نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225

مقاوم ترین ماهی و مرجان در تانک اعضا

در این بخش در خصوص بیشترین مدتی که یک ماهی و یا مرجان رو داشتید یا هنوز دارید تبادل نظر کنیم

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    من خودم یک بادبانی ، بلو تانگ و پادر بلو و جراح قهوه ای رو 4 ساله دارم تو مرجانها هم ماشروم و سینورالیا 3.5 تو تانکم هستند

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    بنظرمن اگه شرایط شیمیایی آب دچار تغییر نشه اکثر ماهی های آب شور عمر طولانی دارن
    و رعایت تعداد ماهی ها نسبت به حجم تانک و در نظر گرفتن نوع رفتار ماهی ها در یک اکوسیستم ، همینطور غذای سالم و تنوع غذایی جزء عوامل بسیار مهم در طول عمر این مخلوقات زیبای خداوند میباشد

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    بنظرمن اگه شرایط شیمیایی آب دچار تغییر نشه اکثر ماهی های آب شور عمر طولانی دارن
    و رعایت تعداد ماهی ها نسبت به حجم تانک و در نظر گرفتن نوع رفتار ماهی ها در یک اکوسیستم ، همینطور غذای سالم و تنوع غذایی جزء عوامل بسیار مهم در طول عمر این مخلوقات زیبای خداوند میباشد
    حرف شما صحیح است ولی منظور یک نوع آماگیری هستش شایدم رکورد گیری!!!!
    مثلا من تو آب شیرین آروانا دیدم که 20 سال یکی داشت تو آب شور زیاد اطلاعاتی از داشته های اعضا نداریم!!!
    ویرایش توسط ahmadeng : 15th September 2014 در ساعت 06:18 PM

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    این بحث جالبیه و میشه ماهی هایی که تجربه ی خوبی در نگهداری ازشون هست شناسایی کرد و تازه واردان هم تو انتخاب ماهی راحتتر هستند. من خودم از ابتدای خرید تانک که سال 4ام هست ماهی هایی که وارد تانک کردم دارم از جمله جراح زرد و جراح ابی و اسلاریسهام و راس ارایشگر الان دیگه همه اشون سنی ازشون گذشته .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    منم یه بلو تانگ داشتم تو تانکم واقعا ماهیه باوفا و مقاومی بود پسر عموم هم تو یه تانک جدا یه بلو تانگ داشتن اونم همون سایز 2 بندی دقیق نمیدونم ولی بیش از 6 7 سال داشتیمشون هر اتفاقی میفتاد این دو تا و یدونه از دلقک های اسلاریس رقیق همیشگی بودن آخر هم همرو تو یه تانک انداختیم تا متاسفانه تانک ماهیران ترکید و دیگه تانکی نبود که نگهداریشون کنم دادمشون به کسی....

این یکی از بلو تانگهاست

اینم آخرین عکسه ازشون دومی رو اگر دقت کنید پشت صخرست.

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    این بحث جالبیه و میشه ماهی هایی که تجربه ی خوبی در نگهداری ازشون هست شناسایی کرد و تازه واردان هم تو انتخاب ماهی راحتتر هستند. من خودم از ابتدای خرید تانک که سال 4ام هست ماهی هایی که وارد تانک کردم دارم از جمله جراح زرد و جراح ابی و اسلاریسهام و راس ارایشگر الان دیگه همه اشون سنی ازشون گذشته .
    جالبی این تاپیک همینه که علیرغم باور خیلی ها مبنی بر نمودن راس آرایشگر این ماهی تو تانک شما 4 سال مونده تا اینجا پس رکورد با بنیامین خان هستش با 7 سال نگهداری بلو تانگ(البته شاید هنوز هم باشه دست اون بنده خدایی که بهش دادن)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)