه یابی بشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    22219
    سلام وققتون بخیر وسپاس برای وقتی که برای ما میزارید
    به ادرسهایی که فرمودید مراجعه کردیم یه پماد داد ویه انتی بیوتیک که روزی یه بار تو ابش میریختیم
    تورم زانو.کامل خوب شده اما پنجه رو رو به داخل جمع میکنه. ووقتی بهش دست میزنم مشخصه که درد نداره گویا میترسه رو.پاش راه بره
    چشم دوباره مراجعه میکنیم
    حتما نکاتی که فرمودید انجام میشه
    تشششششکککر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    22219
    سلام شما اهواز تشریف. دارید ؟ من یه جوجه بلبل میخام اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام شما اهواز تشریف. دارید ؟ من یه جوجه بلبل میخام اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام ، خير اهواز نيستم . در چه مورد راهنمايي لازم داريد ؟

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)