صفحه 1 از 22 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 218

موضوع: انتقادات

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13

انتقادات

با سلام خدمت همه ی دوستان
    لطفاً انتقادات و پیشنهادات خود را در این بخش قرار دهید

کاربرفعال

شماره عضویت
    28

پس از سالها

شروع سال جدید برای ما همراه شد با راه اندازی و تکمیل یک سایت تخصصی و ویژه آکواریوم و حیوانات نیازی که سالها بود در فضای سایبری فارسی زبانان مشاهده میشد ولی نه تیمی تخصصی و نه همتی وجود داشت که این نیاز برطرف شود
    به همت جمعی از اساتید و دوستان با تجربه تالارهای مختلف که این سایت راه اندازی شده است و بنده به نوبه خود کمال تشکر را از اساتیدی که نیت و اقدام به این کار نمودند تا مشتاقان این رشته مکانی داشته باشند تا به دور از هرگونه مسائل جانبی فقط وفقط در حیطه آکواریوم و جیوانات به بحث و تبادل نظر پرداخته و بر دانش خود و دیگران بیفزاند
    امید است که این شروع که با شروع مادر طبیعت هم همراه شد روز به روز بالنده تر و بالغ تر شده و سالهای سال جشن بهار را باجشن این سایت در کنار یکدیگر برگذار کنیم .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    48
    با سلام
    از مدیران محترم در خواست دارم که برای رونق بیشتر سایت تبلیغات رو بیشتر کنند.
    باتشکر کامیار

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    48
    با سلام
    از مديران محترم سايت در خواست دارم هرچه سريعتر به اين اوضاع اشفته سايت سروسامان بخشند.
    مواردي که بنده حقير مشاهده ميکنم را عرض مينمايم:
    1.باز نشدن سايت براي کاربراني که از dial upاستفاده مي کنند. حتي گاهي اوقات توسط adsl هم امکان ورود به سايت نيست.
    2.متوني که در برخي تاپيک ها به فارسي تايپ شده ولي در حال حاضر به لاتين موجود ميباشند.
    3.عدم حضور موثر مديران براي پاسخگوئي به اعضاي تازه وارد.
    4.مطرح نشدن موضوعات جديد توسط مديران براي پيگيري توسط کاربران.
    و...
    از مديران محترم خواهشمندم براي هر چه پر بار تر شدن فروم به موارد ذکر شده توجه بيشتري نمايند.
    باتشکر کاميار

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyarkmr نمایش پست ها
    با سلام
    از مديران محترم سايت در خواست دارم هرچه سريعتر به اين اوضاع اشفته سايت سروسامان بخشند.
    1.باز نشدن سايت براي کاربراني که از dial upاستفاده مي کنند. حتي گاهي اوقات توسط adsl هم امکان ورود به سايت نيست.
    2.متوني که در برخي تاپيک ها به فارسي تايپ شده ولي در حال حاضر به لاتين موجود ميباشند.
    و...
    از مديران محترم خواهشمندم براي هر چه پر بار تر شدن فروم به موارد ذکر شده توجه بيشتري نمايند.
    باتشکر کاميار

سلام

مشکل از سرور بود که ظاهرا حل شده.طبیعیه که بیشتر کاربرا نمیتونستن وارد بشن که از این به بعد این مشکل وجود نداره
    در مورد مشکل شماره 2 اگر میشه لینک بزارید

با تشکر از توجه شما

بابک آژیده

کاربر ساده

شماره عضویت
    21
    با سلام خدمت آقا بابک
    خدا رو شکر که سایت درست شده. یه تشکر میخواستم از آقا بابک بکنم که اولا این تالار رو راه انداختن و دوما بخاطر حضور مداومشون که همه میتونن از اطلاعات و تجربیاتشون استفاده کنن.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyarkmr نمایش پست ها
    با سلام
    و...
    باتشکر کاميار
    سلام کامیار عزیز
    آقا این فروم نوپا است و قراره همه با هم بسازیمش،قاعدتا یه مدت زمان میبره تا روبراه بشه اما من میخواستم از تمام کاربران خواهش کنم مارو در ایجاد موضوعات جدید یاری دهند این قابلیت یعنی ایجاد موضوع جدید برای تمامی کاربران وجود دارد و پس از تایید مدیران و درصورت لزوم ویرایش و اصلاح به عنوان موضوع جدید ساخته می شود،پس بیایید دست به دست هم بدیم و همه با هم اینجارو جوری بسازیم که در آینده بهش افتخار کنیم.
    با تشکر از همه دوستان وهمراهان

کاربر ساده

شماره عضویت
    21
    دوستان اگه ممکنه تاپیک گزارش بیماری ماهیان آکواریومی رو ایجاد کنید تا بچه ها بتونن با کمک دوستان بخصوص آقا بابک نوع بیماری ماهیشون رو تشخیص بدن
    با تشکر

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    48
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_hetete نمایش پست ها
    سلام کامیار عزیز
    آقا این فروم نوپا است و قراره همه با هم بسازیمش،قاعدتا یه مدت زمان میبره تا روبراه بشه اما من میخواستم از تمام کاربران خواهش کنم مارو در ایجاد موضوعات جدید یاری دهند این قابلیت یعنی ایجاد موضوع جدید برای تمامی کاربران وجود دارد و پس از تایید مدیران و درصورت لزوم ویرایش و اصلاح به عنوان موضوع جدید ساخته می شود،پس بیایید دست به دست هم بدیم و همه با هم اینجارو جوری بسازیم که در آینده بهش افتخار کنیم.
    با تشکر از همه دوستان وهمراهان
    سلام رضا جان
    بنده هم اگر موضوعي رومطرح کردم فقط در راستاي هرچه بهتر شدن سايت بوده واگر برام اهميت نداشت به سادگي از کنار کاستيها ميگذشتم پس حالا که وقت ميذارم براي سايت دوست دارم روز به روز رونقش رو ببينم.
    با تشکر کاميار

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام
    بابت پیگیری از همتون ممنونم
    مشکل آپلود کردن عکس هم ایشالا به زودی بر طرف میشه

ارادتمند
    بابک

صفحه 1 از 22 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)