صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 100
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149
    دوستان سلام
    خواهش می کنم قیمت بگیرد و اطلاع رسانی کنید ولی این فروشنده ها رو حساس نکنید الان تو بازار فروش لوازم تصفیه اب توی خیابان سعدی دور بزنی همه دارن راجب به این رزین صحبت می کنند ببینم می تونیم قیمت ها رو بالا ببریم یا نه
    ویرایش توسط kambiz.adnani : 22nd October 2014 در ساعت 11:50 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    بچه ها کسی سایت معتبر برای خرید TDS سراغ داره ؟؟؟؟ بی زحمت برام پی ام کنین شرمنده

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    بچه ها کسی سایت معتبر برای خرید TDS سراغ داره ؟؟؟؟ بی زحمت برام پی ام کنین شرمنده
    سلام
    برای خرید تی دی اس متر برید به فروشگاههای فروش دستگاه تصفیه حدودقیمتش هم 50 تومنه ، جنس بهترش هم لوازم آزمایشگاهی دارن که 150 تومن تا 300 تومن قیمت داره

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    برای خرید تی دی اس متر برید به فروشگاههای فروش دستگاه تصفیه حدودقیمتش هم 50 تومنه ، جنس بهترش هم لوازم آزمایشگاهی دارن که 150 تومن تا 300 تومن قیمت داره

send by Tapatalk
    متاسفانه من که کرمان هر جا گشتم ندیدم و قیمت از این قیمت شما خیلی بالاتر بود

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    متاسفانه من که کرمان هر جا گشتم ندیدم و قیمت از این قیمت شما خیلی بالاتر بود
    بگرد حتما هست فروشگاههای فروش دستگاه تصفیهro رو برو حتما دارن

send by Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام . داداشه گلم الان تو بازار ایران همه چیز چینی هستش ، این رزینهاییم که به اسمه کشورهای مانند انگلستان وارد میشن در واقع تحته لیسانس هستند و تولید کشور محترم چین ، الان من بیشتر جاهایی که دیدم پرولایت هستش که به اسمه انگلستانه ولی در چین تولید میشه ، البته رزین هندی و فرانسویم دیدم تبلغ میکنن ، الانم یه جا داشتم قیمتهارو میدیدم که هر لیتر پرولایترو به قیمته5500 تومان اعلام کرده بود البته عمده ، حالا چرا این رزینه 5000 هزارتومنی به دسته ما داخله یک کارتریج 70000 تومان میرسه خدا داند و بس ، ؟ بازم من فردا میخام برم بازار ناصر خسرو ، اونجا یکسری مغازه هستند که مواد شیمیایی
    و اینجور چیزارو میفروشن ازشون میپرسم ببینم اطلاع دارن یا نه ، پیدام نکردم زنگ میزنم وارد کنندش ازش سوال میکنم شاید کمکی کردش ، خبرشو بهتون میدم ،
    اقا خير ببيني ما منتظريم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15368
    سلام دوستان
    با رزین کاتیونی چگونه می شود سختی اب را اورد پایین
    (برای تخم ریزی دیسکس)
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام . من امروز رفتم و با پرسوجویه فراوان یه جاییرو پیدا کردم ، این آقا قیمتهایی که بهم دادن به این شکل هستش ، رزین آنیونی و رزینه کاتیونی که جمعأ 50 لیتر میشه یعنی از هر کدوم یک کیسه 25 لیتری حدودأ هر لیتر12000 تومان. که سر جمع میشه 600000 تومان ، و رزینه میکس بد. رو هر لیتر 26000 تومان قیمت داد ، البته به گفته خودشون میشه رزینه آنیونی و کاتیونیرو جدا خرید و با هم میکس کرد اینطوری خیلی بصرفه هستش ، مارکشم گفت پرولایت انگلستان هستش که بنظر من همون چینیه تحته لیسانس هستش ، حالا دوستان یه نظر بدن ببینیم باید چه کرد ، البته من فردا باید یه زنگه دیگه بزنم و خیاله خودمو راحت کنم چون از یه بنده خدا که پرسیدم منو به شک انداختش چون ازم سوال کردش این قیمت واسه تنی هست یا کیلویی ، فردا تماس بگیرم و خیالمو راحت کنم . البته امیدوارم قیمتش واسه مقداری که ما نیاز داریم همین قیمت باشه که خیلی خوب میشه . فعلا تا فردا .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15368
    سلام . من امروز رفتم و با پرسوجویه فراوان یه جاییرو پیدا کردم ، این آقا قیمتهایی که بهم دادن به این شکل هستش ، رزین آنیونی و رزینه کاتیونی که جمعأ 50 لیتر میشه یعنی از هر کدوم یک کیسه 25 لیتری حدودأ هر لیتر12000 تومان. که سر جمع میشه 600000 تومان ، و رزینه میکس بد. رو هر لیتر 26000 تومان قیمت داد ، البته به گفته خودشون میشه رزینه آنیونی و کاتیونیرو جدا خرید و با هم میکس کرد اینطوری خیلی بصرفه هستش ، مارکشم گفت پرولایت انگلستان هستش که بنظر من همون چینیه تحته لیسانس هستش ، حالا دوستان یه نظر بدن ببینیم باید چه کرد ، البته من فردا باید یه زنگه دیگه بزنم و خیاله خودمو راحت کنم چون از یه بنده خدا که پرسیدم منو به شک انداختش چون ازم سوال کردش این قیمت واسه تنی هست یا کیلویی ، فردا تماس بگیرم و خیالمو راحت کنم . البته امیدوارم قیمتش واسه مقداری که ما نیاز داریم همین قیمت باشه که خیلی خوب میشه . فعلا تا فردا .

سلام دوست عزیز
    شما اگر می خواهید 600هزارتومان رزین بخرید بهتره که دستگاه ro که قیمتش 530با قابلیت اسمز معکوس بگیرید که هم بهتره و هم به صرفه تره
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با رزین کاتیونی چگونه می شود سختی اب را اورد پایین
    (برای تخم ریزی دیسکس)
    ممنون

سلام
    سوالتون رو تو بخش دیسکس بپرسید ، هر آبزی شرایط خاص خودش رو میطلبه

سلام
    رزین رو ما نمیتونیم میکس کنیم چون درصد ترکیب هر رزینی با توجه به نوعش فرق داره و کار ما نیست و بهتره میکس بخریم
    امشب من رفتم یه جایی که امیر خان آدرس داد داخل مغازش پر بود از رزین ولی تعطیل بود فردا دوباره میرم

send by Tapatalk

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)