صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 47
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    سلام
    آرمان جان خیلی قشنگ شدن فقط یه زره بنجامینتو از بقیه گیاها دور کن وگرنه زود برگهاش میریزه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکوس،مرغ و خروس،گیاهان زینتی
    شماره عضویت
    11344
    چرا امیر جان؟؟
    فک کردم رطوبت میخواد و نور.اونج ا هم نور گیره و برگ انجیری رو گذاشتم یرش که خیی نور نخوره.(20 کلمه شد برای ارسال پست!)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman sourani نمایش پست ها
    چرا امیر جان؟؟
    فک کردم رطوبت میخواد و نور.اونج ا هم نور گیره و برگ انجیری رو گذاشتم یرش که خیی نور نخوره.(20 کلمه شد برای ارسال پست!)
    نه آرمان جان گیاها اگه از یه نوع نباشن برگهاشون به هم بخوره گیاه ضعیف تر برگهاش از بین میره (خانواده فیکوس از انجیریان و برگ انجیری از گل شیپوریاس )برای همین گفتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    سلام.بله.بسته به نوع حسن یوسف و اینکه بذری هست یا قلمه ای کیفیت رنگ فرق میکنه.مال من بذری هست و قرمز مونده.نور خوبی هم میخواد نسبت به سایر حسن یوسف ها.آهن هم موثره تا حدی ولی بیشتر بذری بودن موثر تره .
    سلام مجدد،
    آقا آرمان، دوست عزيز

اينم حسن يوسفهاى من هستن، فقط نميدونم چرا عكس دو و سوم، از زمانى كه شكستم تا زيادشون كنم رنگ اون جديدا سبز شد!!
    شما نظرت چيه؟؟

اسم اين درخت كاج چيه؟؟؟

درختاى شمارو خيلي خوشم اومد، ميشه لطفا اسمهاشون رو زير عكسها بنويسي!!!

آدينه خوش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15475
    کاج آروکاریا یا مطبق

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11344
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام مجدد،
    آقا آرمان، دوست عزيز

اينم حسن يوسفهاى من هستن، فقط نميدونم چرا عكس دو و سوم، از زمانى كه شكستم تا زيادشون كنم رنگ اون جديدا سبز شد!!
    شما نظرت چيه؟؟

اسم اين درخت كاج چيه؟؟؟

درختاى شمارو خيلي خوشم اومد، ميشه لطفا اسمهاشون رو زير عكسها بنويسي!!!

آدينه خوش
    درود بر شما.
    والا این تنوع رنگی تو حسن یوسفا هست.حتی تو یه ردیف از یه نوع بذر دیدم برخی حسن یوسفا اینطوری 2 رنگی شدند.علتش رو دقیق نمیدونم.قبلا فکر میکردم منظور شما سبزی ناشی از عدم رسیدگی هست اما الان که گیاه زیباتونو دیدم فهمیدم چی منظورتون بوده.گیاه سالم و سرزنده ای دارید.ولی شاید کمبود نور خورشید داره یا اینکه کود نیاز داره.حالا اگه خواستید از دوستم براتون سوال میکنم و جواب دقیق رو خدمتتون میرسونم در هفته آتی.
    اون هم همون طوری که امیر ارسلان عزیز گفت کاج مطبق یا arucaria هست.ای کاش گلدونشو عوض میکردید.چند مدته داریدش؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    درود بر شما.
    والا این تنوع رنگی تو حسن یوسفا هست.حتی تو یه ردیف از یه نوع بذر دیدم برخی حسن یوسفا اینطوری 2 رنگی شدند.علتش رو دقیق نمیدونم.قبلا فکر میکردم منظور شما سبزی ناشی از عدم رسیدگی هست اما الان که گیاه زیباتونو دیدم فهمیدم چی منظورتون بوده.گیاه سالم و سرزنده ای دارید.ولی شاید کمبود نور خورشید داره یا اینکه کود نیاز داره.حالا اگه خواستید از دوستم براتون سوال میکنم و جواب دقیق رو خدمتتون میرسونم در هفته آتی.
    اون هم همون طوری که امیر ارسلان عزیز گفت کاج مطبق یا arucaria هست.ای کاش گلدونشو عوض میکردید.چند مدته داریدش؟
    سلام مجدد،
    نور كه، داخل آپارتمان ديگه ولى پشت پنجره هست، رطوبت هم شرايط پاسيو و گل خونه نداره ولى رطوبت اتاق رو حدود ٥٠٪ ﻧﮕﻪ داشتم، كرد هم دو هفته يكبار كود شيميايى( يك قاشق چايخورى در يك قوطى ١.٥ ليترى ) ميدم بهشون. اگر فرصتى شد و دوستتون رو ديدين ، بپرسين ممنون ميشم.

كاج مطبق رو بيش از يكساله دارمش، الان خيلي بايد بلندتر باشه، يكبار كاسكوم رفت بالاش نشست و برگهاى جديدش رو خورد كرد، از اواخر بهار تا الان قهر كرده بود، تازه جوونه زده دوباره، گلدونشم گلي هست، چطور مگه كوچيكه!!؟؟ هان نكنه گلدونش كوچيكه من تقصير كاسكو انداخته بودم!!؟؟

درود بر شما
    شب خوش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    گیاهان زیبایی دارین از مطبقتون خیلی خوشم اومد ماله ما که بعد 8ماه یه طبقه زده الانم داره خشک میشه
    ویرایش توسط Roc : 17th October 2014 در ساعت 10:37 PM

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    سلام بر شما دوست عزیز
    گلهات خیلی زیبا هستند . منم مثل شما یه همچین جایی دارم اگه وقت کنم میذارم براتون .
    فقط یک سؤال : این موزی که شما دارید میوه هم میده ؟ از کجا میشه خرید ؟ شرایطش چگونه است ؟
    با تشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11344
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست عزیز
    گلهات خیلی زیبا هستند . منم مثل شما یه همچین جایی دارم اگه وقت کنم میذارم براتون .
    فقط یک سؤال : این موزی که شما دارید میوه هم میده ؟ از کجا میشه خرید ؟ شرایطش چگونه است ؟
    با تشکر
    سلام.چشماتون زیبا میبینه.
    بله موز هم میده.اما الان نه.فک کنم 3 سالگی به بعد.هر گلخانه بزرگی میتونه داشته باشه.من از اصفهان جشنواره گل و گیاه خریدم.دوستم از شمال اورده بود برام.منتظر عکسهاتون هستم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    گیاهان زیبایی دارین از مطبقتون خیلی خوشم اومد ماله ما که بعد 8ماه یه طبقه زده الانم داره خشک میشه
    خیلی هم عالی!چا قهر کرده بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام مجدد،
    نور كه، داخل آپارتمان ديگه ولى پشت پنجره هست، رطوبت هم شرايط پاسيو و گل خونه نداره ولى رطوبت اتاق رو حدود ٥٠٪ ﻧﮕﻪ داشتم، كرد هم دو هفته يكبار كود شيميايى( يك قاشق چايخورى در يك قوطى ١.٥ ليترى ) ميدم بهشون. اگر فرصتى شد و دوستتون رو ديدين ، بپرسين ممنون ميشم.

كاج مطبق رو بيش از يكساله دارمش، الان خيلي بايد بلندتر باشه، يكبار كاسكوم رفت بالاش نشست و برگهاى جديدش رو خورد كرد، از اواخر بهار تا الان قهر كرده بود، تازه جوونه زده دوباره، گلدونشم گلي هست، چطور مگه كوچيكه!!؟؟ هان نكنه گلدونش كوچيكه من تقصير كاسكو انداخته بودم!!؟؟

درود بر شما
    شب خوش
    والا گلدون بزرگتر داشته باه که بهتره.نه فک نکنم مال اونه.اروکاریا خیلی جا نمیخواد مثل سایر کاجها.فقط رطوبتش باید تامین باشه.چشم حسن یوسفو میپرسم.
    اون کاسکو رو هم دور کنید!!

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)