فوت و فن: عکاس «گری مالین» با گوسفندانی در رنگ‌های آب نباتی، تصاویر سورئال و رویایی می‌سازد؛ او این عکس‌ها را بر اساس یک داستان که سال‌ها پیش شنیده بود، به وجود می‌آورد.

فریب گوسفند سیاه را فراموش کنید! در حال حاضر به لطف عکاس "گری مالین" (Gray Malin) گوسفندان در رنگ‌های آب نباتی، دل فریب هستند. این هنرمند ساکن لس‌آنجلس، این زیبایی عجیب و غریب را بر اساس یک داستان که سال‌ها پیش شنیده بود، مستند می‌کند. او به هافینگتون پست می‌گوید "وقتی من در زندگی حرفه‌ای خود کم‌تجربه بودم، یک داستان به صورت آنلاین در مورد یک چوپان اسکاتلندی خواندم. این چوپان که به طور منظم هر شب از گله او سرقت می‌شد، پشم گوسفندان خود را برای جلوگیری از دزدیده شدن رنگ می‌کند... تصور سورئال از گوسفندی به رنگ قرمز روشن که در چشم‌انداز مراتع سبز بازی می‌کند، در هفت سال گذشته دائم از ذهن من می‌گذشت و فکر نمی‌کردم که واقعا یک روز امکان‌پذیر شود."

مالین به منظور تحقق چشم‌انداز خود به صورت انسانی، با یک تیم از چوپانان استرالیایی کار کرد. او درخواست کرد تا رنگی غیر سمی و ساخته شده از سبزیجات برای او بسازند و با همان ابزار اسپری گوسفندان برای انواع ساس و کنه، آن‌ها را رنگ کنند. بنابراین گوسفندان آسیبی نمی‌بینند و یا در طول زمان عوارضی بروز نمی‌کند.

تصاویر به دست آمده سورئال، با شکوه و رویایی می‌باشند و برای خانه یا به عنوان پس‌زمینه‌ای برای یک کاتالوگ فروشگاه بسیار مناسب و زیبا هستند. اما مالین تصمیم می‌گیرد تا 20 درصد از درآمد حاصل از فروش عکس‌های "سری رویایی" را به بنیاد "آرزو کن" اهدا کند.

هنرمند می‌گوید "تبدیل این تصاویر به واقعیت از رویاهای من بوده است. اما مهم‌ترین جنبه از هر تصویر این است که همگان را تشویق کند تا به دنبال رویاهای خود بروند و سعی کنند تا آن‌ها را واقعیت ببخشند. به همه کسانی که آرزوهایی دارند می‌گویم به غیر ممکن‌ها هم باور داشته باشید، زیرا برای من اثبات شد که هر چیزی امکان‌پذیر است."

منبع : برترینها