صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط NahaL نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

این گربه هایی که شما میبینید در آرامش هستن و حسابی چاق شدن ، اینا توی پارک به دنیا اومدن همون جا زندگی کردن و بدنشون آمادگی زندگی در پارک ( یا خیابون )رو داره ولی گربه هایی که اوی خونه زندگی کردن اوضاعشون کاملا فرق داره . من یه بار همچین اشتباهی کردم ، پیشو بیچاره رو زخمی پیدا کردم گفتم توی خیابون پیداش کردم پس میتونه اونجا زندگی کنه اما چون عادت به جنگیدن ها و دعوا های گربه های خیابونی رو نداشت آسیب دید . من با وجود پنگول که 2 سال و تقربیا 6 ماهش هست و تا الان با گربه دیگه زندگی نکرده و (اوایل خیلی با هم دعوا میکردن ولی الان دیگه 2 تا داداش خوب شدن برای هم) ، نگهداری 2 تا گربه هم یکم برام سخت شده با این حال کوچولو نگه داشتم ، چون دیدم واقعا نه بلده از خودش محافظت( آسیب جدی میبینه ) و نه میتونه از غذاهایی که مردم براشون میارن بخوره ، من دیگه نگه میدارمش .گربه های دیگه همه غذا هایی که مردم میارن برمیدارن میبرن . نمیشه گربه یا هر موجودی که تو خونه بوده ، بره توی پارک زندگی کنه . اون گربه های چاق و نازی که ما میبینیم خودشونو برای ما لوس میکنند ، برای هم نوع خودشون خطر بزرگی محسوب میشن و میتونن آسیب جدی بهشون برسونن.این کار جونه گربه بیچاره رو به خطر میندازه.
    فكر ميكنم گربه تا كوچيكه به طبيعت ميتونه برگرده، دو تا عكس آخر كمتر دو ماه سنشونه،
    درگيرى براى غذا وجود نداره، محلهاى غذاخورى اونقدرى هست كه گربه ها و كلاغها و پرنده ها كنار هم بخورن..

ولى گربه اى كه از دوران كودكى براى نگهداريش اينقدر زمان برده تا كسي پيدا بشه!!!
    خوش باشين

تهيه و ارسال با آيفون

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    فكر ميكنم گربه تا كوچيكه به طبيعت ميتونه برگرده، دو تا عكس آخر كمتر دو ماه سنشونه،
    درگيرى براى غذا وجود نداره، محلهاى غذاخورى اونقدرى هست كه گربه ها و كلاغها و پرنده ها كنار هم بخورن..

ولى گربه اى كه از دوران كودكى براى نگهداريش اينقدر زمان برده تا كسي پيدا بشه!!!
    خوش باشين

تهيه و ارسال با آيفون

اتفاقا این گربه ایی که من بردم بچه بود!!
    به هر حال کار درستی نیست اگر قرار بود در پارک و .. رها بشه ، نیازی به نگه داشتن و واکسن زدن نبود!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)