نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور
    شماره عضویت
    16758

کوری ماهی فلاور

سلام لطفا کمک کنید ماهی من نمی تونه غذایی که بهش می دم ببینه و پیدا کنه حالش خوبه فقط بیناییش خیلی ضعیف شده چشماش به نظر مشکل قابل دیدن نداره حتی حرکت دست روی شیشه آکواریوم هم تشخیص نمی ده خیلی نگرانشم کمکم کنید قبلا خیلی فرز بود غذارو ننداخته رو هوا می گرفت ولی حالا همش دنبالش می گرده ممنونم.

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhm6462 نمایش پست ها
    سلام لطفا کمک کنید ماهی من نمی تونه غذایی که بهش می دم ببینه و پیدا کنه حالش خوبه فقط بیناییش خیلی ضعیف شده چشماش به نظر مشکل قابل دیدن نداره حتی حرکت دست روی شیشه آکواریوم هم تشخیص نمی ده خیلی نگرانشم کمکم کنید قبلا خیلی فرز بود غذارو ننداخته رو هوا می گرفت ولی حالا همش دنبالش می گرده ممنونم.
    درود و عرض خوش آمد گویی به شما. من در یک مقاله خونده بودم که بهتره همیشه غذا رو در یک محل مشخص بریزید تا ماهی همیشه برای خوردن غذا به اون محل بره. ضمن اینکه بهتره همیشه یا غذای زیر آبی براش تهیه کنید یا غذاهای رو آبی. اینطوری برای پیدا کردن غذا دچار سردرگمی نمیشه. وقتی غذا رو داخل آب ریختید با انگشتتون روی سطح آب ارتعاش ایجاد کنید تا متوجه بشه چیزی روی سطح آب در حال تکان خوردنه. انگار که حشره ای در داخل آب افتاده و دست و پا میزنه.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Discjockey : 2nd November 2014 در ساعت 08:06 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)