صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 218

موضوع: انتقادات

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    با سلام من پیشنهادی که دادم به این خاطر بود که افراد زیادی وارد این سایت میشن ولی به حیوانات علاقه ندارندولی زود از سایت خارج میشن و ما میتونیم اطلاعات جامعی در تالار متفرقه در دسترس عموم قرار بدیم که اون ها هم از این تالار تخصصی به نحوی استفاده کنند .
    و اگر نظر من و بعضی از دوستان افرادی را ناراحت کرده واقا معذرت میخوام ومتاستفم
    این بحث ها برای ارتقا سطح کیفی و کمی فروم دوست عزیز و فکر نمی کنم کسی از شما ناراحت شده باشه
    کاش دوستان دیگه هم که مثل شما در این فروم صاحب عنوانی نیستن هم به فکر فروم بودن
    باتشکراز شما دوست عزیز

[quote=shikra;15192]سلام
    میشه نظرتون رو واضح تر بیان کنید
    ویرایش توسط Shikra : 26th October 2010 در ساعت 02:50 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    منظور کلی من فقط تایپ پرسپولیس نبوده وتمام تالار متفرقه رو شامل میشه که مثلا شروع کردن تایپ هایی برای اونایی که حیون ندارند :تاثیر پرندگان در زندگی روزمره ,درمان روانی افراد با حیوانات خانگی ,حمایت از حیوانات که بیشتر افراد جامعه به این مسئله اهمیت نمیدن و از این جور مسائل
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    با سلام من پیشنهادی که دادم به این خاطر بود که افراد زیادی وارد این سایت میشن ولی به حیوانات علاقه ندارندولی زود از سایت خارج میشن و ما میتونیم اطلاعات جامعی در تالار متفرقه در دسترس عموم قرار بدیم که اون ها هم از این تالار تخصصی به نحوی استفاده کنند .
    و اگر نظر من و بعضی از دوستان افرادی را ناراحت کرده واقا معذرت میخوام ومتاستفم
    نه پیشنهاد شما اتفاقا خیلی بجا بود .این پیشنهادا باعث میشه ما فکرامون رو هم بذاریم تا به نتیجه ای برسیم که همه قبولش دارن .
    من درباره همه پرسی که مصطفی عزیز گفتن با خانم شیکرا موافقم .مصطفی جان من فکر می کنم یکی که واسه این سایت زحمت می کشه و مقاله ترجمه می کنه و نمیدونم جواب بچه ها رو می ده و خلاصه واسه بالا بردن کیفیت مطالب تلاش می کنه بیشتر از یه کاربری که تازه عضو سایت شده ، هدف اصلیه ایجاد این فروم رو می دونه .نه تو همه موارد ولی تو این مورد فکر می کنم همه پرسی باید بین مدیران و معاونین باشه .این بخشی که ما الان داریم نظرات خودمون رو میگیم واسه همه اعضای سایته .انجمنه دیگه ای داریم با عنوان اختصاصیه مدیران .که فکر کنم الکی ایجاد شده چون هیچ نظر سنجی بین مدیران و معاونین توش انجام نمیشه و این خیلی بده .میشه تو اون یه بخش ایجاد کرد که نظر سنجی های مهم درباره فروم اونجا انجام بگیره .یکسری از موارد هم که نیاز به حضور همه اعضای سایته .همینجا انجام بشه .
    ولی درباره افرادی که وارد سایت میشن و به قول یزدان عزیز زود از سایت خارج میشن .باید بگم کسی که وارد این فروم میشه هدفش فقط اطلاعات راجع به حیواناته .وگرنه فروم ما بحثای متفرقه ای نداره که یکی شانسی بخواد واردش بشه و از مطالبش خوشش نیاد و بره .چون فروم ما از اسمش مشخصه درباره حیواناتو مسائل مربوط به اونهاست.بعدش یکی که به حیوون علاقه نداره مطمئن باشید که هدفش از حضور تو این فروم با انجمن ها یا تاپیک های حاشیه ای فقط خوشگذرونیه .من خونواده خودم رو می گم .اینهمه طوطیه من شیرین کاری بلده اینهمه شیرین زبونی می کنه فقط به کاراش می خندن و لذت می برن .هیچ علاقه ای به نگهداری از حیوون ندارن من فکر نمی کنم با ایجاد این تاپیک ها یا انجمن ها بتونیم کسی که اصلا با حیوون میونه ای نداره رو علاقمند کنیم .
    من به عنوان یه فردی که خارج از فرومه و هنوز عضو نشده .می خوام درباره طوطی بیشتر بدونم .اگه آدرس سایت یا فرومی رو ندونم تو گوگل سرچ می کنم مثلا کاسکو یا نمی دونم تغذیه کاسکو .خوب نتیجه چی میشه ؟میره سایتا یا فرومهایی که راجع به این موضوع بحث کردن رو واسم میاره .منم از بین اونا بهترینشو انتخاب می کنم .یزدان جان یه فرد عادی چجوری این فروم رو پیدا می کنه ؟که بخواد یهویی بیاد و خوشش نیاد و بره.

من فکر کنم کسی که علاقه ای به حیوونا نداره حضورش در این فروم بی فایدست .ولی برای جذب افرادی که حیوونا رو دوست دارن و یا افرادی که حیوون دارن تو خونشون ولی از این فروم بی خبرن باید تلاش کرد و من با این نظر شهرزاد و خانم شیکرا موافقم .که باید حتما راجع بهش بحث بشه . البته تبلیغات خود بچه های فروم هم بی تاثیر نیست .

و اما شما یزدان عزیز راجع به ایجاد تاپیکهایی که الان اسم بردی .اینا همه غیر از اون فوتبالیه که قبلا تاپیکش ایجاد شده و همگی مربوط به حیوونا و پرندگان هستن .اگه دقت کنی ما با تاپیک هایی با این موضوعات مشکلی نداریم .بحث ما راجع به موضوعات متفرقه ی بی ربط به حیواناته .

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    با نظرات سپیده و شیکرای عزیز موافقم
    اما فراموش نشه که فروم بدون وجود کاربران معنایی نداره و بنظرم اینکه ما مدیران ومعاونین نظره خودمونو ارجح تر از کاربران بدونیم درست نیست، اگر کاربرانی نباشند که سوالاتشون رو مطرح کنند یا همفکری کنند و تجربه هاشونو حالا چه اشتباه چه درست نگند فروم بی معناست
    بنظرم درستش اینکه اگر قرار باشه همه پرسی انجام بشه تمام کاربران حق شرکت داشته باشند و همه حق رای داشته باشند.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

یه بخش متفرقه داریم که فکر میکنم تمام انجمن هاش به نوعی با عنوان و شعار فروم همخوانی داره
    الان مشکل دقیقا کدوم بخشه؟

سایر گفتگوها
    بخشها: معرفی اعضا (1/11) تولد بچه های پارسی پت (18/57) تولدت مبارک پت عزیزم (1/5) اخبار محیط زیست (32/37) اخبار دنیای حیوانات (65/87) عکس ها و گفتگوهای طنز درباره حیوانات (8/33) انتخاب اسم برای حیوانات خانگی اعضا (1/5) تصاویر دنیای حیوانات (32/107) همسریابی (1/1) متفرقه (29/46

اخبار دنیای حیواانات یعنی ربطی به فروم نداره؟؟یا همسر یابی برای پت؟؟
    روانشناسیمون هم که در واقع روانشناسیه حیواناته .... یا نهایتا در مورد نگهداری از پت از نگاه علم روانشناسی و روانشناس
    انجمن گیاه خواری هم به نوعی با حمایت از حقوق حیوانات در ارتباطه....انگیزه بسیاری از دوستان برای گیاه خوار شدن حمایت از حقوق حیواناته......

تا جایی که یادم میاد یه بخش ورزش بود و یکی هم بخش آشپزی که حذف شدن
    تالار متفرقه که آخرین انجمن بخش سایر گفتگو هاست هم همش اخبار ه...

با تشکر
    آژیده
    ویرایش توسط بابک آژیده : 26th October 2010 در ساعت 01:24 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام اقای اژیده فکر کنم به نظر بچه ها مشکل اصلی ورزش بود که حذف شد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

یه بخش متفرقه داریم که فکر میکنم تمام انجمن هاش به نوعی با عنوان و شعار فروم همخوانی داره

سایر گفتگوها
    بخشها: معرفی اعضا (1/11) تولد بچه های پارسی پت (18/57) تولدت مبارک پت عزیزم (1/5) اخبار محیط زیست (32/37) اخبار دنیای حیوانات (65/87) عکس ها و گفتگوهای طنز درباره حیوانات (8/33) انتخاب اسم برای حیوانات خانگی اعضا (1/5) تصاویر دنیای حیوانات (32/107) همسریابی (1/1) متفرقه (29/46

روانشناسیمون هم که در واقع روانشناسیه حیواناته .... یا نهایتا در مورد نگهداری از پت از نگاه علم روانشناسی و روانشناس
    انجمن گیاه خواری هم به نوعی با حمایت از حقوق حیوانات در ارتباطه....انگیزه بسیاری از دوستان برای گیاه خوار شدن حمایت از حقوق حیواناته......

با تشکر
    آژیده
    سلام .
    همه نظرهایی که اینجا داده شد در جوابه یزدان عزیز بود که چرا ما نباید تنوع داشته باشیم .در حال حاضر هیچ تاپیک غیر مرتبطی نیست که بچه ها مخالفش باشن .ما فقط نظرمون رو درباره ایجاد تاپیکهایی با موضوعات غیر مرتبط با حیوانات گفتیم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    2690
    نقل قول نوشته اصلی توسط simple mind نمایش پست ها
    2 حالت داره:
    یکی اینکه ممکنه موجب این بشه که مطالب سایت داراری کمترین بار علمی بشه...
    و دومی اینه که اگر اینجا پارسی پت واقعی باشه تاپیک های اینچنینی خالی از گفتار میمونه...

بنده هم نظر خودمو عرض کردم.
    با تشکر از مسعود.
    ممنون دوست من
    فکر میکنم به مخلص کلام اشاره کردین و من هم کاملا با شما موافقم
    من همیشه درهنگام ورود به سایت این نکته رو به خودم یادآوری میکنم که کلمه «پت» درواقع یک سری تعهدات رو برای من که تصمیم به ارسال مطلب دارم ایجاد میکنه و محدوده ای رو در خصوص مطالب ارسالی برام معین میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    من قبلا تو فروم های دیگه ای بودم . و یکی از دلایلی که از اون فروم ها کوچ کردم و به این فروم آمدم این هست که این فروم قصد داره کاملا تخصصی و علمی روی حیوانات تمرکز داشته باشه . ما تالاری به نام تالار متفرقه داریم و به نظر من برای این چنین فضایی کافی باشه . تو فروم های دیگه بحث در مورد حیوانات به حاشیه رفته . دنیای حیوانات هم اونقدر بزرگ هست که هر قدر موضوع و بحثی در موردش بشه باز پایانی نداره.
    بعضی فروم ها اکثرا کاربران زیادی دارند که هیچ استفاده ای هم از مطالب آموزشی نمی برن و فقط به موضوعات متفرقه می پردازند که از نظر من خوب نیست.
    دقیقا موضوع اصلی همینجاست
    حتی من میخواستم این پیشنهاد رو به آقای آژیده بدم که در صورت امکان، مطالب سایت از نظر صحت کاملا بررسی بشن تا مثل بسیاری از موارد دیگه که میبینیم در محیط مجازی اینترنت اتفاق میفته، تفکر غلطی در خصوص نگهداری از حیوانات پیش نیاد
    چون کاربران زیادی هستند که مطالب موجود رو به عنوان مبنای عمل قرار میدن و ترجیح بر تخصصی بودن مطالب است

نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    منه م با نظر شما در زمینه تخصصی بودن فروم موافقم
    ولی ازیک طرف بحث راضی نگه داشتن کاربر ها مطرح دوست عزیز
    در مورد بحث های خارج از موضوع فروم بهتر برای رضایت هم یک همه پرسی و رای گیری اجرا بشه
    تا این جور بحث ها یا با اکثریت ارا خذف بشن یا به کارشون ادامه بدن

و میشه در این فروم مسائل مربوط به حیوانات بحث اصلی باشه و دیگر موضوعات بحث فرعی بر خلاف فروم های دیگه که این امر بر میگرده به استقبال اعضا از بخش های ارائه شده در فروم

ارادتمند
    نکته حفظ و جذب مخاطب که شما به درستی بهش اشاره کردین فکر میکنم نیاز به زمان بیشتری هم داره و البته تاپیک ها و موضوعات مطرح شده در تالار هم مسلما تاثیرگذار خواهد بود

به هر حال منتظر هستیم که نتیجه تصمیم گیری مدیران، اعلام بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    منم با تخصصی بودن فروم موافقم تا جایی که می تونم هم دارم سعی می کنم حتی سعی می کنم اخبار سایت ترجمه باشه تا با فرومهای دیگه یکی نشه چون از کپی کردن زیاد خوشم نمی یاد .

بزارین هدفم رو بهتون بگم که البته با مدیریت هم صحبت شده و فکر می کنم حالا که همه هستیم نظر بدیم به نتیجه بهتری برسیم. چیکار کنیم که کسانی که حیوون ندارن رو به فروم جذب کنیم تا به مرور با بودن در کنار دوستان به حیوون داشتن علاقمند شن؟

شهرزاد عزیز من هم با نظر شما موافقم و البته منتظر شنیدن پیشنهاد خودتون در این زمینه هم هستم
    حتی چه بسا افرادی که به دنبال مطلب برای نگهداری از حیواناتشون هستند و اصلا اطلاعی از وجود چنین سایتی ندارند
    فکر میکنم زمینه سازی و تبلیغات در خارج از محیط مجازی اینترنت هم بتونه تاثیرگذار باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

سایر گفتگوها

با تشکر
    آژیده
    فکر میکنم دچار سوءتفاهم شدید آقای آژیده
    اکثریت قریب به اتفاق مدیران، از وضعیت کنونی تالار دفاع کردند و گفته های مدیران فقط در جهت تخصصی تر بودن تالار بود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط mas0ud نمایش پست ها
    ممنون دوست من
    فکر میکنم به مخلص کلام اشاره کردین و من هم کاملا با شما موافقم
    من همیشه درهنگام ورود به سایت این نکته رو به خودم یادآوری میکنم که کلمه «پت» درواقع یک سری تعهدات رو برای من که تصمیم به ارسال مطلب دارم ایجاد میکنه و محدوده ای رو در خصوص مطالب ارسالی برام معین میکنه

دقیقا موضوع اصلی همینجاست
    حتی من میخواستم این پیشنهاد رو به آقای آژیده بدم که در صورت امکان، مطالب سایت از نظر صحت کاملا بررسی بشن تا مثل بسیاری از موارد دیگه که میبینیم در محیط مجازی اینترنت اتفاق میفته، تفکر غلطی در خصوص نگهداری از حیوانات پیش نیاد
    چون کاربران زیادی هستند که مطالب موجود رو به عنوان مبنای عمل قرار میدن و ترجیح بر تخصصی بودن مطالب است

نکته حفظ و جذب مخاطب که شما به درستی بهش اشاره کردین فکر میکنم نیاز به زمان بیشتری هم داره و البته تاپیک ها و موضوعات مطرح شده در تالار هم مسلما تاثیرگذار خواهد بود

به هر حال منتظر هستیم که نتیجه تصمیم گیری مدیران، اعلام بشه

شهرزاد عزیز من هم با نظر شما موافقم و البته منتظر شنیدن پیشنهاد خودتون در این زمینه هم هستم
    حتی چه بسا افرادی که به دنبال مطلب برای نگهداری از حیواناتشون هستند و اصلا اطلاعی از وجود چنین سایتی ندارند
    فکر میکنم زمینه سازی و تبلیغات در خارج از محیط مجازی اینترنت هم بتونه تاثیرگذار باشه

فکر میکنم دچار سوءتفاهم شدید آقای آژیده
    اکثریت قریب به اتفاق مدیران، از وضعیت کنونی تالار دفاع کردند و گفته های مدیران فقط در جهت تخصصی تر بودن تالار بود

من همه نظرامو می گم حتما هممون دیدیم وقتی می ریم کلینیک های دامپزشکی خیلی افراد رو می بینیم که واقعا عاشقانه حیوونهاشون رو دوست دارن ولی متاسفانه تو دنیای مجازی نمی بینیمشون به قول شما ممکنه اصلا از وجود همچین سایتهایی اطلاع ندارن . یا پت شاپها چقدر مردم حیوونهای خاص می خرن؟ من خودم همین پرنده فروشی نزدیک خونمون چندین بار کاکاتوهای خاص توکان و .... ازش خریداری شده واقعا برام سوال هست اینها کجان؟ اینکه اصلا با اینترنت کاری ندارن منطقی نیست ولی اطلاعی از بودن سایتهایی اینجوری ندارن.

غیر این افراد خیلی افراد دیگه هستن تا حالا حیوون نداشتن تصوراتشون غلط هست هنوز قدیمی فکر می کنن باید اینجور جاها بیان تا با بالا رفتن اطلاعاتشون دیدشون عوض شه من خودم به کسانی که تا حالا حیوون نداشتن طوطی واگذار کردم خیلی هم نگهدارنده های خوبی هستن فقط بی اطلاع بودن مثل من که یکموقع بی اطلاع بودم از مار و خزندگان خوشم نمی اومد اینقدر شما و دوستان دیگه مطلب گذاشتین و من که علاقم رو طوطی ها هست ناخودآگاه چشم به مطالب شماها افتاد و خوب بعضی هاشو اومدم و خوندم الان نظرم دربارشون عوض شده . الان به شدت عاشق ایگوانا هستم.

منظورم یک کار اینجوری هست من به هوای طوطی ها به فروم می یام ولی خوب چشمم به مطالب شما هم می افته شاید روزای اول هم توجه نباشه ولی بالاخره می یام می بینم شما چی نوشتی آلبوماتون رو می بینم نظرم مثبت می شه.:smile (172):

اول همه باید از همه دوستان چه مدیرا چه کاربرای عادی بخواییم مطالبی که جدید و جالب هست رو برای دوستانشون که در لیستهای یاهوشون هست بفرستن .

یکی دیگه که تبلیغ خارج نت هست کم هزینه هم هست تراکت چاپ کنیم پخش کنیم.

دوست دارم هرکی هر نظری داره بگه اصلا فرقی نمی کنه که چه سمتی داره به نظرم همه آدمها خلاق هستن هر ایده ای هست حتی اگر کمی عجیب هست اصلا خجالت نکشین بگین

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    نه پیشنهاد شما اتفاقا خیلی بجا بود .این پیشنهادا باعث میشه ما فکرامون رو هم بذاریم تا به نتیجه ای برسیم که همه قبولش دارن .
    من درباره همه پرسی که مصطفی عزیز گفتن با خانم شیکرا موافقم .مصطفی جان من فکر می کنم یکی که واسه این سایت زحمت می کشه و مقاله ترجمه می کنه و نمیدونم جواب بچه ها رو می ده و خلاصه واسه بالا بردن کیفیت مطالب تلاش می کنه بیشتر از یه کاربری که تازه عضو سایت شده ، هدف اصلیه ایجاد این فروم رو می دونه .نه تو همه موارد ولی تو این مورد فکر می کنم همه پرسی باید بین مدیران و معاونین باشه .این بخشی که ما الان داریم نظرات خودمون رو میگیم واسه همه اعضای سایته .انجمنه دیگه ای داریم با عنوان اختصاصیه مدیران .که فکر کنم الکی ایجاد شده چون هیچ نظر سنجی بین مدیران و معاونین توش انجام نمیشه و این خیلی بده .میشه تو اون یه بخش ایجاد کرد که نظر سنجی های مهم درباره فروم اونجا انجام بگیره .یکسری از موارد هم که نیاز به حضور همه اعضای سایته .همینجا انجام بشه .
    ولی درباره افرادی که وارد سایت میشن و به قول یزدان عزیز زود از سایت خارج میشن .باید بگم کسی که وارد این فروم میشه هدفش فقط اطلاعات راجع به حیواناته .وگرنه فروم ما بحثای متفرقه ای نداره که یکی شانسی بخواد واردش بشه و از مطالبش خوشش نیاد و بره .چون فروم ما از اسمش مشخصه درباره حیواناتو مسائل مربوط به اونهاست.بعدش یکی که به حیوون علاقه نداره مطمئن باشید که هدفش از حضور تو این فروم با انجمن ها یا تاپیک های حاشیه ای فقط خوشگذرونیه .من خونواده خودم رو می گم .اینهمه طوطیه من شیرین کاری بلده اینهمه شیرین زبونی می کنه فقط به کاراش می خندن و لذت می برن .هیچ علاقه ای به نگهداری از حیوون ندارن من فکر نمی کنم با ایجاد این تاپیک ها یا انجمن ها بتونیم کسی که اصلا با حیوون میونه ای نداره رو علاقمند کنیم .
    من به عنوان یه فردی که خارج از فرومه و هنوز عضو نشده .می خوام درباره طوطی بیشتر بدونم .اگه آدرس سایت یا فرومی رو ندونم تو گوگل سرچ می کنم مثلا کاسکو یا نمی دونم تغذیه کاسکو .خوب نتیجه چی میشه ؟میره سایتا یا فرومهایی که راجع به این موضوع بحث کردن رو واسم میاره .منم از بین اونا بهترینشو انتخاب می کنم .یزدان جان یه فرد عادی چجوری این فروم رو پیدا می کنه ؟که بخواد یهویی بیاد و خوشش نیاد و بره.

من فکر کنم کسی که علاقه ای به حیوونا نداره حضورش در این فروم بی فایدست .ولی برای جذب افرادی که حیوونا رو دوست دارن و یا افرادی که حیوون دارن تو خونشون ولی از این فروم بی خبرن باید تلاش کرد و من با این نظر شهرزاد و خانم شیکرا موافقم .که باید حتما راجع بهش بحث بشه . البته تبلیغات خود بچه های فروم هم بی تاثیر نیست .

و اما شما یزدان عزیز راجع به ایجاد تاپیکهایی که الان اسم بردی .اینا همه غیر از اون فوتبالیه که قبلا تاپیکش ایجاد شده و همگی مربوط به حیوونا و پرندگان هستن .اگه دقت کنی ما با تاپیک هایی با این موضوعات مشکلی نداریم .بحث ما راجع به موضوعات متفرقه ی بی ربط به حیواناته .
    سپیده ی عزیز
    ما هم یک روزی کاربر تازه وارد بودیم
    فرق ما با یک کاربر تازه وارد در اینه که ما زودتر با این فروم اشنا شدیم و وقت بیشتر داشتیم تا مطلب بزاریم،ترجمه کنیم و یا جواب دوستان رو بدیم
    این که یک کاربر تازه وارد با جو فروم اشنا نیست به نظر من اشتباهه چون نوع فعالیت این فروم از عنوان و تیتیرش مشخصه
    و الان هم شاهد هستید که این بحث رو یک کاربر تقریبا تازه وارد مطرح کردن
    این جریان رای گیری و همه پرسی رو میشه به رای گیری یک جامعه تشبیه کرد که هیچ فرقی بین کسی که اولین بار رای میده با کسی که 20 سال داره رای میده یکسان هستن
    برای داشتن یک فروم موفق باید هر پیشنهادی که از طرف هر یک از کاربرها میشه حتی کاربری که 1 ساعت بیشتر از زمان عضویتش نمیگذره پیگیری و بررسی بشه

در مورد کاربرانی که تازه عضو میشن هم من باشما موافقم که اگر دنبال بحث های متفرقه باشن در این فروم عضو نمیشن چون همونطور که گفتم موضوع فروم نشان دهنده مطالب فروم هستش.

ارادتمند

صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)