نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16635

آیا کسی این ماهی رو میشناسه؟

سلام
    دوستان من چهار تا ماهی خریدم که فروشنده می گفت اسمشون پنگوسی کلمبیایی هست ولی به نظر من همینجوری خودش یه اسمی روشون گذاشته بود چون هرچی در اینترنت گشتم اطلاعاتی راجع به این ماهی پیدا نکردم. از دوستان آیا کسی این ماهی رو میشناسه؟ لطفاً اساتید اهل فن یاری بدن مارو چون این هایی که خریدم 2 تاشون نر و دوتاشون ماده هستند و ظاهراً می خوان تخم ریزی کنن و اگه اطلاعاتی در موردشون داشته باشم شاید بتونم بچه هاشونم ببینم. با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    درحال حاضر فقط ماهی ابشور
    شماره عضویت
    16574

2 میشناسم*

نقل قول نوشته اصلی توسط hmgjob نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من چهار تا ماهی خریدم که فروشنده می گفت اسمشون پنگوسی کلمبیایی هست ولی به نظر من همینجوری خودش یه اسمی روشون گذاشته بود چون هرچی در اینترنت گشتم اطلاعاتی راجع به این ماهی پیدا نکردم. از دوستان آیا کسی این ماهی رو میشناسه؟ لطفاً اساتید اهل فن یاری بدن مارو چون این هایی که خریدم 2 تاشون نر و دوتاشون ماده هستند و ظاهراً می خوان تخم ریزی کنن و اگه اطلاعاتی در موردشون داشته باشم شاید بتونم بچه هاشونم ببینم. با تشکر
    سلام من میدونم اسمشون چیه. پنگوسی وارونه وخجالتی باهم جفت خوردن وچنین موجودی به وجودامده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11610
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmgjob نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز اسم Ageneiosus magoi
    رو سرچ کنید میتونید اطلاعات ازش بدست بیارید/ کلمبین کت هم معروفه هست تو بازار اما ناشناخته هستش
    تکثیر هم فقط در محیط طبیعی //در تکثیر اسارت نشده
    نشد نداره.شرایط درست باشه ماهی طبق غریزه اش عمل میکنه.
    ماده ها چاق تر و درشت تر هستن و نر لاغر و کوچک تر.
    ویرایش توسط Romans : 7th October 2014 در ساعت 01:54 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)