صفحه 14 از 42 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 413
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    شکر خدا با PH مشکلی ندارم و این نیتریت و نیترات هم دارن درست می شنفهمیدن بار جدید ریف و ماهی رسیده، دارن خوب می شن برم بخرمSent from my Nexus 5 using Tapatalk
    دوست عزیز نیتریت شما که همیشه صفر بوده ومشکلی نداشته,نمیخوام دخالت کنم ولی پشت سرهم اینقدر مرجان وشقایق نگیرید بزارید یه ماهی کیفت اب را بتونید خوب نگه دارید بعدش بگیرید این بارها همیشه هست من دوجا ماهی میارم هر هفته پیام میفرستند بار جدید.بازهم خودتون میدونید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز نیتریت شما که همیشه صفر بوده ومشکلی نداشته,نمیخوام دخالت کنم ولی پشت سرهم اینقدر مرجان وشقایق نگیرید بزارید یه ماهی کیفت اب را بتونید خوب نگه دارید بعدش بگیرید این بارها همیشه هست من دوجا ماهی میارم هر هفته پیام میفرستند بار جدید.بازهم خودتون میدونید.
    باشه
    چشم
    خودمم احساس می کنم یه چیزی توی تانک روبراه نیست، رنگ شقایق صبا عوض شده و یه مرحان موکتیم ۲-۳ پلیپش خشک شدن طی این دو سه روزه
    تا ثابت نشه فعلا کاری نمی کنم.
    ولی خدایی خیلی وسوسه انگیزن

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    من سه تا شقایق دارم که اینا برا خودشون راه می رن توی تانک، چی کارشون کنم ثابت بمونن و هی جا عوض نکنن
    البته دوتای اونا تقریباً ثابت شدن و خیلی جابجا نمی شن اما یکیشون کلاً در حاله سفر هست، امشب دیگه پیداشم نکردم، لای صخره هاست...

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    من سه تا شقایق دارم که اینا برا خودشون راه می رن توی تانک، چی کارشون کنم ثابت بمونن و هی جا عوض نکننالبته دوتای اونا تقریباً ثابت شدن و خیلی جابجا نمی شن اما یکیشون کلاً در حاله سفر هست، امشب دیگه پیداشم نکردم، لای صخره هاست...Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    دوست عزیز اگه شقایقهات حرکت میکنند پس مشکلی داره اکت یا موجسازقدرت لازم را نداره باید گردش اب دراک ٢٠تا٣٠برابر حجم اک باشه ویا اینکه نورتون مشکل داشته باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه شقایقهات حرکت میکنند پس مشکلی داره اکت یا موجسازقدرت لازم را نداره باید گردش اب دراک ٢٠تا٣٠برابر حجم اک باشه ویا اینکه نورتون مشکل داشته باشه
    والا
    دوتاشون ثابت شدن و ایستادن و یکیشون راه افتاده فعلاً که رفته یه جا که کلا نه نور هست نه جریان!!!
    از امروز البته
    برای نور یه اس ال دی ۲۰هزار کلوین دارم و یه مهتابی مخصوص ریف هم گرفتم ، ۱۴۰۰۰ کلوینه، باید مهتابی نصب کنم فقط.
    جریان هم نمی دونم البته اگه یه زانویی سر ورودی آب بزنم با جریان موج ساز هماهنگ می شه و قدرت رو بیشتر می کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    والا
    دوتاشون ثابت شدن و ایستادن و یکیشون راه افتاده فعلاً که رفته یه جا که کلا نه نور هست نه جریان!!!
    از امروز البته
    برای نور یه اس ال دی ۲۰هزار کلوین دارم و یه مهتابی مخصوص ریف هم گرفتم ، ۱۴۰۰۰ کلوینه، باید مهتابی نصب کنم فقط.
    جریان هم نمی دونم البته اگه یه زانویی سر ورودی آب بزنم با جریان موج ساز هماهنگ می شه و قدرت رو بیشتر می کنه

طبق تجربه شخصی خودم شقایق صبا خیلی خیلی حساسه و به کوچک ترین تغییر به پارامتر های اب مخصوصا شوری . دما .kh .ph ید .سریع واکنش نشون میده این حرکت کردنش هم به همین دلیله
    بهترین کار اینه مشکلش رو پیدا کنید و به هیچ عنوان فعلا بهش دست نزنید تا ببینید چی میشه اگه بهش دست بزنید یا بخواید جابجاش کنید بهش شوک وارد خواهد شد و این وضع شو بد تر میکنه و در نهایت میمیره
    من مرگ یکی شون رو داشتم
    دوست عزیز منم دست پام شل میشه وقتی میرم نواب ولی چند وقته افتادم به فکر تکمیل لوازم تجهیزات و کمبود ها جای خریدن ریف و ماهی
    اینجوری بهتره
    ویرایش توسط wow2005dlta : 18th November 2014 در ساعت 01:51 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    طبق تجربه شخصی خودم شقایق صبا خیلی خیلی حساسه و به کوچک ترین تغییر به پارامتر های اب مخصوصا شوری . دما .kh .ph ید .سریع واکنش نشون میده این حرکت کردنش هم به همین دلیله
    بهترین کار اینه مشکلش رو پیدا کنید و به هیچ عنوان فعلا بهش دست نزنید تا ببینید چی میشه اگه بهش دست بزنید یا بخواید جابجاش کنید بهش شوک وارد خواهد شد و این وضع شو بد تر میکنه
    دوست عزیز منم دست پام شل میشه وقتی میرم نواب ولی چند وقته افتادم به فکر تکمیل لوازم تجهیزات و کمبود ها جای خریدن ریف و ماهی
    اینجوری بهتره
    [emoji1] نوابه دیگه...
    اما فعلاً بسه،نمی خرم
    و اینکه شقایق صبا ثابت شده اما احساس می کنم حالش خوب نیست، یه کنی ریشه هاش لاغر شدن در صورتی آب تانک داره رو‌به اثبات و مناسب شدن می ره. یکی دیگه هم دارم که اسمش رو نمی دونم، پایه قرمز داره و ریشه های سرش فسفریه، اونم رفته افقی چسبیده به یه سنگ و تکون نمی خوره دیگه
    اما یکی هست کوچیکه ، عین مرجان حبابی بلد می کنه اما سر حبابهاش قرمزه و بدنه خاکی رنگ داره، اون خیلی داره وول می زنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    شما الانشم ریف زیاد داری
    از شقایق هات عکس بزار تا بهتر بشه راهنمایی کرد
    در مورد شقایق ها یه چیز یادت نره
    شقایقی که غذا بخوره ینی مثلا بهش میگو بدی با شاخه هاش میگو رو بگیره و بزاره تو دهنش بخوره ینی سلامته
    از این راه میتونی از سلامت شقایق هات مطمعن بشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام ، دوسته عزیز ، من آکواریومتو دیدم ، شما سعی کن از این به بعد چیزی اضافه نکنی و بیشتر سعی کنی این موجوداته زیبارو سالم نگهداری کنی و شرایطرو واسشون بهتر و بهتر کنی ، چون با کوچکترین اشتباهی که اصلا بنظرتون نمیادش سیستمتون بهم میریزه و تا شما دلیلشو پیدا کنی کلی تلفات میدید . من خودم ساله 87 آبشور داشتم تا چند سال ولی با اطلاعاته ناقص و یک سیستمه ناقص و با کوچکترین اشتباهم همه چی بهم میخورد و دسته آخر جمش کردم و الان یکسال میشه که داشتم اطلاعات جمع میکردم و از عید 93 شروع کردم به ساختنه آک جدیدم . الان 3ماهه که آک جدیدم شروع به کار کرده در این مدت با وجود این همه مراعات بازم یه اشتباه کوچیک که دوستان هم بهم تذکر ندادن دوتا ماهی تلفات دادم و حدود یک ماه طول کشید تا شرایط درست بشه . آکواریومه آبشور وسوسه انگیز هستش و دوست داری هر چی دیدی بخریش ولی این درست نیستش ، من الان یاد گرفتم که به حرفه فروشندگان اصلا اعتنا نکنم و با فکره خوپم پیش برم ، هفته گذشته یکی از فروشگاهها بار آورده بودش و من قصد داشتم دوتا میگو یک شقایقه بابل یک مرجانه بابل یک ماندارین و چندتا پولیپ و یک قارچه جنیت بخرم که فروشنده تحریکم میکردش. ، ولی خودمو قانع کردم که اول شرایط و سباته آکواریوم و بعد خرید ریف و ماهی ، این اولین قدم در موفقیت و لذت بردن از آکواریومه آبشور هستش ، ببخش سرتونو درد آوردم . آخه دوست ندارم ناراحتی دوستامو ببینم در امه از دست دادنه ماهی و ریفاشون. . بازم برات موفقیت آرزومندم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام ، دوسته عزیز ، من آکواریومتو دیدم ، شما سعی کن از این به بعد چیزی اضافه نکنی و بیشتر سعی کنی این موجوداته زیبارو سالم نگهداری کنی و شرایطرو واسشون بهتر و بهتر کنی ، چون با کوچکترین اشتباهی که اصلا بنظرتون نمیادش سیستمتون بهم میریزه و تا شما دلیلشو پیدا کنی کلی تلفات میدید . من خودم ساله 87 آبشور داشتم تا چند سال ولی با اطلاعاته ناقص و یک سیستمه ناقص و با کوچکترین اشتباهم همه چی بهم میخورد و دسته آخر جمش کردم و الان یکسال میشه که داشتم اطلاعات جمع میکردم و از عید 93 شروع کردم به ساختنه آک جدیدم . الان 3ماهه که آک جدیدم شروع به کار کرده در این مدت با وجود این همه مراعات بازم یه اشتباه کوچیک که دوستان هم بهم تذکر ندادن دوتا ماهی تلفات دادم و حدود یک ماه طول کشید تا شرایط درست بشه . آکواریومه آبشور وسوسه انگیز هستش و دوست داری هر چی دیدی بخریش ولی این درست نیستش ، من الان یاد گرفتم که به حرفه فروشندگان اصلا اعتنا نکنم و با فکره خوپم پیش برم ، هفته گذشته یکی از فروشگاهها بار آورده بودش و من قصد داشتم دوتا میگو یک شقایقه بابل یک مرجانه بابل یک ماندارین و چندتا پولیپ و یک قارچه جنیت بخرم که فروشنده تحریکم میکردش. ، ولی خودمو قانع کردم که اول شرایط و سباته آکواریوم و بعد خرید ریف و ماهی ، این اولین قدم در موفقیت و لذت بردن از آکواریومه آبشور هستش ، ببخش سرتونو درد آوردم . آخه دوست ندارم ناراحتی دوستامو ببینم در امه از دست دادنه ماهی و ریفاشون. . بازم برات موفقیت آرزومندم .
    شما الانشم ریف زیاد داری
    از شقایق هات عکس بزار تا بهتر بشه راهنمایی کرد
    در مورد شقایق ها یه چیز یادت نره
    شقایقی که غذا بخوره ینی مثلا بهش میگو بدی با شاخه هاش میگو رو بگیره و بزاره تو دهنش بخوره ینی سلامته
    از این راه میتونی از سلامت شقایق هات مطمعن بشی
    بهترین کار اینه مشکلش رو پیدا کنید و به هیچ عنوان فعلا بهش دست نزنید تا ببینید چی میشه اگه بهش دست بزنید یا بخواید جابجاش کنید بهش شوک وارد خواهد شد و این وضع شو بد تر میکنه و در نهایت میمیره
    من مرگ یکی شون رو داشتم
    اینجوری بهتره
    سلام به همه دوستان
    چشم
    ممنون از تذکرها و راهنماییهاتون، من دیگه فعلاً قید خرید رو می زنم و دیگه چیزی اضافه نمی کنم.
    می دونم، مردن این بی گناهها خیلی دردناکه.
    چندتایی کار هست که باید انجام بدم و شرایط تانک رو ثابت تر کنم، خرید می ره برای حدود دو ماهه دیگه ان شاءالله ، اما خدایی سخته، بری نواب و هیچی نخری. [emoji12]

ویرایش توسط Drax777 : 18th November 2014 در ساعت 09:19 AM

صفحه 14 از 42 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)