صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 137
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman sourani نمایش پست ها
    demand=supply والا چی بگم...حداقا یه قفس بزرگتر میشد گذاشت براشون که پر بزنند و ازین بالهایی که همه ارزوشو دارند استفاده کنند خیلی بهتر میشد...هیییییی برا همینه پرندهع تو قفس هرگز نمیگیرم من....هییی راکککک
    چه هیییی کشیدین قفسش که کوچیکه(هرچند که قفس مخصوص کاسکوییه)ولی فکر کنم دیگه عادت کرد ه وبراش آزار دهنده نیست درضمن همش که تو قفس نیست و همیشه از ساعت 6تا8شب میاد روی قفسش و شروع میکنه به بال بال زدن و دور قفس چرخیدن.ایشاله رام تر که شد براش یه قفس بزرگتر میگیرم.هرکسی یه نظری داره.پرنده ای که از جوجگی تو قفس بوده خب معلومه اگه تو طبیعت ولش کنن خیلی زود تلف میشه کاسکو هم که خدا میدونه از کجا گرفتن اوردن( فکر کنم از آفریقا باشه)اگه من برم تو طبیعت ولش کنم که احتمالا یه نفر دیگه میاد میگیرتش یا اگه هم نگیرنش شکار موجوادات دیگه میشه یا از گشنگی تشنگی تلف میشه.دوست عزیز یا پرنده ای رو نباید خرید یا اگه قصد خرید دارین باید به نحو احسن ازش نگهداری کنید چه تو قفس چه بیرون قفس چه تو باغچه یا باغ.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکوس،مرغ و خروس،گیاهان زینتی
    شماره عضویت
    11344
    من نظرم اینه که حالا که میخواید زندان بانی کنیم زندان بان خوبی باشم.من خودم با نصف ظرفیت تانک ماهی نگه میدارم و تا شلوغ بشه رد میکنم ماهیا رو.شما یه پاسیویی چیزی ردیف کن براشون!
    همن مرغ و خروس من انقدر میذارم راحت باشند توباعغچه و حیاط که نگو.همشوم دارم تمییز کاری میکنم از اون ور ولی دیگه یا نباید نگه داشت یا خوب نگه داشت!
    هی نکشم!؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    من نظرم اینه که حالا که میخواید زندان بانی کنیم زندان بان خوبی باشم.من خودم با نصف ظرفیت تانک ماهی نگه میدارم و تا شلوغ بشه رد میکنم ماهیا رو.شما یه پاسیویی چیزی ردیف کن براشون!
    همن مرغ و خروس من انقدر میذارم راحت باشند توباعغچه و حیاط که نگو.همشوم دارم تمییز کاری میکنم از اون ور ولی دیگه یا نباید نگه داشت یا خوب نگه داشت!
    هی نکشم!؟
    نه دوست عزیز برای چی باید هی کشید هرکس وظیفه خودش رو نسبت به پرنده خود داشته باشه و در پست قبلیم هم گفتم بار هم میگم

من حرف شما رو کاملا قبول دارم و موافقم اما داداش باز این دوستمون این رو اگر نخریده بود ممکن بود یک آدم بی تجربه و بی اطلاع از طوطی ها خریده بود و میدونید چه اتفاقی براش میوفتاد؟؟؟

یا اگر کسی هم اون رو نمیخرید فکر میکردید که تو پرنده فروشی چه حالی داشت؟واقعا باید این شرایط رو هم در نظر گرفت.یاعلی.عیدتان مبارک

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    هی نکشم!؟
    والا خیلی موافق نگه داری کاسکو تو پاسیو نیستم اگه می خواستم پرنده تو پاسیو نگهداری کنم که کاسکو نگه نمیداشتم.ب نظر م نوع دیدگاه شما اشتباست.اگه همش باخودتون بگین که این پرنده مال طبیعته و من زندانیش کردم و حتما داره زجر میکشه و ناراحته و افسرده شده غمگینه و....اینطوری هم خودتون ناراحتین و هم ممکنه این ناراحتی رو به پرنده هم انتقال بدین و پرندتونم ناراحت کنید اینطوری نه شما از پرندتون لذت میبرین و نه پرنده از بودن با شما.به نظرم این بحثو دیگه ادامه ندین چون هرکسی یه نظری داره دیگه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ???? ??????
    شماره عضویت
    16566
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    به اون زنجیری که با خط قرمز مشخصش کردم توجه کنید،سه/چهار روز پیش این زنجیر یه اسباب بازی بزرگ و رنگارنگ بود حتی زنجیر رو هم نصف کردهالانم نششته عینه خیالشم نیست داره سیب میزنه تو رگ
    سلام چه کاسکو ی خوشگلی امیدوارم تا ابد در خوشی باهم زندگی کنید مهم نیست که خرج زیاد داره ولی به سلامتی می ارزد . راستی نر ه یا ماده ؟ چقدر گرفته اید؟چند سالشه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian_2 نمایش پست ها
    سلام چه کاسکو ی خوشگلی امیدوارم تا ابد در خوشی باهم زندگی کنید مهم نیست که خرج زیاد داره ولی به سلامتی می ارزد . راستی نر ه یا ماده ؟ چقدر گرفته اید؟چند سالشه؟
    سلام.خیلی ممنون از شما ایشاله برزیلی های شما هم همیشه سالم و لونهاشون پره جوجه باشه.
    خرحش برام مهم نیست مهم سلامتیشه والا نر و ماده بودنشو نمی دونم و قابل تشخیصم نیست و برای جنسیتش اونایی که تجربه کافی دارن میتونن تشخیص بدن و برای اطمینان بیشتر هم باید ازش ازمایش دی ان ای گرفته بشه سنش هم احتمالا بین یک سال تا یک سال و نیمشه و این کاسکو رو یک میلیون و دویست خریدم قابل شما رو هم نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ???? ??????
    شماره عضویت
    16566
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.خیلی ممنون از شما ایشاله برزیلی های شما هم همیشه سالم و لونهاشون پره جوجه باشه.
    خرحش برام مهم نیست مهم سلامتیشه والا نر و ماده بودنشو نمی دونم و قابل تشخیصم نیست و برای جنسیتش اونایی که تجربه کافی دارن میتونن تشخیص بدن و برای اطمینان بیشتر هم باید ازش ازمایش دی ان ای گرفته بشه سنش هم احتمالا بین یک سال تا یک سال و نیمشه و این کاسکو رو یک میلیون و دویست خریدم قابل شما رو هم نداره
    خواهش می کنم .یک سوال دیگر دم قرمز یا شرابی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian_2 نمایش پست ها
    خواهش می کنم .یک سوال دیگر دم قرمز یا شرابی
    کاسکوی من دم قرمزه دم قرمزا جثشون بزرگتر از دم شرابیه و رنگشون هم روشنتره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    راستی داش از برزیلی هات چخبر؟تو چه دوره ای هستن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    راستی داش از برزیلی هات چخبر؟تو چه دوره ای هستن؟
    برزیلی ها هم خوبن.جفت فیشرم الان یک هفتست روی تخم هستن جفت صورت هلویی و وایت فیسم هم الان دو هفتست روی تخم خوابیدن سه جفت که تازه جفت خوردن و از گله جداشون کردم( جفت صورت هلویی و ماسکدار---جفت فیشر و ماسکدار---جفت فیشر)و الانم دوجفتشون دارن لونه گرم می کنن.بقیه جوجها که دونخور شدن هم تو یه قفس بزرگن هیچی دیگه کلا طبقه بالامون رو برزیلی ها اشغال کردن

صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)