نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776

شکایت از فروشنده دیسکس (kenzo)

سلام به همه ی دوستان عزیز

چنروز پیش توی بازارچه آقای کنزو kenzo چنتا ماهی دیسکس برا فروش گذاشته بودن طبق گفته ی خودشون سایزها 5 و بالاتر بودن
    من ماهی هارو ازشون خریدم و قبل از ارسال بهشون گفتم یه آمار از ترمینال بگیرن که خیالمون از ارسال راحت باشه ایشون زحمت کشیدن و پرسیدن و طبق قرار قرار شد ساعت 7 شب بدن به اتوبوس
    روز قبل از ارسال ایشون گفتن خودشون میرن کرج و از اونجا ارسال میکنند من نگران اکسیژن ماهی ها بودم که گفتن موقع تحویل به اتوبوس مجدد اکسیژن میزنن . بهشون گفتم از کرج صبح هم ماشین به سمت ما هست همون صبح بده اتوبوس که ماهیا اذیت نشن
    صبح که پیگیری کردم گفتن ارسال کردم خبر میدم بهتون . طرف بدظهر بود که خبر دادن با پیک فرستادن ترمینال تهران تا بارنامه کنه . همون موقع بهشون گفتم باربری خوب نیست گفت مشکلی پیش نمیاد در نهایت یه شماره به من دادن به عنوان شماره راننده که وقتی زنگ زدم بهشون گفت من انباردارم و بارتون 10 شب ارسال میشه صب برو باربری تحویل بگیر . من 5 صب باربری بودم با کلی التماس قبول کردن قبل از ساعت اداری بهم بار تحویل بدن وقتی دنبال بسته گشتن گفتن تهران اشتباه بارتون فرستاده یزد و اینجا نیست شماره راننده رو گرفتم و تماس گرفتم گفت میفرستم همونجا باش خاستم خودم برم ازش تحویل بگیرم گفت من فقط به باربری تحویل میدم و این جز قوانین باربریه
    خلاصه تا 9:30 صب منتظر شدم تا بار برسه
    وقتی رسیدم و خالی کردم دوتاشون بعد از چند ساعت مردن و یکی هم که بدنش ضخم شده بود بعد از یک هفته درمان خلاصه مرد
    همون موقعی که خالی کردم داخل تانک بهشون پیام دادم که ظاهرا سایزا اونی نیست که شما گفتین ایشون گفتن نه دقیقا همون سایزن
    چون ماهیا خیلی داغون شده بودن و توی دارو بودن من دیگه اذیتشون نکردم و سایز نگرفتم تا اینکه دوره درمانشون تمام شد و سایزشون کردم هیچ کدوم اون سایزی نیستن که ایشون گفتن
    قبل از ارسال من دقیقا ازشون پرسیدم که سایزی که شما اعلام کردین بر چه اساسی هست
    ایشون گفتن که بر اساس استاندارد مالزی یعنی سایز بدن بدون احتساب دم
    چنتا عکس از سایز ماهی ها براتون می فرستم

الان نحوه ی ارسال و مرگ 3 تا از ماهی ها که به دلیل ارسال نامناسب بود دیگه مهم نیست
    من به ایشون گفتم که چون سایزا چیزی نیست که شما گفتین طبق این سایزا شما باید یه مبلغی رو برگردونید بعد از کلی حرف ایشون میگن دقیقا عین همون ماهیهایی که کشتی (از نظر سایز و رنگ و گرید ) بخر با ماهی هایی که موندن برام بفرست تا کل پول برات برگردونم در غیر اینصورت شرمندتم و ...
    حالا شما قضاوت کنین این ماهیا با این سایزا 1450000 ت میرزن ؟
    آیا من باید برم ماهی عین همونارو بخرم تا خسارتم جبران بشه ؟
    ....
    خیلی ریز ماجرا رو تعریف کردم و از جناب kenzo هم میخوام تو این تاپیک پاسخگو باشن
    گفتن این ماجرا بیشتر جنبه ی اطلاع رسانی برای دوستان بود تا دقت بیشتری در خرید اینترنتی بکنن و از هر کسی خرید نکنن اول مطمن بشن بعد خرید کنن
    در مورد ماهی هم عکس سایز کردن ماهی رو حتما ببینن
    با تشکر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    کســـــی وارد بحث نشه لطفا .. فقط خریدار ( gloster ) ، فروشنده (kenzo ) و مدیر ارشد بخش دیسکس میتونن تو این تاپیک پست بدن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    5755
    سلام به آقای کمالی عزیز و دیگر دوستان

در مورد اینکه میگفتد چرا ماهی ها رو تحویل اتوبوس ندادم باید بگم طبق گفته خودتون که راننده اتوبوس به شما گفته من فقط به باربری تحویل میدم و این جز قوانین باربریه دقیقا معکوس همینو به من گفتن که فقط از باربری تحویل میگیرن.
    درمورد نحوه ارسال چون از قزوین برای اردکان ماشین نبود با ترمینال کرج هماهنگ کردم و گفتن که ساعت 7 به اردکان ماشین هست ، که آقای کمالی گفتن صبح هم از کرج به اردکان ماشین هست من دوباره با ترمینال کرج تماس گرفتم و پرسیدم که آیا صبح هم ماشین هست یا نه که گفتن نه... رو همین حساب با ترمینال تهران هماهنگ کردم که گفتن تقریبا هر یک ساعت به سمت استان یزد ماشین هست.
    با وجود اینکه هیچ کاری تو تهران نداشتم ماهی ها رو به خاطر آقای کمالی بردم که از تهران بفرستم. تو نواب مغازه یکی از دوستان اکسیژن بسته ها رو تازه کردم و دادم پیک که ببره سمت ترمینال و به پیک گفتم که شماره راننده رو بگیره. وقتی رسید ارسال دستم رسید یه شماره همراه داخلش بود به خاطر همین اول واقعا فکر میکردم شماره راننده هستش تا اینکه آقای کمالی گفتن شماره انباره!
    آقای کمالی تا اینجا که اشتباهی از من سر نزده؟
    صبح بعد از آقای کمالی جویای تحویل شدم که توضیح به این صورت بود بار به اشتباه کارگر باربری به یزد فرستاده شده خلاصه بعد هماهنگی هایی که آقای کمالی با راننده داشتن بار دست آقای کمالی رسیده. اولش گفتم خب اشتباه دیگه پیش میاد شاید کارگر باربری حواسش نبوده (تا اینجا فکر نمیکردم برای ماهی ها مشکلی پیش اومده باشه). در مورد ماهی ها پرسیدم که آقای کمالی گفتن من خالی کردم اومدم سر کار 3 تاشون حالی خوبی نداشتن (گفتم خب طبیعیه بالاخره تو راه بودن استرس راه و خستگی و...)، بعد دو سه ساعت آقای کمالی عزیز گفتن که یکی از دیسکس ها مرد ، با باربری تهران تماس گرفتم که ببینم چرا بار اشتباهی برای یزد فرستاده شده و موجب تلفات شده آقایی که پشت تلفن بودن دقیقا این جمله رو بهم گفتن بستتون با اولین اتوبوسی که سمت استان یزد بوده فرستاده شده و شماره راننده به گیرنده بسته دادیم باید با راننده هماهنگ میکرد و تو اردکان تحویل میگرفتن و چون تو اردکان کسی دنبال بسته نیومده اتوبوس برده یزد. (حتی بهم گفت که احتمالا گیرنده خواب مونده نرفته بارو بگیره که رفته یزد)
    حقیقاً من اصلا روم نشد که به آقای کمالی بگم که شما نرفتید تو اردکان دنبال بار و فقط تو جواب اینکه آقای کمالی گفتن تو باربری کارگر اشتباه فرستاده من بهشون گفتم وقتی من به باربری زنگ زدم باربری چیزه دیگه ای گفت.
    آقای کمالی دوست گل من شمایی که میگید الان نحوه ی ارسال و مرگ 3 تا از
    ماهی ها که به دلیل ارسال نامناسب بود دیگه مهم نیست ، رو چه حسابی دارید این حرف رو میزنید؟
    شاید شما خوب آب به آب نکردید و دلایل دیگر ، اگه یادتون باشه خودتون گفتید خالی کردم و رفتیم سر کار ، شمایی که میبینید بار رسیده حال خوبی نداره یه کم براش وقت بزارید...
    تو نحوه ارسال من واقعا اعتقادم بر اینه که هیچ مشکلی نبوده (2 تا از دوستان که عضو سایت هستن از اول تا موقع ارسال ماهی ها شاهد نحوه بسته بندی و ارسال بودن اگه مدیریت و مسئولین اجازه بدن میگم که این دوستان هم بازگو کنن ). آقای کمالی عزیز شاید بیش از 100 مورد من برای دوستان بار فرستادم که فقط برای شما و یه مورد دیگه که اصلا مسافت به اندازه ای نبود (3 الی 4 ساعت) که مشکل در نحوه ارسال باشه و مصرف دز بالا دارو از طرف گیرنده باعث مرگ ماهی ها شد ، این اتفاق افتاده.

اما در مورد سایز ماهی ها
    اول اینکه اگه سایزها سایز مورد عهد نبوده باید همون اول میگفتید که دیسکس ها رو نمیخوایید نه بعد اینکه تلفات بدید و کار به اینجا بکشه و...
    دوم من این دیسکس ها رو (به جز بولداگ) حدود 3 ماه پیش از فروشنده x (به گفته مدیران اسم نمیبرم) که به گفته فروشنده فقط از فارم y مالزی بار میارن به اسم دیسکس 4 اینچی خریدم و حداقل 2 ماه و 15 روز پیش من بودن مطمئناً تو این مدت رشد کردن اما با عکس هایی که شما زحمت کشیدید کاملا گویای اینه که حق با شماست من هم بعد دیدن عکس ها حرف شما رو انکار نکردم.
    همونطور که شما دوست ندارید ضرری بهتون برسه بنده هم دوست ندارم ضرری بهم برسه ، شما فرمودید دیسکس مالزی سایز 4 قیمتش 73 تومن هستش! (اگه واقعا گلدن آلبینو سایز 4 مالزی با این گرید 73 تومن هست من خریدارم) رو همین حساب گفتم شما که این قیمتو رو دیسکس ها میزارید و با توجه به اینکه پایینتر از قیمتی که با شما به توافق رسیدم برای من مقدور نیست شما زحمت بکشید هم سایز و هم گرید دیسکس هایی که تلف شدن رو تهیه کنید و با باقی دیسکس ها برام بفرستید و هزینه ای که پرداخت کردید رو دریافت کنید.

و اما به اعتقاد من آقای کمالی شما انسان یک طرف بینی هستید مثلا این جمله شما که میگید:
    گفتن این ماجرا بیشتر جنبه ی اطلاع رسانی برای دوستان بود تا دقت بیشتری در خرید اینترنتی بکنن و از هر کسی خرید نکنن اول مطمن بشن بعد خرید کنن
    اول اینکه بهتر بود تو این جملتون ادب پیشه میکردید دوم اینکه اگه واقعا گفتن این ماجرا برای شما جنبه اطلاع رسانی داشت اولا منو با دوستتون که تو سایت سمتی دارن (به احترام آقای آژیده اسمشو نمیبرم) تهدید به زدن تاپیک نمیکردید و دوما مکرر تو وایبر بهم نمیگفتید که باید مبلغی رو بر گردونم. بازم میگم آقای کمالی من به هیچ عنوان نمیتونم بابت کالایی که تحویل دادم وجه هم بپردازم.

با این تفاصیر هر تصمیمی که آقای بابک وزیرپور عزیز و آقای بابک آژیده عزیز که یکی دو بار باهاشون برخورد داشتم و شناختی که ازشون دارم هر تصمیمی بگیرن بنده استقبال میکنم.

پوزش بابت زیاد شدن متن.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    ممنونم از پاسخ شما
    1- وقتی بسته ای بارنامه بشه فقط باید از مقصدی که بارنامه برای اونجاس تحویل گرفته بشه
    2- شماره ی شما مربوط به انبار دار بود و وقتی من بهش زنگ زدم گفت صبح ساعت 5 برو باربری میبد تحویل بگیر وقتی گفتم شماره ی راننده گفت شما برو از اونجا تحویل بگیر . من 5 صبح اونجا بودم حتی مسوول باربری گفت تحویل کالامون 8 صبحه برا چی اومدین اینجا
    3- من شماره ی راننده رو صبح از انباردار میبد گرفتم نه شب از شماره ای که شما دادین / وقتی هم زنگ زدم گفت بار میفرستم باربری به شما نمیدم
    4- اگر خاطرتون باشه همون موقع که گفتین فرستادین باربری من گفتم نباید میدادین باربری ولی شما گفتین اشکال نداره / چون 10 ساله با این صنف ارتباط دارم میدونم چقد کاراشون بی برنامس
    5- بار ساعت 10 شب ارسال شده نه یه ساعت بعد از تحویل شما
    6- اگر طبق قرار شما ساعت 7 میدادین به اتوبوس نهایت یه ساعت قبل بسته بندی میشدن و 4 هم میرسیدن دست من و هیچ مشکلی هم پیش نمیومد براشون
    7- شما نگفتین با ترمینال کرج هماهنگ کردین من فکر کردن با ترمینال شهر خودتون هماهنگ کردین وگرنه راضی به زحمت شما نمیشدم !!
    8- طبق حرف های خودتون ماهی ها از صبح توی کیسه بودن ظهر به باربری تحویل شدن و 9:30 صب رسیدن دست من یعنی بیشتر از 24 ساعت / مسیر 8 ساعته شده بیشتر از 24 ساعت به نظر شما 3 4 ساعت بیشتر شده !!!!
    9- من یک ساعت وقت گذاشتم فقط برای آب به آب کردن فکر نکنم زمان کمی باشه / حتی قبلش با توجه به اینکه زمان ارسال زیاد شده بود با یکی از اساتید فروم مشورت کردم که موقع انتقال بهترین کار انجام بدم / دمای تانک کم کردم
    10 - ماهی که کف خوابیده و آروم تنفس میکنه فکر نکنم به کسی نیاز داشته باشه و دو ساعت بعد من دوباره پیششون بودم
    11- درمان ماهی ها زیر نظر آقای وزیر پور انجام شد و فکر نمیکنم کوتاهی بابت درمان شده باشه
    12 - سایزی که شما خریدین فکر نکنم به من ربطی داشته باشه شما طبق آگهی سایز 5 و بالاتر برا فروش گذاشتین پس همین سایز باید تحویل بدین
    13 - بابت سایز اگر خاطرتون باشه من پرسیدم سایز بدن یا ماهی که شما گفتین سایز بدن ماهی طبق استاندارد مالزی در ادامه هم گفتین سایز ماهی با دم مربوط به تایلنده
    14- قبل از این اتفاقات من خاستم موضو بین خودمون حل بشه و به اینجا کشیده نشه ولی شما قبول نکردین و گفتین ...
    15 - من هیچ کجا به شما بی ادبی نکردم دوستان همه متنو خوندن هر کجا بی ادبی شده بگن من عذرخواهی میکنم
    16- من هم هر تصمیمی که مدیران بگیرن قبول دارم
    از تمام دوستان عزیز بابت مطرح شدن چنین موضوعی در فروم معذرت میخام

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    5755
    به نظر من شما اصلا به متنی که من نوشتم توجه نکردید...
    مثلا تو مورد ۸ که شما فرمودید ٬ اون زمان ۳ الی ۴ ساعت اصلا به موضوع شما ربطی نداره ٬ من کی گفتم ارسال باکس شما ۳ الی ۴ ساعت طول کشیده! هر آدم عاقلی اینو میدونه که زمان طی مسافت بین تهران و یزد با اتوبوس بیش از این مقداره.

من تمام حرفامو تو پست اول خدمتتون عرض کردم
    منتظر نظر مسئولین میمونم.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    من ارسال و تعهد در چگونگی ارسال رو به وجدان خودت واگذار میکنم که چرا راه 8 ساعت شده بیشتر از 24 ساعت
    ولی یه سوال دارم آیا ماهی که فرستادی همون سایزی بودن که آگهی زدین ؟ فقط یه کلمه جواب آره یا نه
    قضاوت میسپارم به مدیران و دوستان عزیز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    راجع به نحوه ارسال و باربری نظری ندارم ولی اندازه ماهی ها کوچک تر از چیزی بوده که فروشنده ادعا میکرده . همه چیز مشخص و شفافه . در پست های آقای کنزو کوچکترین نشانی از عذر خواهی و جبران خسارت وارد شده به آقای کمالی به چشم نمیخوره و ایشان فقط طلب کار هستند!!!

کاربر Kenzo برای همیشه از انجمن پارسی پت اخراج شدند .

دوستان لطفا موقع خرید از سایت دقت بیشتری کنید . اگر اطمینان ندارید اصلا پول رو به حساب فروشنده واریز نکنید . اینکه جنسی رو کلا نخرید و نداشته باشید خیلی بهتر از اینه که سرتون کلاه بره...

سئوليت کليه خريد و فروش هاي انجام شده در اين بخش به عهده طرفين ميباشد و انجمن پارسي پت هيچ گونه مسئوليتي در قبال معاملات انجام شده به عهده ندارد.از واريز پول به حساب افراد ناشناس بدون اطلاع از محل سکونت و صحت سقم آگهي فروش آنها اکيدا خود داري فرماييد

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 29th October 2014 در ساعت 08:54 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)