صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 70
    مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    چرا این فکرو میکنی؟!
    من هرچی نگاه میکنم میبینم با حذف متریال ها از تانک های آبشور دارن چرخه ی تانک رو بیشتر به چرخه ی طبیعی اقیانوس نزدیک میکنن بعد یه دفعه میان یه diy بهش اضافه میکنن چند وقت بعد 100 تا ایراد روش میزارن و حذفش میکنن !
    الان واقعا چه لزومی داره انقدر غذا زیاد بدیم که برا جمع کردنش مجبور باشیم فیلتر ساکس بزاریم؟ چیزی که مجبورمون میکنه هر 5 روز بشوریمش.
    واقعا اگه یه تیگه پارچه میتونه آب رو شفاف کنه پس اسکمیر رو جمع کنیم بریم دیگه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    Fish&Dog
    شماره عضویت
    6773
    دوست عزیز به نظر من خوبی فیلتر ساکس اینه که با شستشوی زود به زود موادی رو که درونش گیر میکنه رو از موندن درون سیستم تصفیه حذف میشه .. پس هم آمونیاک و نیتریت و نیترات و فسفات کمتر تولید میشن ....از نظر شستشو که از پد راحت تره ......
    یه سوالی برام پیش اومد این بود که واقعا شما اسکیمرو برای شفاف شدن اب فقط استفاده میکنید؟

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    من هرچی نگاه میکنم میبینم با حذف متریال ها از تانک های آبشور دارن چرخه ی تانک رو بیشتر به چرخه ی طبیعی اقیانوس نزدیک میکنن بعد یه دفعه میان یه diy بهش اضافه میکنن چند وقت بعد 100 تا ایراد روش میزارن و حذفش میکنن !
    الان واقعا چه لزومی داره انقدر غذا زیاد بدیم که برا جمع کردنش مجبور باشیم فیلتر ساکس بزاریم؟ چیزی که مجبورمون میکنه هر 5 روز بشوریمش.
    واقعا اگه یه تیگه پارچه میتونه آب رو شفاف کنه پس اسکمیر رو جمع کنیم بریم دیگه.
    مباحث پایه اب شورو بیشتر مطالعه کن متوجه میشی

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط bazdar نمایش پست ها
    یه سوالی برام پیش اومد این بود که واقعا شما اسکیمرو برای شفاف شدن اب فقط استفاده میکنید؟
    به نظرتون من تنها کاربرد اسکیمر رو فقط همین فرض کردم؟
    شما فرض کن بعضی جاهاش موقع شست و شو خوب شسته نشه یا بنا به دلایلی مشکلی پیش بیاد صاحب تانک نتونه به موقع فیلتر رو بشوره.

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    به نظرتون من تنها کاربرد اسکیمر رو فقط همین فرض کردم؟
    شما فرض کن بعضی جاهاش موقع شست و شو خوب شسته نشه یا بنا به دلایلی مشکلی پیش بیاد صاحب تانک نتونه به موقع فیلتر رو بشوره.
    نتونه در کار نیست باید داره نگهداری اب شور یعنی شما باید موظف کنی خودتو که انجام بدی وگرنه تانک موفقی نداری.اگرم گیریم که نتونه یک بار بشوره فیلتر پر میشه اب از بالاش میریزه تو سامپ و بعد شستشو اونو دوباره سر جاش میزاره و ...
    در رابطه با شستشو هم میشه اونو تو ماشین انداخت فقط باید جلو افتاب کامل خشک شه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    نتونه در کار نیست باید داره نگهداری اب شور یعنی شما باید موظف کنی خودتو که انجام بدی وگرنه تانک موفقی نداری.اگرم گیریم که نتونه یک بار بشوره فیلتر پر میشه اب از بالاش میریزه تو سامپ و بعد شستشو اونو دوباره سر جاش میزاره و ...
    در رابطه با شستشو هم میشه اونو تو ماشین انداخت فقط باید جلو افتاب کامل خشک شه
    بله منم با آقا فربد موافقم اگه شما وقتی نتونی فیلتر ساکس رو هر 4-5 روز یه بار نشوری همون بهتر که آب شورم نداشته باشی یعنی بخخشید خارجیا پس .... هستن که از این تو تانکشون استفاده کنم.
    در ضمن اسکیمر جز فیلتر شیمیایی حساب میشه نه فیلتر فیزیکی!!!!!
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    پس من که هر هفته 2 بار فیلتر میشورم چی اگه کسی که در هفته وقت شستن نداره اب شیرین راه بندازه بهتره.....

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوستان عزیزچند وقت پیشتر ماهیران یه چور پد زده که نسبت به پدها فشرده تر هست تقریبا چهار میلیمتر هست اندازه خود پد ۴٠×۶٣هست چند وقت پیش من چندتا گرفتم اینقدر خوب بود که دوباره تعداد زیادی سفارش دادم.میشه برای فیلتر ساکس استفاده کرد من خودم توی اورفلور استفاده کردم که دفعه اول دو روز رفت بعدش مجبور شدم بشورم وتا یک هفته هر روز مجبور میشدم بشورم ولی حالاسه چهار روزی یکبار میشورم از اونوقت تا حالا دیگه پدهای خود اک را نشستم هنوز تمیزتمیز هست وخود اک هم همینجور,فقط اگه مثل من استفاده کردید حتما کنار اورفلور یک لوله بزارید چون زود کثیف میشه وسوراخهاش گرفته میشه.الان توی اکهای پرورشگاهم از همین پد استفاده کردم ظرف چند روز نتیجه اش مشخص شد,من باهاش فیلتر ساکس درست کردم,قیمتش هم فکر کنم توی بازار حدود چهار هزار تومان بیشتر نباشه بعد از چند بارهم بندازید دور,یکیش را میتونید چند قسمت کنید وهرقسمت را چندین بار استفاده کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوستان عزیزچند وقت پیشتر ماهیران یه چور پد زده که نسبت به پدها فشرده تر هست تقریبا چهار میلیمتر هست اندازه خود پد ۴٠×۶٣هست چند وقت پیش من چندتا گرفتم اینقدر خوب بود که دوباره تعداد زیادی سفارش دادم.میشه برای فیلتر ساکس استفاده کرد من خودم توی اورفلور استفاده کردم که دفعه اول دو روز رفت بعدش مجبور شدم بشورم وتا یک هفته هر روز مجبور میشدم بشورم ولی حالاسه چهار روزی یکبار میشورم از اونوقت تا حالا دیگه پدهای خود اک را نشستم هنوز تمیزتمیز هست وخود اک هم همینجور,فقط اگه مثل من استفاده کردید حتما کنار اورفلور یک لوله بزارید چون زود کثیف میشه وسوراخهاش گرفته میشه.الان توی اکهای پرورشگاهم از همین پد استفاده کردم ظرف چند روز نتیجه اش مشخص شد,من باهاش فیلتر ساکس درست کردم,قیمتش هم فکر کنم توی بازار حدود چهار هزار تومان بیشتر نباشه بعد از چند بارهم بندازید دور,یکیش را میتونید چند قسمت کنید وهرقسمت را چندین بار استفاده کنید
    میشه عکس بستش رو بزارین
    چند تا پد بیولوژیکی هم ماهیران داره مثل آمونیاک و فوسفات و نیترات و ... اینا که منظورتون نیست ؟ اگر هم نیست میشه از اینها به جای پد های معمولی استفاده کرد ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط meis@m نمایش پست ها
    میشه عکس بستش رو بزارین
    چند تا پد بیولوژیکی هم ماهیران داره مثل آمونیاک و فوسفات و نیترات و ... اینا که منظورتون نیست ؟ اگر هم نیست میشه از اینها به جای پد های معمولی استفاده کرد ؟
    متاسفانه نمیتونم عکس بزارم,نه روش نوشته فیبر شیمیایی ولی مثل همون پد هست ولی فشرده تر,میتونید یه لایه روی پدها استفاده کنید چون زود میگیره وباید زود به زود شست ویا عوض کرد ولی بنظر من بهتر باهاش فیلتر ساکس درست کرد

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)