نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    16579

مشکلات نگهداری بچه گربه

گربه من کنار لثس سیاه شده به زور راه می رود و چشم سمت چپ آن کوچک تر از چشم سمت راستش می شود خیلی کوچیکه اندازه یه کف دسته فکر کنم سه هفه اش به ظور بشه اگه می شه بگید این گربه طبیعی یا نه اگه میشه یه سوالم دارم میشه بشورمش اگه میشه چند روز به چند روز و با چه شامپویی بشورمش آیا باید خاص باشه لطفا کمک کنید.!!!!! اگر چشمش مریضه با چه چیزی خوبش کنم یا آگر لثش عفونت کرده چیکار کنم ؟؟؟؟ نمی دونم بعضی اوقات می لرزه یا از نعیفی اش است؟؟؟؟ چه مقدار باید بهش شیر بدم؟ شیر باید سرد باشد یا گرم؟؟؟ شیر بدون لاکتوز استفاده کنم بسه یا باید ویتامین خاصی هم داد آیا این گربه تو این سن دستشویی می کنه اگه می کنه چطوری بهش یاد بدم توی خاک دستشویی کنه راستی گربه من نره(پسره)

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    سلام دوست عزیز بچه گربه ها بسیار حساس هستند و نمیشه بدون معاینه نظر داد.اما تا قبل از اینکه ببریدش دکتر باید بهش شیر بدون لاکتوز بدین (شیر های معمولی باعث اسهالش میشه) و ولرم باشه .با دستمال آب گرم و شامپو مخصوص بچه گربه ( اگر نداشتین شامپو بچه و یا صابون بچه )بشوریدش.یه جای گرم و نرم بذاریدش تا احساس آرامش کنه.لرزیدنشم اگر سالم باشه (به تشخیص پزشک ) به خاطر کوچیک بودنش هست.بچه گربه ای که من پیدا کردم اولش میلرزید بعد که گرم شد و شیر به اندازه کافی خورد حالش کاملا خوب شد.بله مدفوع و ادرار میکنند اما اکثر گربه ها حتی بچه گربه ها خاک در دسترسشون باشه خودشون به طور غریزی میرن توی خاک و کارشونو میکنند ، شما امتحان کنید.درباره سیاه شدن لثه و چشم هاش حتما باید به دامپزشک سریعاََ مراجعه کنید.
    ویرایش توسط NahaL : 23rd September 2014 در ساعت 09:52 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    16579
    با سلام و عرض خسته نباشید به nahal. ممنون که کل مطلبم رو خوندید و جواب خوبی به من دادید من از دیروز تا امروز خیلی بیشتر نسبت به قبل گربه ام را می شناسم. علت این که چرا چشم سمت چپش کوچکتر از چشم سمت راستشه اینه که زیر و کنار چشم چپش کثیفه می خواستم بدونم چطوری می تونم تمیزش کنم و این که اون توی پشم شیشه می خوابه خیلی دوست داره به پتو یا چیز دیگری نیاز داره ؟؟؟

همکار قدیمی انجمن گربه

نوع حیوان خانگی
    Persian cat and Dsh
    شماره عضویت
    11464
    سلام دوست عزیز
    برای پرسش و مشاهده پاسخ تان به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.parsipet.ir/thread75-9.html#post219708

سپاسگزارم .
    ویرایش توسط NahaL : 25th September 2014 در ساعت 07:49 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)