صفحه 4 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 218

موضوع: انتقادات

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و طوطی
    شماره عضویت
    265
    هر چی شما بگید آقا عزیز. حق با شماست ، راست میگید من بیشتر این فروم با یک فروم دیگه مقایسه می کردم. ولی قبول کنید رنگ زمینه خاکستری هستش و نوشته ها هم خاکستری پررنگ. یه جورایی زیاد به دل نمیشینه. ولی همین که شما دوستان قدیمی دوباره دور هم می بینیم جای شکرش باقیه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام آقا بابک و سرپرستان عزیز
    بابت ستاره طلایی تشکر میکنم ماشین که نرسید سکه هم که ندادید بجاش یه ستاره طلایی دادید ممنون از لطف شما یه پیشنهاد دیگه هم دارم اگه میشه اون کار بر تازه واردم یه تغیری بکنه (یعنی منظورم اینه که دیگه با ستاره کاربر تازه وارد نباشه )بازم سپاسگذارم

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    ممنون دوستان
    بله کاربر تازه وارد بهتره ستاره دار نباشه یا حد اقل ریز
    اما کلا این علایم فانتزی خیلی زیباست بیشترشون کنید کنار اسم ها و برای هر عنوان متناسب و قرار بدین خیلی جالب میشه
    2.کنار اسم هر کاربر اگه نوع حیوان خانگیش هم باشه جالب میشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    دوستان بد نیست بخشی مربوط به خاطرات بچه ها تلخ و شیرین از حیواناتشون باشه
    هم شیرینه هم عبرت آموز و مطمئنا آموزنده

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام به آقا بابک و مدیران محترم
    من فکر کنم چند بار از پستام حذف شده یکیش همین یکی دو روز بوده نمیدونم کدوم اگه میشه پستی رو که پاک میکنید اطلاع رسانی کنید با دلیل که بدونیم کدوم پست به چه دلیل پاک شده
    با سپاس و تشکر از شما

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام به آقا بابک و مدیران محترم
    من فکر کنم چند بار از پستام حذف شده یکیش همین یکی دو روز بوده نمیدونم کدوم اگه میشه پستی رو که پاک میکنید اطلاع رسانی کنید با دلیل که بدونیم کدوم پست به چه دلیل پاک شده
    با سپاس و تشکر از شما

سلام

مدیران هر بخش می تونن پست ها رو به صلاح دید خودشون پاک کنند و البته دلیلش برای مدیران ارشد انجمن نوشته می شه و اونها می بینن اما این کار برای کاربران دیگه امکان پذیر نیست

همینجا از تمام دوستان می خوام که از زدن پست های متوالی در یک تاپیک خود داری کنند گرینه نقل قول چندگانه برای همین منظور گذاشته شده !

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط dvm_sarmadi نمایش پست ها
    سلام

مدیران هر بخش می تونن پست ها رو به صلاح دید خودشون پاک کنند و البته دلیلش برای مدیران ارشد انجمن نوشته می شه و اونها می بینن اما این کار برای کاربران دیگه امکان پذیر نیست

همینجا از تمام دوستان می خوام که از زدن پست های متوالی در یک تاپیک خود داری کنند گرینه نقل قول چندگانه برای همین منظور گذاشته شده !
    سلام دوست عزیز
    یعنی ما این حقو نداریم که بدونیم چه پستی به چه دلیل پاک شده که بعدا تکرار نشه

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یعنی ما این حقو نداریم که بدونیم چه پستی به چه دلیل پاک شده که بعدا تکرار نشه

اولا این امکان رو خوده سیستم نداره مگر اینکه به همه کاربرا امکان مدیریتی بدیم ثانیا اگر همه قوانین انجمن رو خوب مطالعه کنید می فهمن چرا پستشون پاک شده مسلما هیچ پستی بدون دلیل و با صلیقه شخصی پاک نمی شه در ضمن روزانه در کل تالار شاید بیش از 20 پست پاک بشه نمی شه که همیشه مدیران در حال پیغام خصوصی دان به کاربران باشن مگر در شرایط خاص که این کارو می کنن.
    در مورد پست های شما احتمال زیاد پست ها تون چون پشت سر هم بوده ادغام شده

امیدوارم جواب سوالاتتون رو گرفته باشید.

با تشکر

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط dvm_sarmadi نمایش پست ها
    اولا این امکان رو خوده سیستم نداره مگر اینکه به همه کاربرا امکان مدیریتی بدیم ثانیا اگر همه قوانین انجمن رو خوب مطالعه کنید می فهمن چرا پستشون پاک شده مسلما هیچ پستی بدون دلیل و با صلیقه شخصی پاک نمی شه در ضمن روزانه در کل تالار شاید بیش از 20 پست پاک بشه نمی شه که همیشه مدیران در حال پیغام خصوصی دان به کاربران باشن مگر در شرایط خاص که این کارو می کنن.
    در مورد پست های شما احتمال زیاد پست ها تون چون پشت سر هم بوده ادغام شده

امیدوارم جواب سوالاتتون رو گرفته باشید.

با تشکر
    مرسی از وقتی که گذاشتید و جواب دادید فکر میکردم راحت تر از اینا باشه به هر حال من عذر خواهی میکنم احتمالا همونطوره که شما گفتید اگرم پستی پشت سر هم بوده با فاصله بوده یعنی من جواب یکی رو دادم بعد کسی اومده سوالی کرده من به اون هم جواب دادم قوانینو خوندم سعی کردم پست پشت سره هم الکی نزنم بازم از لطف شما سپاسگذارم و عذر خواهی میکنم

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    سلام و خسته نباشید خدمت همگی
    به نظر من چون هدف اصلاحه باید دلیل ذکر شه تا از تکرار جلوگیری شه
    در قسمت طوطی های آفریقایی تاپیک های خیلی زیادی از طوطی های مختلف هست که فقط خاکستری بازدید میشه و بقیه عملا دکور شده یعنی خاکستری به 450 رسیده بقیه هنوز 1 نشدن یه فکری بشه واسه اونجا
    و بحث های تربیت و سخن گویی و تغذیه طوطی آفریقایی اونجا قرار داده شه فکر میکنم بهتر باشه
    بازم ممنون
    ویرایش توسط EMPEROR : 22nd June 2010 در ساعت 01:42 PM

صفحه 4 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)