صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 413
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    وای شما الان١٨عدد ماهی وکلی ریف دارید! خیلی زیاد هستند حتما مواظب پارامترها ومرگ ومیر باشید ,

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام ، من حدود 4ماهه که آکواریومه جدیدم رو راه اندازی کردم ، و الان فقط 7 عدد ماهی در سایزهایه کوچیک دارم و تعدادی مرجان و شقایق ، البته در اثر یک اشتباه کوچیک 3عدد از بهترین ماهیامو از دست دادم ، فقط یک اشتباه که برطرفش کردم ، حجمه آک و سامپ و رف حدود 350 لیتر هستش ، من در حدود یک ماه تمام سعی کردم و با راههایه مختلف شرایط آبرو به حد نرمال رسوندم ، و الان با شنیدنه 18 عدد ماهی در تنگه شما کمی جا خوردم ، البته نگهداریه بیشتر ازین تعداد هم میسر میشه در صورتی که از بهترین لوازم و بهترین متدد بهره بگیرید ، ماهیه زیاد ، تغذیه زیاد در پی داره و همین یعنی بهم خوردنه شرایط و پارامترهایه آب . و نگهداریه ، این حجم ماهی و مرجان نیاز به رسیدگی اسولی و دقت فراوان میخاد ، امیدوارم دیگه خرید نکنید ، و تمامه سعی و تلاشتونو بکنیدتا ، این موجوداته زیبارو سلامت نگهداری کنید ، امیدوارم که هر چه زودتر آکواریومتون به یک ثبات برسه و هم شما و هم پویتان خوشحال بشن ،

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    دوست عزیز سلام
    آبی که واسه تانکت استفاده میکنی رو چک کردی شاید آب مشکل ساز شده؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    آبی که واسه تانکت استفاده میکنی رو چک کردی شاید آب مشکل ساز شده؟
    سلام
    آب شهر رو با نمک کورال پرو و پودر erase clقاطی می کنم و ۵-۶ ساعت بعد می ریزم توی سامپ.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام
    آب شهر رو با نمک کورال پرو و پودر erase clقاطی می کنم و ۵-۶ ساعت بعد می ریزم توی سامپ.

سلام ، من متوجه نمیشم آب شهر چیه؟ مگه شما دستگاه آر او. Roنگرفتید ؟ آبه تهرانرو من چندین بار تست کردم و در بهترین شرایط و مناطقه بالا نیتراته کمتر از 100 و تیدی اسه کمتر از 300 پیدا نکردم ، امیدوارم که من بد متوجه شده باشم و منظور شما آبه شهر نباشه و مستقیم این آبرو به آکواریوم اضافه نکرده باشید ، چون تو این چند وقت که من اطلاع دارم شرایط آب تهران بدتر شده ، و اگه این آب استفاده بشه در آک فاجعه هستش ،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام ، من متوجه نمیشم آب شهر چیه؟ مگه شما دستگاه آر او. Roنگرفتید ؟ آبه تهرانرو من چندین بار تست کردم و در بهترین شرایط و مناطقه بالا نیتراته کمتر از 100 و تیدی اسه کمتر از 300 پیدا نکردم ، امیدوارم که من بد متوجه شده باشم و منظور شما آبه شهر نباشه و مستقیم این آبرو به آکواریوم اضافه نکرده باشید ، چون تو این چند وقت که من اطلاع دارم شرایط آب تهران بدتر شده ، و اگه این آب استفاده بشه در آک فاجعه هستش ،
    سلام یونس جان
    خب متأسفانه باید بگم که درسته، ندارم ، قرار بود این ماه بخرم اما خونه رو گذاشتم برا فروش ، نصبش فکر نکنم فایده کنه، چون خودمم بلد نیستم جابجاش کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام یونس جانخب متأسفانه باید بگم که درسته، ندارم ، قرار بود این ماه بخرم اما خونه رو گذاشتم برا فروش ، نصبش فکر نکنم فایده کنه، چون خودمم بلد نیستم جابجاش کنمSent from my Nexus 5 using Tapatalk
    خوب داداش شما ، با این آبی که به آکواریوم اضافه میکنی پدر هر چی ماهی و ریفه در میاری ، 18 تا ماهی چندتا ریف و یه کمی بی تجربگی ، و آبه تهران که کلا آبه چاه هستش ،من موندم تا حالا چطور آکواریومتون سالم مونده ،الان شما باید یه آکواریوم پر دیاتوم ،جلبک مویی ، کلی تلفات ، و کلی دردسر داشته باشی ، شما تا این آبرو درست نکتی و دستگاه آر او هم نصب نکنی سیفون خودش بدترین چیز هستش ، شما با این آب سیفون نزنی خیلی خیلی بهتر هستش ،و میشه همون آبیرو که در آکواریوم موجود هستشرو با توسط مدیاهایه فراوان و روشهایه مختلف و املاح به شرایط نرمال رسوندش ،پس نتیجه علمی و فرهنگی که میشه گرفت اینه که ،هیچ راهی نیست بجز اینکه دستگاه آر او نصب کنید . و این مطلبرو هم باید تذکر بدم که ، شما سعی کنید همه رسیدگی و کارهایه مرتبط به آکواریومتونو خودتون انجام بدید ، با این کارتون راحتر میتونید مشکلاتتونو بر طرف کنید ، برخی دوستان فروشنده تشریف بیارن یه پولی میگیرن و مشکل بازم پابرجاست چون ، چون شما بازم شرایطرو بهم میزنید ، امیدوارم شرایط هر چه زودتر. بهبود پیدا کنه ، موفق باشی ،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    خوب داداش شما ، با این آبی که به آکواریوم اضافه میکنی پدر هر چی ماهی و ریفه در میاری ، 18 تا ماهی چندتا ریف و یه کمی بی تجربگی ، و آبه تهران که کلا آبه چاه هستش ،من موندم تا حالا چطور آکواریومتون سالم مونده ،الان شما باید یه آکواریوم پر دیاتوم ،جلبک مویی ، کلی تلفات ، و کلی دردسر داشته باشی ، شما تا این آبرو درست نکتی و دستگاه آر او هم نصب نکنی سیفون خودش بدترین چیز هستش ، شما با این آب سیفون نزنی خیلی خیلی بهتر هستش ،و میشه همون آبیرو که در آکواریوم موجود هستشرو با توسط مدیاهایه فراوان و روشهایه مختلف و املاح به شرایط نرمال رسوندش ،پس نتیجه علمی و فرهنگی که میشه گرفت اینه که ،هیچ راهی نیست بجز اینکه دستگاه آر او نصب کنید . و این مطلبرو هم باید تذکر بدم که ، شما سعی کنید همه رسیدگی و کارهایه مرتبط به آکواریومتونو خودتون انجام بدید ، با این کارتون راحتر میتونید مشکلاتتونو بر طرف کنید ، برخی دوستان فروشنده تشریف بیارن یه پولی میگیرن و مشکل بازم پابرجاست چون ، چون شما بازم شرایطرو بهم میزنید ، امیدوارم شرایط هر چه زودتر. بهبود پیدا کنه ، موفق باشی ،
    چشم آقا یونس
    ان شاءالله تا آخر ماه می خرم
    ممنون از کمکت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    خب حالا که برای نصب مشکل دارید چرا اب تصفیه نمیخرید؟؟؟البته بگید که برای اکواریوم میخواید چون چند نوع اب برای فروش دارن بگید تی دی اس پایین باشه، بهتر از اب شهری هست ...

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط مانی 039 نمایش پست ها
    خب حالا که برای نصب مشکل دارید چرا اب تصفیه نمیخرید؟؟؟البته بگید که برای اکواریوم میخواید چون چند نوع اب برای فروش دارن بگید تی دی اس پایین باشه، بهتر از اب شهری هست ...

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
    خریدم قبلاً
    لیتری ۱۰۰۰ تومن هست و حداقل یه ۴۰ لیتری می خوام که ماشین هم ندارم، تصادف شدید کردم، حمل و نقلش برام خیلی سخته

صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)