صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 100
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed220 نمایش پست ها
    سلام یونس جان ممنون از توضیحی که دادی من پیرو فرمایش های قبلی شما به این وارد کنده ها زنگ زدم و باهاشون حرف زدم هیچکوم تضمین نمیکنن رزینی که به ما میفروشن تی دی اس رو به صفر میرسونه همه میگن من که امتحان نکردیم اخر سر رفتیم یه اشنا پیدا کردیم باجناق پسر خاله من باهاش صحبت کردم گفتن انگلیس من ندارم ولی برات پیدا میکنم پیدا کردن لیتری 42 ولی تنها ایرادش این بود که کمتر از 10 کیسه معادل250 لیتر کمتر نمیفروختن تا اخر سر یکی از دوستان که فرد بسیار منصفی هستن الان بگم همه میشناسن ولی اجازه ندارم پیدا کردن لیتری 50 تومن همون انگلیس رو بعدا شما نمیخاد راه دوری بری خود تبریز یه نفر وارد کرده به اسم انگلیس داره میده خودشم میکسه یه نوعش کیسه 140 یه نوعش230 حالا ببین لیتری چتند میوفته ولی تضمینی در کارش نیست منم واقعا نمیخام ریسک کنم ارزش امتحان داره شما بگی من 230 رو میدم امتحان میکنم قربانت ببخشید زیاد شد
    سلام داداش ، حامد جان من بخاطر دوستانی که در سایت تقاضا دادن که قیمته رزینرو پیدا کنم رفتم و تو ناصر خوصرو از وارد کنندش قیمت گرفتم و باهاش صحبت کردم، اوله داستان این بودش که ایشون فرمودند این رزین انگلیسی هستش ولی با عقله ناقصه بنده و یه دو دوتا چهارتا کردن نتیجه بر این شدش که رزینشون چینی هستش ، ولی ایشون پیشنهاد دادن رزین میکس بد قیمتش بالاس بهتر جدا رزینه آنیونی و کاتیونیرو تهیه کنیم و خودمون میکس کنیم که حدودا کمتر از نصفه قیمت در میادش . یعنی قیمتش کمتر از 15000 تومن میشدش . و این کارم سخت نبودش میشدش اول امتحان کرد و در صورت صفر کردنه تی دی اس خرید کرد . این رزین در صنعته تصفیه آب استفاده میشه و فقط ما نیستیم که میخاییم واسه این کار استفاده کنیم . حالا چرا ما فقط گیر دادیم به انگلیسی بودنه این محصول نمیدونم . قصم نمیخورم ولی بازم میگم 99 درصد چینیه تحته لیسانس هستش ، من و شما هم میدونیم که کشور گین میتونه بهترین جنسهایه دنیارو تولید کنه و این بستگی به تجار ما داره که درجه چندرو بیارن . پس نمیشه گفت چون چینیه بد هستش ، الان در دنیا خیلی از کشورهایه دنیا اجناسشونو میدن چین تولید میشه بخاطر هزینه کمتر ، . سرتونو درد نمیارم . من در صنفه ماهی کسیرو پیدا نکردم منصف باشه و واسه حرفم دلیل دارم چون الان من حدود 5 ساله که دارم با این فروشندگانه ماهی و آکواریوم آبشور سر و کله میزنم با بیشترشونم آشنا هستم یا از شون خرید کردم یا به شکلایه مختلف امتحانشون کردم و چیزی به نامه انصاف ندیدم البته باید ببینیم انصاف چیه ؟ سود چند درصدی معقوله ؟ خواستید شما تک تک این فروشندگانه عزیزرو نام ببرید من بهتون میگم انصافشون در چه حدی هستش البته در پیغامه خصوصی ، من قصد توهین ندارم و فروشندگانه عزیز ازمون ناراحت نشن ولی واقعیته .

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    من زیاد علاقه ای به این بحث ندارم چون اخرش معلومه چی میشه کاریم ندارم کی چی کار میکنه همونطور که دیدین از اول هم دخالت نکردم تو این قضیه
    اما تا یه حدودی با حرفای یونس موافقم
    رزینی وجود نداره که نتونه تی دی اس رو صفر کنه مگر اینکه این رزین در مدت زمان زیادی در معرض هوا بوده باشه و فاسد شده باشه
    میکس بد هم چیز فضایی نیست همون رزین انیونی کاتیونی هست با درصد 50 50 یا 60 40 که میشه میکس بد و خود ادم میتونه این کارو انجام بده و احتیاج به محیط ازمایشگاهی نداره حتی میشه اونو جدا استفاده کرد اینکه رزین باید درصد مخلوط شدن خاصی داشته باشه این حرفا زیاد واقعیت نداره
    چون قیمتارو نمیدونم نرفتم دنبالش و علاقه ای هم ندارم بهش راجعبه قیمتا نظر نمیدم ولی به نظرم 25 تومن یا 30 تومن بیشتر در نمیاد وقتی شما اونو تو حجم 25 کیلو این حرفا بخرین حالا اگه انیون کاتیون جدا بگیرین کمتر هم ممکنه بشه
    حالا یک سری افراد دوس دارن صرفا چون فلانی تهیه میکنه رزین رو قیمت بالاتری بخرن اشکالی نداره به قول گفتنی در صد ریسک خودشونو کم میکنند که چیز عقلانی هست
    منم اگه شاید زیاد راجع به این قضیه اطلاعات نداشتم و نمیدونستم چیه واگذار میکردم به فرد دیگه ای و با قیمت بالاتری اونو تهیه میکردم و خیالم راحتتر بود که اصلا چیز بدی نیست و همونطور که گفتم عقلانیه
    <<<امیدوارم عاشقان سینه چاک یه سری افراد دوباره اطلاع رسانی نکنن و همه به خودشون نگیرن و شب اینجا ما جنگ داشته باشیم که چرا حرف راستو زدیم>>>
    ویرایش توسط farbodb : 15th November 2014 در ساعت 09:22 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    این رزین هم هیچ تضمینی نداره که انگلیسی اصل باشه ، من از راه میکس کردن دو تا رزین به نتیجه نرسیدم حالا شما انجام بدید و اگه نتیجه گرفتید بگید تا همه استفاده کنن من هم فقط بخاطر اینکه

بعضی از دوستان پیگیر خرید بودن و یه نفر آورده و فقط وفقط جهت اطلاع رسانی گفتم و هر کس دوست داره بخره و هر کس دوست نداره نخره ، هیچ اجباری در کار نیست آقای مرادی نه پسر خاله منه و

نه درصدی از این موضوع به جیب من میره ، برای خودم هم کیلویی 50 تومن قیمت دادن و مشهد هم همین رزین رو کیسه ایش رو کیلویی 45 تومن که تو پستهای قیلی تو صفحات قبل هم گفته بودم

نمیخوام این بحث ادامه پیدا کنه و دوباره دعوا بشه پس لطفا هیچ پستی در مورد خرید رزین زده نشه
    ویرایش توسط علیرضا نوروزی : 15th November 2014 در ساعت 10:27 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aq fish
    شماره عضویت
    18669
    سلام ببخشید من سوالمو اینجا میپرسم چون به این موضوع ربط داره ، آیا برای استارت یک تانک احتیاجی هست که از رزین میکس بد استفاده بشه ((برای راه اندازی چرخه نیتروژن )) ممنون میشم جواب بدین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Sea نمایش پست ها
    سلام ببخشید من سوالمو اینجا میپرسم چون به این موضوع ربط داره ، آیا برای استارت یک تانک احتیاجی هست که از رزین میکس بد استفاده بشه ((برای راه اندازی چرخه نیتروژن )) ممنون میشم جواب بدین
    بهتر بود در تاپیک سیکل ازت میپرسیدید، خیر داشتن (یا نداشتن) رزین میکس بد یا هر رزین دیگری نقشی در چرخه نیتروژن نداره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aq fish
    شماره عضویت
    18669
    سلام منظور من استفاده از اب با تی دی اس صفر برای راه اندازی هست ، میخواستم بدونم تاثیری داره یا نه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aq fish
    شماره عضویت
    18669
    سلام آقای آژیده
    منظور من استفاده از اب با تی دی اس صفر برای راه اندازی هست ، میخواستم بدونم تاثیری داره یا نه (( میدونم که برای سیفون بهتره که آب با تی دی اس صفر استفاده بشه ، میخواستم بدونم که برای راه اندازی استفاده بشه تاثیری داره یا نه ؟؟؟))

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Sea نمایش پست ها
    سلام آقای آژیده
    منظور من استفاده از اب با تی دی اس صفر برای راه اندازی هست ، میخواستم بدونم تاثیری داره یا نه (( میدونم که برای سیفون بهتره که آب با تی دی اس صفر استفاده بشه ، میخواستم بدونم که برای راه اندازی استفاده بشه تاثیری داره یا نه ؟؟؟))
    با اجازه اقای اژیده ،

دوست عزیز ورودتون را به پارسی پت تبریک میگم،،،تو اب شهری عناصر مضری هست مثل نیترات ،فسفات،سیلیکات و...که هر چی تی دی اس کمتر بشه این مواد مضر کمتر خواهد شد ودر بهترین حالت یعنی تی دی اس صفر دیگه هیچ مواد مضری داخلش نیست پس حتما تاثیر داره.........................

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aq fish
    شماره عضویت
    18669
    سلام ، ممنون اقای شادکامی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    23888
    سلام بر دوستان عزیز
    من در زمینه تصفیه آب فعالیت میکنم
    اگر سوالی بکو خوشحال میشم کمکتون کنم
    من دیدم که بر سر ر ینها بحث بود
    این آی دی منه
    Dorna135
    چدن ممکنه اینجا گم لیام

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)